رفتن به مطلب

استفاده از نیترو در شهر Ls

_Adler_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_Adler_
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:fmvbm
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Lvl : 38    Faction : FBI [R4]
توضیحات شکایت:ایشون در شهر Ls از نیترو استفاده میکنن در صورتی که در قوانین Department ذکر شده که کسی استفاده کرد جریمه داره . این به این معناست که نباید استفاده کنن اعضای Department لیدر که بحثش جداست !

تنها دلیل شکایت بنده اینه که جناب Purmonto لیدر سابق با اینکه ایشون رو پرورش دادند و خیلی جاها واسشون تخفیف قاعل شدند در زمان دریافت Av یا Fw  اما روزی نیست که پشت سر ایشون در تیم اسپیک سرور IRM صحبت نکنه و دروغ نبافه .

هرکس باید روزی تقاص پس بده و امروز نوبت شماست .

Continue#

Revenge#
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/oix0_mta-screen_2020-07-01_15-52-27.png

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

_Adler_دوست عزیز و ممبر  بنده  

اولا اصلا به شما مربوط نیست که  میای میگی با کی بدم با کی خوبم

دوم  من در این موقع alt . Tab کردم و  وقتی امدم دیدم نیترو زده و من مجبور بود   که با ماشین حرکت کنم  ( شما هم خیلی وقتی که تنها هستی این کارو میکنی)

سوم  چه جالب شده ممبر بنده که تو ماشین جی بوده و از این حرکت سود میبرده داره ازم شکایت میکنه شما میتونستی از ماشین پیاده شی  و طبق قانون برخورد  شه

• Like 3
لینک به دیدگاه

خوب اولا که اگر دقت کنی من گفتم دلیل شکایتم اونه !

Alt+Tab کردی ؟ با مدرک صحبت کنید !

من هیچوقت با ماشین خودم نیترو نمیزنم مطمعن باشید !

من از این جریان سود میبردم ؟ 😃

یه چیزی هست که میگه با هرکس مثل خودش باش

جلومون یه جور بودی پشتمون یه جور

اینم جوابش

کار هیچکس بی جواب نمیمونه 🙃

همین کافی که میای میگی طبق قانون برخورد میشد .

یعنی اینم نمیدونی که Dp /ticket نمیگیره ؟ 😐

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بر اساس توضیحات لیدر و شکایت شما و قوانین ، به دلیل اینکه  فرد زمانی که Alt Tab میکنند نیترو فعال میشود به همین دلیل ابهام در شکایت وجود دارد و بر اساس مدارک قرار داده نمیتوان حق اصلی رو به فرد شکایت کننده و یا لیدر داد بر همین اساس شکایت بسته میشود .و لازم به ذکر است شما یک بار از ایشان در همین روز کم تر از چند ساعت بابت رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی شکایت کردید و لیدر اخطار گرفتند .

بسته شد . 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن