رفتن به مطلب

تهدید به بد میشه

alone_amireza.m

ارسال‌های توصیه شده

mta-screen_2019-03-20_07-21-46.thumb.png.3c1df64198186fc2bac5f8be313faba2.pngنام شما در بازی:Aloe_Wolf
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 27 rnk 1 school
توضیحات شکایت:من دارم بازیمو میکنم که منو تلپرت میکنه و تهدید هم میکنه بخاطر کار های شخصی 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

شما به دلیل فهاشی به پلیر ها و توهین به انها به صورت مکرر در کلن و در چت عمومی  به درخواست پلیر های شاکی و قوانین فروم به شما تذکر جدی داده شد

این فقط یک تذکر بوده شما حتی Mute   هم نشدید  ( بر اساس قوانین انجمن توهین به صورت مکرر در سرور به پلیر ها امکان محروم شدن در سرور را دارد )

بنده هیچ تهدیدی به بن شما نکردم فقط تذکر جدی دادم برای بار  سوم با شما برخورد میشود  : mute

لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ( 5 دقیقه وقت شما را نمیگیرد )

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به قول خودتون با مدرک پاسخ بدید 

شما فقط چت کردیدو یه سری دفاعیاته بدون اسکرین شات از فحاشیه alone wolf گفته اید شما موظف هستید اسکرین شات بدید برای دلیل حرفی که میزنید...

@Ciavash

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sina7238 گفته است :

به قول خودتون با مدرک پاسخ بدید 

شما فقط چت کردیدو یه سری دفاعیاته بدون اسکرین شات از فحاشیه alone wolf گفته اید شما موظف هستید اسکرین شات بدید برای دلیل حرفی که میزنید...

@Ciavash

شما به دلیل اسپم بی مورد و دخالت بی مورد در این بخش که به شما مربوط نیست اخطار دریافت میکنید .

در صورت اسپم مجدد ( اخطار مجدد ) و پست موقت بسته میشود .

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۱ در 15:26، Ciavash گفته است :

با سلام و احترام

شما به دلیل فهاشی به پلیر ها و توهین به انها به صورت مکرر در کلن و در چت عمومی  به درخواست پلیر های شاکی و قوانین فروم به شما تذکر جدی داده شد

این فقط یک تذکر بوده شما حتی Mute   هم نشدید  ( بر اساس قوانین انجمن توهین به صورت مکرر در سرور به پلیر ها امکان محروم شدن در سرور را دارد )

بنده هیچ تهدیدی به بن شما نکردم فقط تذکر جدی دادم برای بار  سوم با شما برخورد میشود  : mute

لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ( 5 دقیقه وقت شما را نمیگیرد )

سلام... ادمین محترم،
لطفا
مدارک و توضیحات را در یک پست ارسال کنید!
@Ciavash

لینک به دیدگاه

افراد زیادی به دلیل فهاشی و توهین ایشان که در کلن انجام داده بود شاکی بودند و به من انتقال میدادند

و بنده فقط به ایشان تذکر دادم  یا حق

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۲۱ در 14:29، Ciavash گفته است :

افراد زیادی به دلیل فهاشی و توهین ایشان که در کلن انجام داده بود شاکی بودند و به من انتقال میدادند

و بنده فقط به ایشان تذکر دادم  یا حق

لطفا از این پس، به آن‌ها بگویید که داخل انجمن شکایت کنند یا مدارکی در رابطه با این موضوع برای شما ارسال کنند البته فعلا قانونی برای کلن نوشته نشده است و مشکل باید داخل کلن و توسط لیدر برطرف گردد...

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن