رفتن به مطلب

ترس از شلاغ Azeroth

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:MyThiC
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):MoSiHeXeR
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:impolite
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):Ar3alan
نام ادمین ناظر وار:طبق معمول هیچکی
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):Azeroth Rank 1 | Level 34
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور): Avengers Rank 1 
توضیحات شکایت: ایشون با مافیای عزیزش با ترس کامل از شلاغ ما اومدن ترف بعد  رفته snipe اورده  بعد هم با اسنایپ نمیتونن بزنن یه مافیا دیگرو اوردن براشون خالی کنن چقدر شما ترسویید اخه همون دپارتمنتتونو بمونید بهتره به ما نمیخورید باو 

درخواست بک دادن ترف را دارم به دلیل استفاده از اسلحه غیر مجاز 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/vev0_mta-screen_2020-07-02_21-04-53.png

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب انگار داستان داره پیچیده میشه

اول این که فک کنم یه چیزیو اشتباه نوشتی شلاغ Azeroth نیس شغال Azeroth که جای غ و ل رو اشتباه گذاشتی

دوم حوصله جواب دادن به شغالای دورمو ندارم این جوابم برو واسه رفیقات بخون

سوم من قبل وار رفتم Skill رایفل Up  کنم که بعده تموم شدن دیدم اسنایپ دستمه میتونی تست هم بزنی (نه این که شما استفاده نمیکنین XD ) 
وقتی میری Gun Shop این گانو بهن میده مشکل من نیس اگه مشکل داری میتونی با Owner و .... ارتباط برقرار کنی

چهارم اون مافیای Fury  که اومد توی Turf مارو زد  حتی میخواست خالی کنه که طبق معمول نوبا نمیتونن و Turf دست ما موند اگه شمارو زده واسه اینه که من بیام تو جوابه شما بگم مدرکی داری که احتمالا ScreenShot اونم دارین

پنجم کجای قوانین War نوشتن که شما نمیتونی   Gun X یا  Gun Y رو بیاری ؟

و در آخر بگم که ارزش Record گرفتن هم ندارین که جوابتونو با اینجور چیزا بدم.اونقدی هستم که با حرف شغالایی مث شما رو Down کنم

• Like 4
لینک به دیدگاه

ایشون در شکایت دیگر 3 وار محروم شدند 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن