رفتن به مطلب

MysTiC Head Nemishavad !

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:ArSaLaNFuRy
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید):Khodam
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:MysTiCCCCCCCCCCC
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید):MetroTravich
نام ادمین ناظر وار:Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور):Name: ArSaLaNFuRy | Level: 45 | Faction: Avengers Family(Leader) 
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):MysTiCCCCCCCCCCCCC | Dark Saints (1)
توضیحات شکایت:بعد یک خشاب خالی کردن ! فیلمو خودتون ببینید !
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/kytw_gta_sa_2020-06-16_21-27-54-469.avi/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
لطفا برای دقت تیر اندازی بهتر این اموزش را دنبال کنید | آمورش
تا شاید تونستید تیرتون رو صاف بزنید
با تشکر

لینک به دیدگاه

واقعا چرا ریکوردرم آن نبود  

ویرایش شده توسط MysTiC
ترو خدا منم بیارین مافیاتون =))))
  • Like 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

اخه من نمیدونم کی بنده به شما گفتم توروخدا منو بیارین مافیاتون کی این کلمه رو گرفتید دستتون هرجا که میخورین این حرفو میزنین ؟! 
بنده همونی شبی که ایشون لیدر شدن : MetroTravich توی بازی Call دادم و گفتم Slot دارین ؟!
گفت هنوز بچه های ما نیومدن اومدن Slot موند باشه !
بعد بنده رفتم Mafia Fury که بعد 1 War زدن همون شبش ایشون یعنی : MetroTravich به بنده توی TeamSpeak IRM پوک دادن که اگه میخوای بیای پست بزار ! بنده هم گفتم باشه تا ساعتای 12 میزنم و زدم !
بنده ترسی ندارم از اینکه بخوام دروغ یا چیزی بگم هرچی گفتم حقیقته !

• Like 3
لینک به دیدگاه

Aha BBin Aln Daqiqn Mesle Shkyte Mane Tazeeeeeeeeeeeeee To Asn Be Head Mystic Nemizniiiiii Bad Mige Ye Kheshab Khali Krdm Bad Mage To On Shkyt Mn Nagfti Badesh Mordm Alanm Mystic Mord Dg Dardet Chie Azizm  

Asn To Filmo stop Kn Tond Tond Bbin 1Done Az On Tiraye To Be Headesh Mikhore

Ta Zamani Ke Admin Poshteton Bashe az ***** Hash Bala Berid Hamin Vaze War..... Shkyt Alaki Mikoni Qabolm Mishe Fght Negah Knid @ DarcyElioT  

• Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

الان اونی که تو داری میگیو من دارم میرم بالا یا تو داری میری بالا از MysTiC ؟!
بعدشم شما نیا با اکانت مولتی توی شکایت های بقیه دخالت کن یا شکایت نکن با اکانت مولتیت !

من نمیدونم ایشون مشکلش چیه تا شکایتی میبینه چه از من شده باشه چه من از کسی میاد خوشو نخود هر آشی میکنه !
هروق اسمتو اووردیم بعد بیا پسر خوب دخالت کن !
دقیقا حیف کاش از موقعی که پرید پایین از اولش رکورد میگرفتم تا ببینین ایشون Aref MysTiC چجوری Blink & Dagger میکنه تا بفهمین من Lagam یا ایشون !

پس اگه من به قول ط Head نمیشدم تو اون شکایت و در اخرم Head شدم اگه من محروم شم پس خودتم قبول داری که باید MysTiC محروم شه دیگه درسته ؟! خودت داری میگی این شکایت مثل همونه دیگه !
لطفا به کسانی که دخالت کردند اخطار داده بشه ! با تشکر !
تا بررسی رنک بالاتر صبور باشید !

ویرایش شده توسط ArSaLaNFuRy
.
  • Like 2
لینک به دیدگاه

پلیر خاطی 2 وار محروم شدند  

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن