رفتن به مطلب

بن

DaNG3eR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:mmdez81 
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:اسمشونو نمیارم ک ناراحت نشن و بیشتر نشه ی موقع تایمم
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):من لول ۱۳ هستم و معلم البته دیگ فک نکنم معلم بمونم اخراج میشم:)
توضیحات شکایت:ببینید من فقط تنها چیزی ک میخام بدونم اینه ک واقعن حقمه؟ یکی دیگ ب من میگه بیا تو سرور دیگ تازه ن من اسم سرور آوردم ن اون ولی جالبت اینجاس منو بن کرد اونو ن همشم بهم میگه نیاز نیست اسم سرور دیگرو کامل بیاری خوب برادر من کلن فقط اسم تنها سروری ک اوردم تیم اسپیک سرور ایران ام تی ای بود بعدشم شمارمو دادم بهش کار خصوصی داشتم دیگ از شماره خودم باهاش حرف بزنم ب سرور ربطی نداره من فقط این وسط قربانی شدم ک خاستم اس اس بگیرم از طرف بدم شما بنش کنید ولی آقایه ادمین عزیز نزاشت و ی دفه تلپورت کرد و بن کرد من کل روزمو پای سرور میزارم تفریح دیگم ندارم اینم فقط ی اشتباه کوچیک بود طرف اسم سرور جلو خود هلپر میاره ۲۰ رو بن نمیشه من اصن نمیدونم چی ب چیه بن شدم اصلن تازه من پیشنهاد سرور ندادم اون ب من گفت سرور دیگ میخای منم گفتم آره ک اس اس بگیرم واسه شما ثواب کنم کباب شدم طرف خودشم همچین تو تلگرام سین میکنه جواب نمیده ...
 هیم تاککید میکرد اسم تیم اسپیک آورد من جلو خودش گفتم حتمن میخاسته شماره ازم گرفته تیم اسپیک سرور ایران ام تی ای بده بهم من اصن از تیم اسپیکم سر در نمیارم

اینم بگم حق من در کل این نبود من سر ی اشتباه کوچیک اصن دخالت در سرور نکردم یا تبلیغ نکردم اگ معنی تبلیغ رو بدونی ینی اینکه ی اسم کوچیک از اونجا بیاری من حتی ی کلمه ی حرف از اسم هیچ سروری نیاوردم ن من اون آقاهم نیاورد فقط گفت تیم اسپیک داری گفتم ن گفت شمارت بده من شمارم دادم تو سرور چیزی راجب سرور دیگ من نگفتم اون آقا گفت من فقط این وس بخاطر خود خاهی کارو اینامو از دست میدم 

من حرف دیگ ندارم لطفن خودشونم ک میدونن جواب ندن ی ادمین دیگ جواب بدن ک آیا واقعا حقمع یکی دیگ پیشنهاد بده بهم و من اسم هیچی نیارم و قصدم کمک ب بن شدن تبلیغ کننده باشه و بن شم ؟؟ ی ادمین یا کسی دیگ جز ایشون جواب بده میخام ببینم من حقم اینه؟ این همه آدم نت و وقت و چشماشو بزاره ۱۰ تا آدم بیاره تو سرور مرض داره تبلیغ کنع؟ ک بن شه؟  ممنون میشم رسیدگی کنید لجم نکنید لطفن:)))
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راسی اینم بگم میگفت آی پی تی اس داده من گفتم شاید میخاسته وقتی شماره ازم گرفته اونجا آی پی تی اس ایران ام تی ای بده بهم ینی از تیم اسپیک ایران ام تی ای استفاده کنیم جرمع؟

من آقا کاره ای نیستم اونی میتونین کاره کنین ک اومد ب من پیشنهاد داد من تنها کارم با اون آقا این بود مجوز بدم بهش و ازش ss بگیرم شما بنش کنید

هیم ب زور میگه نمیشه بگی نمیدونستی اخه اسم تیم اسپیک سرور ایران ام تی ای بیاری و شمارتو بدی ب یکی جزو خلافه ناموصن؟

نکته دیگ من ب ایشون میگم از تیم اسپیک سر در نمیارم و تو بازیم قبل اینکه بنم کنه بهش گفتم من فقط گفتم شاید میخاسته آی پی تی اس ایران ام تی ای بده این ۱۰۰ بار

هی میگه درباره sv دیگ حرف زدی آقا حرف زدن درباره sv دیگ ینی اسمشو بیاری ی سوال ینی من بگم همه sv های دیگ بدن فقط ایران ام تی ای خوبه باید بن شم؟ این منتطقه؟

لطفن ن خود ایشون ناراحت شن ن کسی دیگ من فقط اعتراض دارم ک واقعن بن من ی چیز اشتباه بود من اصن حاضر ب بن شدم نبودم ک اونی تبلیغ میکنه حاضر ب بن شدنه من همش پای سرور شمام آدم آوردم تو سرور همش فعالم 

لینک به دیدگاه

با این کار فقط سابقه من لکه دار شد بخدا کاش اسمی اورده بودم ک بن میکرد اونم ۲۰ روز جدا از سرور بعضیا کسی براشون ذوق میکنه میچزوننش

لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز بنده چند ساعت در رابطه با محرومیت شما در تلگرام با شما صحبت کردم! حرف‌های شما اصلا منطقی نیست...
علاوه‌بر مواردی که داخل تلگرام به شما گفتم که به دلیل حجم زیاد و اهمیت کم نیازی نیست اینجا دوباره برای شما بازگو کنم! مجدد زحمت بکشید توضیحات بنده را بخوانید... اما در رابطه با مواردی که نوشتید به طور خلاصه خدمت شما عرض کنم که شخصی داخل سرور همراه شما ( شما راننده موتور بودید و ایشان همراه شما داخل مسیر بین شهر LS و LV ) بود و چند بار آیپی عددی یک سرور ( تیم اسپیک، گیم سرور یا ... ) برای شما نوشت و شما پیگیر این موضوع بودید که این سرور کجاست و...! اگر قصد شما گزارش به ادمین‌ها بود، در دست داشتن همین مدارک ارسال آیپی کافی بود ( یا حداقل بعد از Teleport کردن بنده، به جای دفاع از ایشان  و توجیه رفتار، گزارش میدادید ) ! پس از گذشتن از فیلترهای امنیتی، شما اقدام به دادن شماره موبایل خود به ایشان کردید که ظاهرا اطلاعات بیشتری برای شما ارسال کنند! بعد از اینکه بنده Teleport کردم کنار شما و در رابطه با آیپی از شما دو نفر سوال کردم، آن دوست عزیزی که آیپی را ارسال کرده بودند گفتند که بنده قوانین را نمیدانستم ( ولی از ایشان پرسیدم قوانین را مطالعه کردید و پاسخ مثبت دادند ) و بعد از توضیحات و سوالات بنده که این آیپی برای کجاست ( ایشان متوجه منظور بنده نشدند ) شما فرمودید که منظور ادمین این است که اسم سرور چیه!!! ایشان نام سرور را هم گفتند و پس از بررسی‌ها مشخص شد که آیپی تیم اسپیک سرور دیگری بود! اما شما برای دفاع از ایشان گفتید شاید میخواستند آیپی سرور تیم اسپیک ایران ام‌تی‌ای را برای شما ارسال کنند! من واقعا اینجا متوجه موضوع نشدم! اگر قرار بر این بود که آیپی ایران ام‌تی‌ای را برای شما ارسال کنند چرا شماره واتس‌اپ شما را گرفتند؟ یا آیپی تیم‌اسپیک دیگری دادند؟ امکان نوشتن آیپی خود ما داخل سرور وجود نداشت!؟ لازم به ذکر است که در زمانی که تیم ادمینی در حال بررسی آیپی عددی که ایشان دادند، بودند، شما فرمودید این آیپی عددی تیم‌اسپیک خود ایران ام‌تی‌ای است! که بنده را که آیپی را میدانم به شک انداختید!!! علاوه‌بر این تمامی حرف‌های شما با هم تناقض دارد... شب گذشته که بنده شما را محروم کردم، گفتید ایشان شماره من‌را خواستند و من هم شماره به ایشان دادم ( چه لزومی دارد؟ مگر هرکسی شماره بخواهد شما باید به ایشان شماره تماس خود را بدهید؟ ) الان هم می‌گویید کار شخصی داشتم!!! بالاخره ایشان شماره خواستند؟ یا شما کار شخصی داشتید؟؟
طبق صحبت‌ها و مدارک موجود، بن شما ( بیشتر به خاطر تناقض حرف‌ها و رفتار غیرعادی ) کاملا درست بوده است! حتی اگر قصد شما چیز دیگری بوده باشد، چیز دیگری نشان دادید.... مشکل ما نیست! شما داخل فکشن حضور داشتید و حداقل یک‌بار قوانین عمومی را باید مطالعه کرده باشید و خوب می‌دانید که حتی صحبت جزئی ( حتی اگر مستقیم اسمی نوشته نشود ) در رابطه با سرورهای دیگر، محرومیت در پی دارد....
لطفا تا پایان زمان محرومیت، صبور باشید.... در صورت مشاهده اسپم، احتمال اعمال محرومیت‌های جدید وجود دارد....

با احترام

بسته شد...

• Haha 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن