MohammaDPaladiN

شکایت از هلپر HardOfHonor

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم هلپر که شما از ایشون شکایت دارید ؟ HardOfHonor

اسم شما در بازی ؟ 22

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) Leader's Department << PD , FBI , NG >>Nezart

توضیح شما در باره این شکایت؟

بسمه تعالی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران عزیز سرور IRAN MTA

هلپرهای سرور به نظر شما حق تبلیغ سرور دیگر رو داخل بکند را دارد؟

ایشون به نظر بنده بجای کمک کردن داره تبلیغ سرور دیگری رو میکند اونم در حالت Duty یا همون انجام وظیفه

و من در شوک هستم که ایشون چطور به خودشون این اجازه رو دادن از سرور دیگر صحبت کند. در سرور IRANMTA .

وایشون با این حرفشون واقعا سطح سرور خیلی اوردن پایین بنده از ایشون به طور رسمی شکایت دارم چون که نه تنها سطح سرور رو اورده پایین حتی به کل پلیرهای سرور توهین کرده.

میتونم بگم اون س.گ دو... رو با IRANMTA یکی نکن چون اگر هم بخواد نمیتونه اینو ما باشه تو هم دفع اخرت باشه میگی اینجا مثل اونجاست . 1%هم بخواد بازم نمیتونه اینو اینجا باشه

در عکس که بنده ارایه میدم. کاملا همه واضع میباشد.

خواهشا به این شکایت رسیدگی شود و تا مشکلی برای سرور پیش نیومده

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

mta_screen_2017_08_15_04_53_34.png

mta_screen_2017_08_15_04_53_36.png

پسند شده توسط 6 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما پلیر محترم سرور IR-MTA
بنده داشتم به این پلیر هلپ میدادم و یکی از اخلاقیات بنده اینه که با کسی که ببینم خوش اخلاقه و خوش صحبت هست گرم صحبت میشم
ایشون درخواست هلپ داده بودن و دقت داشته باشین که با ماشین هلپر هستیم از من سوال کردن که اینجا ام مثل آرساکیا هست ؟ گفتم آره اینجا مثل آرساکیا RPG هست
اسم این صحبت رو نمیشه تبلیغ گذاشت و منم آدمی نیستم که سروری به غیر از اینجا برم من یه مدت کلا بای داده بودم چون اینجا سرور Godfather هست دوباره اومدم به دنیای اینترنتی و اگر روزی ام بخوام اینجا بازی نکنم هیچجا بازی نمیکنم شما ام چت من رو کاملا نخوندی گفتم اینجا مثل آرساکیا RPG هست به کلمه RPG دقت کن.
صحبت دیگه ای نیست 
Pending Director

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

دوست عزیز اسم اون سگ دونی رو به دهن نیار و در ضمن اینجا 1% هم مثل اونجا نیست همه جوره حساب کردم اونجوری نبوده ونمیشه

پس هیچ وقت موقع کمک کردن به سرور نگو ما مثل فلان سرور هستیم .

چون که اونها باید بگن ما مثل ایران ام تی ای هستیم.

پس شما هم سعی کن سطح سرور رو با اینجوری صحبت کردنت نیار پایین ممنون

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

منم از شما خواهش میکنم تو کاری که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید برای جلوگیری از اسپم از ادمین مربوطه درخواست دارم تاپیک رو ببندند و یا اگر فکر میکنند مشکلی هست هرچه زودتر رسیدگی کنند...
به درود

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

درخواست شما تایید شد.

ایشون دیگر هلپر در سرور نیستند با تشکر از گزارش شما

وقت بخیر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.