رفتن به مطلب

ادمینی که الکی حرف میزنه و عمدا دو بار تست نگرفته است

ArmmiN

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Armin83
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 28 faction moalemi 1
توضیحات شکایت:این آقای سیاوش نمیدون ما رو مسخره کرده یا کی رو در فکشن معلمی که تست لیدری میگرفت به من پیام داد یک دقیقه نشد که جواب بدم گفت دارم تست میگیرم اون هیچ امروز هم از صبح آنلاینم باسه تست لیدری اومده الکی میگه آنلاین نبودی که حتی من بهش پیام هم داده بودم خواهشا رسیدگی کنین شورشو در آورد دیگه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):اگه عکس هم خواستین که آنلاین بودم عکسشو میدم فقط میخوام ببینم چی میگه

• Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام 

بنده طبق قوانین انجمن و دستور عمل های داده شده پست های انجمن را اکسپت کردم و تست ها گرفته شد و بابت تست معلمی که اصلا حرفی نیست الویت اول با فرد دیگری بود که گرفته شد و به شما نرسید بنده مقصر نیستم 

در پست دومی بله کاملا شما درست میگید الویت شما از فرد دیگر بالا تر بوده ولی در زمان تست شما انلاین نبودید و از فرد بعدی و دیگر تست گرفته شد ** فقط شما نبودید افرادی دیگر هم بودند **  در حین تست شما به بنده اس ام اس دادید که توضیحات لازمه داده شد و گویا کلا شما  قانع نمیشید . لطفا قوانین را مطالعه کنید و از دو نفر که سابقه بیشتری در سرور داند قبل شکایت پرسجو کنید که نه  با شکایت وقت کسی گرفته شود و نه چیزی دیگر. 

موفق باشید . 

تا برسی و پاسخ منیجر بسته شد . 

• Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در در 1 تیر 1399 در 13:17، Armin83 گفته است :

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):اگه عکس هم خواستین که آنلاین بودم عکسشو میدم فقط میخوام ببینم چی میگه

این بخش حتما مورد نیاز بوده که داخل فرم شکایت قرار گرفته است!

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن