رفتن به مطلب

Head Nshudn ArsalanFury

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: _PunisheR_
نام لیدر شما در بازی (اگر شما لیدر هستید، ذکر کنید): MetroWich
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: ArSalanFury
نام لیدر کسی که شما از ایشان شکایت دارید (اگر ایشان لیدر هستند، ذکر کنید): (Sherever ( Demote Shud
نام ادمین ناظر وار: نمیدونم
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و مافیا فعلی شما در سرور): Mafia Dark Saint , Level 52 , Ranke 1
اطلاعات اکانت کسی که شما از ایشان شکایت دارید (رنک و مافیا فعلی ایشان در سرور):  Mafia FMS , Level 45 , Rank 1
توضیحات شکایت: اگه من هد نمیشدم تو پس چی میشدی ؟؟؟ @ DarcyElioT  این فیلمو ببین بعد منو محروم کن خشابو خالی کردم رو هدش بعد اینکه خشاب تموم میشه میمیره تازه تلپورت هم میشه 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/tm42_hehehehehe.mp4/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Bad Ye Chi Bgm Shkyti Ke Az Man krdi Reza Javabeto Dade Gfte Bug Bode Fix Shude Bad To @ ArSaLaNFuRy  Migi Mn Hamchin Bugio Nadidm Ke Bfhmam Fix Shude Ya Na To On Zaman Asn Senet Qad Nemidad Ke Bekhay Bedoni Qorboonet Bshm Man 

Dg Naya Bgo Mn Nadidm , Nadidi Chon On daden bilende Bodi Azize Delam 

Pas Saket Bash Beshin Be Qolet Khodet Defult Ply Bdeeee xDDDDDDD

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام.
خب گیریم بنده Lag باشم ! شما چرا داری Damage میخوری از من ؟!
اقا غیر از اینه بگو غیر از اینه !
بعد در اخرم دیدی که Head شدم ! اگه Head نمیشدم ی چیزی !
بعد یه سوال دارم از کجا معلوم خودت Lag نیستی ؟! فقط /fps میزنی که تو رکوردت بیوفته بگی fps من بالا بوده ؟! خب والا ما هم fps بزنیم بهمون بین : 50 تا 65 رو میده !
و شما Recordi که گرفتی رو باید زودتر اقدام میکردی برای شکایت نه الان ! الان بنده لیدر
AvengerS شدم.
شما خودت تو اون رکوردت که محروم شدی من هرچی داشتم میزدم نمیمردی !

ویرایش شده توسط ArSaLaNFuRy
.
لینک به دیدگاه

اقای @ PunisheR

از شما خواهش مندیم که فقط تویه چت از این حرفای زیبا و نزنی اگه بحثی هست بیا داخل تیم اسپیک IRM در موردش صحبت کنیم (صحبت که نه البته..) خداروشکر که بچه های ما (Avengers) هیچ کدوم ترسی از این داستان نداریم.

باشد که ترس بچه های دارک از ما بریزد!

________________________________________________________________________________________________________________________

- W  I  L  S  O  N -

________________________________________________________________________________________________________________________

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

Khodt Mifhmi Chi Migi age Intorie Shkyte Mnm Bayad Rad Beshe Chon Be Qole Khodt Shayad To :Lag Bodi Ke Mno Lag Didi 

Bad 1Kheshab Rot Khali Krdm Bad Mordi Azizm !!!

Bad Teleportet Chi Onam Man Lag Bodm??

Bad To Film Ke Mibini FPS Mn hamishe Malome Bekhtre Inke Dokme Recordm Ba /fps am Yekie Bekhtre Hamin Bad Kolan be Shoma Ham Rbti Ndree Ke Chera /fps Zadm

Bad Dri Damage Mikhorm Dg Age Damage Nemikhordm ke Shyt Nemikrdm Azat Qorboonet Bshm Man 

@ MmdWiL  Shoma Dekhalati Nkn Harvaght Esmet Dakhele Shkyt Omd Bia Cherto Pert Bgo !!!!

@ DarcyElioT  Lotfan Ekhtr Dade Beshe Be MmdWill !!!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، PunisheR گفته است :

Khodt Mifhmi Chi Migi age Intorie Shkyte Mnm Bayad Rad Beshe Chon Be Qole Khodt Shayad To :Lag Bodi Ke Mno Lag Didi 

Bad 1Kheshab Rot Khali Krdm Bad Mordi Azizm !!!

Bad Teleportet Chi Onam Man Lag Bodm??

Bad To Film Ke Mibini FPS Mn hamishe Malome Bekhtre Inke Dokme Recordm Ba /fps am Yekie Bekhtre Hamin Bad Kolan be Shoma Ham Rbti Ndree Ke Chera /fps Zadm

Bad Dri Damage Mikhorm Dg Age Damage Nemikhordm ke Shyt Nemikrdm Azat Qorboonet Bshm Man 

@ MmdWiL  Shoma Dekhalati Nkn Harvaght Esmet Dakhele Shkyt Omd Bia Cherto Pert Bgo !!!!

@ DarcyElioT  Lotfan Ekhtr Dade Beshe Be MmdWill !!!

ببین عزیزم خودت داری میبینی و میگی که Damage میخوری !
پس شکایتت واسه چیع ؟!
تو خودت جای من ! تو اون شکایت با این که این همه زدمت نمیمردی و در اخرم نمردی !
ولی تو داری میزنی و 2 Sec هم نمیشه Head من میخوره !
تو اگر شیلدم داشتی باید
Head میشدی اخرش ولی نشدی !

لینک به دیدگاه

با سلام معذرت که  دخالت میکنم !

و امیدوارم اخطار نگیرم 

شکایت شما به دلیل مولتی اکانت رد میشه

اکانت اصلی شما @ _PunisheR_  هستش

شما اقدام به ساخت اکانت مولتی کردی

و صحبت های من

شما میگی که ارسلان سنش قد نمیده؟

خوشبختانه سه سال ازت بزرگتره

موقعی که ایشون رجیستر کرده بود شما داشتی درس میخوندی شاید بیست بگیری بابای محترمت بت شکلات بده بری به هم مدرسه ای هات پز بدی 

فکر کنم خیلی داری اذیت میکنی خودت رو

نکن از این کارا اخر عاقبت نداره

زیرا 

لیدرت سنجاب هستش

دوستی با سنجاب جیزه 

ایشون لیدر شده و اگه هم از وار محروم شه که نمیشه چون که خدای dns هستید شما دارک ها 

برای خودتون بد میشه پوینت وار کمتر میگیرید

ولی اگه محروم نشه هم نمیتونید مافیا شون رو بزنید Ez Pz

مراقب حرفات باش 

و باز هم معذرت که دخالت کردم و امیدوارم اخطار نگیرم 

با تشکر 

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، HearT گفته است :

از شما بترسیم 😂😂😂😂 جک سال

آخه بچه تو کجا بودی وقتی ما با توف هد میکردی چه برسه خشاب خالی کنیم ۴ بار avengers به خاطر ما دیموت او استعفا دادن اونا هم مثلا بست میشدن شما دیگه تهشید 

با سلام

اول : هرچی باشم فرق رفم باهات ته ته تهش 2k هستش

دوم : اصلا من نیو پلیر (که البته خنده داره همچین چیزی) توعی که ادعا گانری و قدیمی بودن چرا از منه نیو پلیر میخوری تو وار

سوم : حالا 4 تا وار باختید تا الان فشار نداره که حالا ما 2و3 ماه هستیم همین فقط تا 3 ماه بست نمیشید فشار نداره که گلم

- W  I  L  S  O  N -

• Like 1
لینک به دیدگاه

پلیر خاطی 2 وار محروم شدند 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن