رفتن به مطلب

Fahashi CloudStrife

ArSaLaNFuRy

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Ar3aLaN
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:CloudStrife

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Name: CloudStrife | Level: 24 | Faction: Civilian(0) 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Name: Ar3aLaN | Level: 46 | Faction: Avengers Family(Leader) 
توضیحات شکایت:فحاشی ایشون به بنده ... خوب دقت کنید ! و همچنین چت های بالا ایشون !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/files/eplh_mta-screen_2020-06-29_02-43-50.png

• Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فدای بنده گفتنت بشم عزیزم . 24 سالتع از بچه 12 ساله که تو سروره بگیر اون روز بحث میکردی تا منی که 20 سالمه . خجالت نمیکشی تو ؟ ببین کارمو ساده کردی الان فیلمرو میزارم که گفتی من نامرد عالمم اگه بای ندم . چن دیقه بعدشم با کل مافیا بچه ساله اونجر اومدید فش دادید وسطشم گفتی من بی ....س عالمم اگه تو بالا 16 سالت باشه بای ندم . 
ببین اولا که اون فش نیس خودت اظهار کردی که هستی 🙂 دوما میگفتی به بهزاد @ PunisheR  گفتم که مرداد ماه میام پیروزی  .... از پاش درمیارم . حالا ببین ازین اقا بهزاد که من اصن نمیشناسمشو اونم منو نمیشناسه میخوام که اگه نیومد بگه وویسارو که باز گنده گوزی دراووردی باز به خودت فش دادی انجام ندی بگه بزارم که به هرکی میشناسه نشون بده ببینم توعه بچه ساله 24 ساله چی هستی کی هستی . کل افتخار زندگیت اینه خیلی وقته اینجایی . من از 17 سالگی دارم با یه طرح زدن پول درمیارم تو تو 24 سالگی داری بازی پلی میدی نون ابتو پدرت میده هنوز . من تو همدان تنها تو یه خونه دانشجویی زندگی میکنم که نونو ابمم خودم درمیارم با اینکه خداروشکر خانوادمون مشکل مالی نداریم ولی دسم تو جیب خودمه شووووما بشین پشتتو گرم کن به ننه بابات ببینم به کجا میرسی . از همون امثال امیدی که میشینی پشت سیستم یه چماغ میگیری دستت یا بری بچه سالا اونجر مث اون بتا 12 ساله رو با کل مافیا بچه ساله اونجر میاری تو تی اس که من فش بدن میخواستم بدم به سیاوش ببینه لیدرش کیه . تو وویسات هست قلدری میکنی واسه ادمینا ها . میدونی عزیز ؟ منم مثه تو بچه سال بودم یه شکایت از لیدر میفرستادم ببینم یه دلیل توهینو قلدری به سرور ببینم چیکارت میکنن. صب کن الان تمام حرفاتو که با وویس گفتی میدم اینجا ببینم اینجا هم گنده گوزی در میاری یا نه 
اخطار فروم یا هرچی باشه مهم نیست اصن چون من دیگه فروم بیا نیستم فقط دیدم رفیقم گفت اومدی گفتی اقا اجازه کلود بوسم کرد لطفا بزنیدش نمرشو کم بدید 
الان همونارم اینجا اپلود میکنم ادمینا گوش بدن مخصوصا سیاوش ببینم باز واسه ادمین میتونی اینجا گنده گوزی کنی ؟

ویرایش شده توسط THEMTI
ی
  • Like 5
لینک به دیدگاه

خب گفت بهروز پاینشر که چک کردم @ PunisheR  رو دیدم اره بهروزه من فک کردم بهزاد 
33 مگابایته کل فیلما خوب نگا کنید ببینید چی میگه . مرد باش گفتی بی .. س عالمم اگه بای ندم . از همون شایان @ impolite  جون عزیز ترین کسی که داری اگه واست نفرستادم بگو .رفاقتت با منو این گنده گوز رو بزار کنار درست بگو . اگرم فرستادم برات که هیچی نگو . اگرم میخوای بگی نفرستادی که بازم تو ریکوردا هست که فرستادم برات .( واسه این گفتم که مجبورت نکنه بگی نه . تو ریکوردا کامل معلومه با ریکورد کامل زدم  ) 
گل پسر تو انقد تربیت نداری مادرت ازونجا صداش میومد بابات هم همینطور که واسم یه سوال پیش اومد که چطوری روت میشه جلو پدر مادرت اینطوری بگی ؟ من تازه اونجا تنها بودم رفیقم پیشم بود بازم بهت یه دونه فش هم ندادم . 
@ Ciavash  این ارسلان چیکارس ؟ درسته همه میدونن گاد فادر پشتشه ولی اگه خیلی ادعای عدالتتون میشه با اینم برخورد کنید .
تمام 1 ساعت فشت از من بگیر تا هرکی که تو سروره کامل دارم . اونجا هم که مافیا اونجرو که بزرگترینشون  16 سالشه و اون بتا که 12 سالشه اووردی فش ناموس بدن هم دارم . تعجبم ازون Masih_n1 یا همون اوردوز تو سروره که اون که تا یه مدت پیش التماس میکرد اون باگشو ندم که وارن بگیره . خودشم میدونه چه باگی زد . من احقم که اون موقع بیخیالتون شدم گفتم بزار حال کنن یه گیمه . اصن کلا من دیگه تو سرور پارمم کنن هیچوقت فروم نمیام . اصن بزنید بن کنید اکانت فرومو . فقط یکم عدالت داشته باشید. من کلا احمقم که اومدم نیو پلیرا سرورتونو هلپ دادم . میدونی چرا ؟ برا دیدن ادمین یا شماها نبود . گفتم بالاخره چه من چه هرکی الان هلپرا موقع امتحاناشونه من هلپشون بدم . بالاخره که چه هلپ بدم چه ندم اینا اخر پلی میدن . تا سرور رفت بالا عدالت توش گم شد نمیدونم داستان عدالتی که میگید ازش کجاست. اینم بگم که هرکاری دوس داشتید بکنید . انقد پشت این اقا رو بگیرید تا بیشتر از این تعیین تکلیف کنه واسه سرورتون 
 @ Ciavash   @ DarcyElioT  @ Mahkame  @ TurBOo  @ GodFather

اگه عدالت تو سرورتون به اندازه یکم هست حداقل گوش بدید اینارو که چیا گفته : 
http://s12.picofile.com/file/8401417968/New_folder.rar.html
 همه هم گوش بدن که ایشون چقد رو حرفشون نیستو به خودش فش ناموسی میده اخرشم میزنه زیرش . 
33 مگابایته فک نکنم گوش دادنو دیدنش چیزی ازتون کم کنه ....

• Like 8
لینک به دیدگاه

با سلام احترام

شکایت شما تایید شد . با پلیر خاطی برخورد خواهد شد .

@ THEMTI  اخطار فروم دریافت کردید .

بسته شد .

!Closed!

• Like 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن