رفتن به مطلب

AliReza0217

DARK_LORD

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: DARK_LORD
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید  @ AliReza0217
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 23 | Si R1
توضیحات شکایت: دیدم بحث شکایت در مورد ایشون داغه گفتم منم عقده هامو خالی کنم

توهین و لحن بد در شکایت + Av بی مورد که به بنده داده شد

چرا؟  به طرف گفتم کسی که ای اف کا هست نباید وانتد بدی ... نمی دونستم پارتیش کلفته..

به من تهمت میزنه میگه بهش خط میدادی ... بر فرض که خط میدادم مدرک داری؟

اگه دو تا پله برید پایین یه شکایت از لیدر میبینید که بازم در مورد پارتی کلفت بودن  _MmadF14_ هست...

مسئله بعدی...

ایشون بجای ساب لیدرشون پست گزارش کار میزارن بعد به ما که میرسه میگه پست گزاشتن به جای بقیه مجاز نیست

مسئله بعدی...!

ایشون بدون اکسپت کردن پست ممبر میگیرند !

برو کیکش کن تا کسی نفهمیده خخخخ

مسئله بعدی...

تایید شکایتی که داخلش از متن فینگلیش  استفاده شده و نام فروم طرف با نام بازیش فرق داشته!

در مورد تمام مسائل بالا با منیجر محترم در تلگرام هماهنگ شده و به تایید ایشون رسیده ...

در صورت احتیاج به مدارک بیشتر  قرار میدم...

با توجه به اشتباهات و پارتی بازی مکرر ایشان تنها خواسته من دیموت است.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

==  In The Name Of Allah   ==

1 - Av اول شما به دیر رسیدن به Meeting بود که داده شد و Av دوم شما به دلیل دخالت و توهین شما به افسر دیگر و دخالت در کار ایشون بود که ایشان در Pv بنده از شما شکایت کردند و شما Av دریافت کردید :

http://s13.picofile.com/file/8401110818/Shekayate_Az_DARK_LORD_Dekahalat_Fosh_.rar.html

و دلیل همه این شکایت و 2 شکایت قبلی که توسط شخص شما به همراه دوست عزیزتون Sina18 انجام شد Fw های گرفته شده بود ولی خب باکی نیست عزیزم 50 تا دیگه بزن ببینم به کجا میرسی :)

+-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+

2- در رابطه با پست گذاری به جای ساب لیدر اون زمان اوایلی بود که قوانین انجمن توسط منیجر محترم سرور Edite شده بود و بنده و پلیر ها و بقیه اطلاع دقیقی نداشتند و در اون باره نیز بعد از ارسال پست هماهنگی ها و اطلاع لازم به منیجر سرور در تلگرام انجام شد ( که مدارک برای Supervisor محترم سیاوش در تلگرام ارسال خواهد شد ) !

+ در رابطه با اینکه پست گزارش کار شما که توسط شخص دیگر ارسال شده بود رد شد نیز با منیجر محترم سرور هماهنگ شده بود و حتی در این بابت هیچ اخطاری دریافت نکردید !! و فقط تذکر داده شد !

+-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+

3- تست گیری و ... رو هم ساب لیدر های فکشن انجام دادن و کاملا مشخص هستش که تمامی پست ها Accept شده است ! در زمانی که شخصی برای فکشن درخواست عضویت ارسال میکند باید برسی و چک شود و تست گرفته شود و یک بار هم عرض شد که همه ی پست ها Accept میشه و بعد تست گرفته میشه . . .

4- اولن توضیحات فینگلیش نبوده و کلمات اصلی فارسی و تلفضات اصلی Game ***** که در سرور استفاده میشه و معموله برای پلیر ها Fingilish بوده مثل : [ Sleep و Wanted ] که باید شکایت برسی میشده ...

توضیحات شکایت: Sleep بودم Wداد 

اینکه اکانت فروم شخص متشاکی با نام داخل فرم شکایتش یکی نبوده به بنده هیچ مربوط نیست و بنده قبل شکایت اکانت رو چک کردم ودیدم همه SS ها و شکایت ها با نام مربوطه یکی هستش . . .

( بنده دسترسی کافی برای فهمیدن مولتی بودن اکانت یا ... رو ندارم که ببینم اکانت مولتیه یا نه که رد یا تاییدش کنم !!! )

++ در ضمن بهتره چشمانتون رو باز کنید نه اینکه چشماتون رو به واقعیت ها ببندین و الکی شکایت کنید و ببینید که نام داخل SS ها با نام داخل فرم شکایت کاملا یکی هستش !

نام شما در بازی:AmirKashy
http://s13.picofile.com/file/8398948876/mta_screen_2020_06_02_11_53_52.png

+ در ضمن شما همون موقع که شکایت تایید شده و بسته شده و برخورد شده نیومدی شکایت کنی حالا چی شده بعد 2 هفته گذشتن از تاریخ تایید شکایت اومدی فروم یاد Av دوران ممبریت افتادی ؟! با اینکه الان اصلا داخل PD نیستی و کیک شدی !؟ 

@ DARK_LORD  جالب نیست الان به فکر این افتادی که شکایت کنی از Av و شکایت 2 هفته پیشت که اون موقع ممبر بودی  !؟ :0001: 

( @ Ciavash   گفتم شاید جالب باشه رنک 1 فعلی فکشن S.I از Av سه هفته پیشش تو PD شکایت میکنه DDD: )

+ @ DARK_LORD  : در رابطه با اون 3 تا اکانت دیگه هم که باهاشون شکایت زدی یا هماهنگ کردی برا شکایت به زودی Log ها چک میشه و بن میشی و در آخر باید بگم چرا منو Demote کردی :classic_sad:

×× تا برسی Supervisor محترم سرور @ Ciavash  از هرگونه Spam و ارسال پست بی مورد خودداری نمایید ××

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 23 | Si R1
توضیحات شکایت: دیدم بحث شکایت در مورد ایشون داغه گفتم منم عقده هامو خالی کنم

خوبه که آدم بره سر چیزای درست و حسابی و صحیح شکایت کنه نه سر عقده و الکی  = )

GL#

@ Ciavash  هدف شکایتشون رو براتون جدا گانه ارسال کردم . . . 

ویرایش شده توسط AliReza0217
  • Like 1
لینک به دیدگاه

عزیزم گفتم منیجر بررسی کرده تو تلگرام و تایید کرده مخای برات اس اس بگیرم؟🙃🙂

@ Parsa_AvengeR

• Haha 1
لینک به دیدگاه

پاسخ به ... های شما:

دخالت در کار افسر دیگر!!! بنده رنک سه بودم و در اون موقع بالا ترین رنک آنلاین که موظفم اخطار های لازم رو بدم

توهین!؟ من توهینی نمیبینم !

Sina18؟ ایشون دوست من نیستند عزیزم

بقیه شکایت ها به من مربوط نیست ... حتی موضوعات مختلفی هم دارند که بازم به من مربوط نیست 

+ توهین ,تهمت و لحن بد شما در این شکایت هم در نظر گرفته میشه! این نوع لحن و طرز برخورد لایق لیدری نیست!

در رابطه با پست گذاری... بالاخره قوانین ادیت شده و شما موظف به پیروی از اونا هستید!

در رابطه با تست گیری... بنده پست به خصوصی رو تگ کردم!!! نه بری از هر جا خاصی دفاعیه بزاری صحبت در مورد این آقاست _farhad_

در رابطه با تایید شکایت مولتی اکانت  AmirKashy ایشون دو تا اکانت دارند یکی این @ AmirKashy  یکی این @ _____AmiR____   که کاملا مشخصه

شما برای تایید شکایت باید تمام احتمالات رو برسی کنید نه صرفا رمان رنگی بنویسید

دلیل اینکه بعد از تایید شکایت چیزی نگفتم این بود که Av بگیری بعد بخواطر تلافی  بخوای منو کیک بدی !!

که البته... بعدا در رابطه با پارتی بازیات  یه شکایت گزاشتم و از اون موقع لج کردی...

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، DARK_LORD گفته است :

پاسخ به ... های شما:

دخالت در کار افسر دیگر!!! بنده رنک سه بودم و در اون موقع بالا ترین رنک آنلاین که موظفم اخطار های لازم رو بدم

توهین!؟ من توهینی نمیبینم !

Sina18؟ ایشون دوست من نیستند عزیزم

بقیه شکایت ها به من مربوط نیست ... حتی موضوعات مختلفی هم دارند که بازم به من مربوط نیست 

+ توهین ,تهمت و لحن بد شما در این شکایت هم در نظر گرفته میشه! این نوع لحن و طرز برخورد لایق لیدری نیست!

در رابطه با پست گذاری... بالاخره قوانین ادیت شده و شما موظف به پیروی از اونا هستید!

در رابطه با تست گیری... بنده پست به خصوصی رو تگ کردم!!! نه بری از هر جا خاصی دفاعیه بزاری صحبت در مورد این آقاست _farhad_

در رابطه با تایید شکایت مولتی اکانت  AmirKashy ایشون دو تا اکانت دارند یکی این @ AmirKashy  یکی این @ _____AmiR____   که کاملا مشخصه

شما برای تایید شکایت باید تمام احتمالات رو برسی کنید نه صرفا رمان رنگی بنویسید

دلیل اینکه بعد از تایید شکایت چیزی نگفتم این بود که Av بگیری بعد بخواطر تلافی  بخوای منو کیک بدی !!

که البته... بعدا در رابطه با پارتی بازیات  یه شکایت گزاشتم و از اون موقع لج کردی...

1 - ساب لیدر در اون لحظه دقیقا در فکشن حضور داشتن و آنلاین بودن پس نیازی به دخالت مستقیم شما نبود ! هیچ رنک 2 و 3 و ... فکشن ( جز لیدر و ساب لیدر ) حق دخالت در کار ممبر رنک پایین تر از خود و توهین به ایشون رو نداره و در صورتی که ببینه شخصی در حال اشتباهه و یا موارد مشابه باید با اعلام در b/ و sms و call/ به رنک ( Sub - LeadeR ) گزارش بده نه اینکه وارد کار یک رنک پایین بهشو با استفاده از کلمات : [ Khol و ... ] به خیال خودش من رنک بالاترم و باید به رنک پایین تر توهین کنم دخالت کنه !!!!!

2- آفرین خوبه که میدونی بهتره جای اینکه بری روی پروفایل انجمن من و بگردی چیزایی که یکم شک برانگیزه و تو مغز شما نمیگنجه و پیچیدست و شک داری بیای شکایت کنی برو سر چیزایی که به تو مربوط میشه شکایت کن !

3- در مورد پست گذاری شما و همون اول بنده نیز با منیجر محترم @ Parsa_AvengeR  در تلگرام هماهنگی ها انجام شده بود ( هر 2 )

در رابطه با مولتی اکانت هم چشم بنده مولتی هایی که عرض کردین رو حتما میرم بن میکنم اگرم دوست داشتید با دسترسی هایی که دارم میرم اکانت رو از انجمن Delete میکنم . . .

++ در آخرم باید بگن دوباره شکایت درست و حسابی بزار نه سر عقده :) با این کارا به جایی نمیرسی و فکر نکن با 3 تا Acc دیگه هم میزنم هر چه باداباد بالاخره دیموت میشه که با 3 تا شکایت D:

@ DARK_LORD  فکر کنم قوانین رو بخونی بد نیست برات - زمانی که Av و Fw گرفتی میومدی شکایت میکردی نه { نوشدارو پس از مرگ سهراب } حالا که کیک شدی رفتی فکشن دیگه یادت افتاده بیای شکایت !؟؟!؟!!!؟؟  

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

• Like 3
لینک به دیدگاه

با احترام 

بر اساس برسی انجام شده ، تمامی صحبت های لیدر محترم درست میباشد ، و شکایت شما بی دلیل و اشتباه و بی مورد میباشد چون تمامی صحبت های شما دچار نقص میباشد که لیدر توضیحات را کامل کرده است ، لازم به ذکر است شکایت فرد  دیگر به شما مربوط نمیباشد ** اگر خورد فرد مشکلی داشته باشد ان فرد میتواند شکایت کند در صورتی که آن شکایت هیچ مشکلی ندارد . 

به دلیل شکایت بیمورد اخطار انجمن دریافت میکنید .

بسته شد . 

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن