رفتن به مطلب

اولین شکایت =)

BlackMass

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: BlackMass
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Fmvbm 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): شهروند عادی
توضیحات شکایت: با سلام , لطفا به این شکایت با دقت توجه کنید !

پلیر Sajjad_Gs در قسمت نام در بازی خویش را Sajjad خالی تایپ کرده جالبه که در قسمت سابجکت یا موضوع شکایت هم توهین مستقیم به ایشان داره ولی براش مهمه ایا؟! 
این ک اکانت ایشان مولتی است به کنار ولی سجاد خالی در سرور الان داره پلیر میده؟ پس چرا داخل اس اس اسمشو نوشته Sajjad خالی؟ مگه شکایت به جای دیگران در فروم مجازه؟
واس همینه که میگن اول صبر کنید تا ادمین وضعیت شکایت بررسی کنه بعد شمارو تگ کنه که این مشکلات پیش نیاد ولی کو گوش شنوا 😃 
تقاضای رسیدگی دارم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
:
لینک شکایت: 

http://uupload.ir/files/j62b_mta-screen_2020-06-28_22-32-28.png 

• Like 9
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 دقیقه قبل، BlackMass گفته است :

نام شما در بازی: BlackMass
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Fmvbm 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): شهروند عادی
توضیحات شکایت: با سلام , لطفا به این شکایت با دقت توجه کنید !

پلیر Sajjad_Gs در قسمت نام در بازی خویش را Sajjad خالی تایپ کرده جالبه که در قسمت سابجکت یا موضوع شکایت هم توهین مستقیم به ایشان داره ولی براش مهمه ایا؟! 
این ک اکانت ایشان مولتی است به کنار ولی سجاد خالی در سرور الان داره پلیر میده؟ پس چرا داخل اس اس اسمشو نوشته Sajjad خالی؟ مگه شکایت به جای دیگران در فروم مجازه؟
واس همینه که میگن اول صبر کنید تا ادمین وضعیت شکایت بررسی کنه بعد شمارو تگ کنه که این مشکلات پیش نیاد ولی کو گوش شنوا 😃 
تقاضای رسیدگی دارم 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)
:
لینک شکایت: 

http://uupload.ir/files/j62b_mta-screen_2020-06-28_22-32-28.png 

نشد ادیت بشه لول 43!
در ضمن  http://forum.iranmta.ir/index.php?/forum/35-شکایت-از-لیدر/ ای نباید برای شما عبرت بشه دوست عزیز؟ شکایت که ارمین از شما کرده گویا هست که حتی جناب سیاوشم اخطار دادند به شما!
آین بود ارمان های ما در اف بی ای جناب اکور؟ 

لینک به دیدگاه

اقا بلک مس مگه  به شما مربوطه و یا کاره ای نیستید

و   شما کی هستید که من براتون توضیح بدم

و شکایت شما به دلیل کامل نبودن اطلاعات  اکانت شما  و نبودن در قالب صیحیح فروم  نیست و قابل قبول نمیشود

ویرایش شده توسط fmvbm
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

اخه چرا فشار میخورین یکی دیگه لیدر میشه؟
اگه ادم بودی کمکش میکردی بره بالا 
#زیرکشی_نشانه_فشار

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، fmvbm گفته است :

اقا بلک مس مگه  به شما مربوطه و یا کاره ای نیستید

و   شما کی هستید که من براتون توضیح بدم

و شکایت شما به دلیل کامل نبودن اطلاعات  اکانت شما  و نبودن در قالب صیحیح فروم رد میشود

باشه 😂😂😂 !
شما حتی نمیتونی شکایتارو درست بررسی کنه ! معلومه که مربوطه مگ الکیه شما اشتباه کنی بعد شکایت بزنیم بگی مربوطه بهت یا نه! باس درست بررسی کنی
حتی اگرم شکایتم به علت نقض قوانین فروم رد شه دوباره حق شکایت دارم  گلم😃 
@SajjadAB دلیل نیمبنیم به شما توضیح بدم شکایت من از لیدره , حتما دلیل دیدم که شکایت کنم نباس از تو اجازه بگیرم ک رف 10 کا 😐 درخواست تقاضای اخطار فروم برای این پلیر دارم !
شما هیچی نمیدونی ! بنده بعد لیدری ایشون واسشون 10 خط فقط اداب شکایت  بررسی کردن و باید نباید هارو واسش تو تلگرام فرستادم !
من همونیم که تو کل دوران ممبریت واست طرح بست ممبر میزدم واست احترام قائل میشدم با اینک ساب لیدر بودم ولی بازم بهت  روزی 50 کا میدادم جهت ادای احترامم به فکشن  
چ زود فراموش کار شدی گلم 😊

بعدشم قابل قبول شکایت مگه دست شماست |:شما اگر دارای توانایی بودی همون شکایت درست بررسی میکردی 

ویرایش شده توسط BlackMass
  • Like 2
لینک به دیدگاه

به شما  اصلا مشکلاتی که در فکشن هست مربوط نیست 

اگه ادمین  محترم مشکلی  در ان تاپیک میدید  میتوانست اون رو نبندد و  .....

اگه مشکلی باشه به خودم مربوطه و سربازم که بهش av دادم پس به شما اصلا و ابدا  مربوط نیست

در مورد ممبر بنده که در شکایت دخالت کرد محض اطلاع وقتی کسی رو تگ میکنی میتونه راجبع اون موضوع توضیحات خود را بدهد 

و اگر  افسر و ممبر بنده باید ازم بابت av که دادن شکایت کنن من  پاسخگو  هستم به شما اقای بلک مس  کاری های که ما تو فکشن میکنیم مربوط نیست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، fmvbm گفته است :

به شما  اصلا مشکلاتی که در فکشن هست مربوط نیست 

اگه ادمین  محترم مشکلی  در ان تاپیک میدید  میتوانست اون رو نبندد و  .....

اگه مشکلی باشه به خودم مربوطه و سربازم که بهش av دادم پس به شما اصلا و ابدا  مربوط نیست

در مورد ممبر بنده که در شکایت دخالت کرد محض اطلاع وقتی کسی رو تگ میکنی میتونه راجبع اون موضوع توضیحات خود را بدهد 

و اگر  افسر و ممبر بنده باید ازم بابت av که دادن شکایت کنن من  پاسخگو  هستم به شما اقای بلک مس  کاری های که ما تو فکشن میکنیم مربوط نیست

من که منظور شما رو نفهمیدم , قبل شکایت یکم فکر کنید یک مطلب کامل تمیز با رنگی کردن بنویسید که درست متوجه بشم البته تاثیر زیادیم داره دیگ تصمیم این با شماست!
شکایت بوده اگر بسته میشده با  شما برخورد میشد ! ولی تا قبل ادمین پلیر زحمت کشید یاداوری کرد پس اینم دلیل نمیشه که ادمین نبنده شکایتو جون شما بررسی کردی کامل  و گفتی بسته شد!
ولی قرار نیست شما اشتباه کنی و کسی با شما برخورد نکنه ! باید درست و کامل شکایت همه جانبه بررسی کنید شما که ادمین نیستید که اشتباه کنید ! چون برای ادامین این موضوع طبیعیه ! شکایتا زیاده و باید بررسی بشع ممکن یا از قلم بیفته یا کامل مورد توجه قرار نگیره به هر علتی مثل اشتباه خود پلیر در توضیحات شکایت یا ...
تا بررسی سوپروایزر محترم صبور باشید تشکر

ویرایش شده توسط BlackMass
  • Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام 

لیدر محترم لطفا دقت بیشتری در پاسخگویی شکایت داشته باشید و طبق قوانین انجمن باید به صورت کامل اطلاعات را پر کنند در صورت بروز این مشکل اخطار خواهید گرفت.

بسته شد . 

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن