2 ارسال در این موضوع قرار دارد

اسم لیدری که شما از ایشون شکایت دارید ؟ Paladin

اسم شما در بازی ؟ HardOfHonor

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید) لول ام 33 رنک در فکشن مکانیک 1

توضیح شما در باره این شکایت؟ سلام و عرض خسته نباشید خدمت مسئولین سرور ایران ام تی ای ایشون چون پرمیشن دارن که نباید سریع تاپیک رو ببندن بنده از Troll شکایت کردم و ایشون اومدن سریع خوندن رو تاپیک رو بستن شکایت از EHSANGH هم همین کار رو کردن من با ایشون دشمنی ندارم ولی اینجا سروری نیست که بخوایم برای کسی پارتی بازی کنیم طبق قوانین دپارتمنت هر کدام از اعضاء دپارتمنت باید هنگام دستگیری یا دنبال کردن یک مجرم باید مدرک شامل ( عکس . فیلم ) داشته باشند ایشون باید از پلیر Troll که ثاب لیدر NG هستند مدرک بخواهند و مدرک رو باید در فروم آپلود کنند که فرد شاکی ببینه در اصل پلیر Troll باید میومد و زیر تاپیکی که من داده بودم مدرکی مبنی به این که بنده ایشون رو از قسط کیل کردم آپلود میکردند
Pending Faction Moderator

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟ لینک شکایت از Troll

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسمه تعالی

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران عزیز سرور IRAN MTA

پلیر عزیز سرور HardOfHonor دوست عزیز از این بگم که شما کاملا به صورت رسمی دارید اشتباه فکری بزرگی میکنید.

- دوست عزیز تاپیک های بنده رو مدیران عزیز LastTime Or GodFather میبندن و بنده نه پرمشن بستن پست رو دارم نه چیز دیگری و اگر پست های بنده اشتباه بود مدیران سرور داخلش یا پست میگذاشتن یا به بنده اطلاع میدادن ولی مدیران پست که بنده گذاشتم را صلاح میدانن میبندن تاپیک را.

- در ضمن شما اصلا مدارکتون کافی نبود برای شکایت پس خواهشا میکنم جوسازی نکنید و اینم ناگفته نماند اگر بنده داخل دپارتمنت کارم اشتباه بود هیچ وقت از سمت مدیران سرور کل دپارمنت به بنده سپرده نمیشد.

بازم مدیران عزیز حرف اخر رو میزنن و چک کنن پست شکایت شمارا و جواب اخر را داخل این تاپیک بدهند و قفل کردن تاپیک هم به عهده خودشون بوده و صلاح دانستن قفل شده.

باتشکر از مدیریت دپارتمنت محمدرضا پالادین

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.