رفتن به مطلب

Mahkame

ALIJOOIBAR

ارسال‌های توصیه شده

*(بسمه تعالی)*

نام شما در بازی: ALIJOOIBAR 
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Mahkame 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):  Name: ALIJOOIBAR | Level: 31 | Faction: Civilian(0) 
توضیحات شکایت بنده اصلا به هیچ وجه متوجه نمیشم ! 

کسی با اکانت مالتی شکایت میکنه ایشون تایید میکنه و جیل میده ! عجب !

(نام اکانت فروم ایشون با اکانت گیم سرورشون یکسان نیست)

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

شکایتی که از بنده شده : 

مدرک ادمین جیل بنده: 3k99_mta-screen_2020-06-11_21-27-08_thum

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چون مربوط به منه دخالت میکنم
 شکایت شما مث اینه که داری  از کل ادمینا و حتی منیجر و حتی اونر شکایت میکنی 
خب عزیز من اون همه شکایت کردم اگه مشکلی داشت خود منجیر عزیز @ Parsa_AvengeR  که یه پیشنهاد دادمو خیلی خوب جوابمم دادن گیر میدادن و میگفتن که این مولتیه . خب من از لول 3 که فروم رویاد گرفتم شکایت کردم . خب همه ادمینا هم دیدن که این تنها اکانت منه حتی تو تلگرام هم همین اسمم بوده شما مدرکی از مولتی یا کنسول بودن داری رو کن تا ادمنیا هم بدونن . 4 باره شما داری وظیفه ادمنیارو بهشون نشون میدی که فک کنم عین اینه بری جلو قاضی بگی بر اساس قانون و ماده فلان باید این کار شما و شکایت شما رد بشه در صورتی که اصلی ترین داستانو نمیدونی 
دلیل نمیشه که شما هرکاری دوس داشته باشید بکنید ادمینا بگن چون اکانت فلانی اسمش شبیه بازیش نیست شما عزیزیدو برید به بازیتون برسید . خداروشکر سابقتون هم خیلی درخشانه. 

اینم بگم که ادمین @ Mahkame  هیچ تقصیری نداره و اگر تنبیهی هست برا من باید باشه چون روز اولی که ساختم اکانت فرومم رو قوانین رو نخونده بودم و بلد هم نیستم تغییر نام بدم . 

ادمین محکمه فقط به وظیفشون عمل کردن و مشکلی به قطع از ایشون نیست پس لطف کنید اگه تنبیهی چیزی هست باید رو من اعمال بشه نه ادمین ها 
@ Parsa_AvengeR  منیجر عزیز لطفا سابقه این اقایی که شکایت کردن رو بررسی کنید ببینید چقد شانس اووردن که بن نشدن 
خیلی جالبه که ایشون با 4 تا رفیقشون سرور رو بی نظم میکنن اخرشم میان شکایت میکنن از ادمین ها 
بعدشم 4 تا لیدر اونجوری که تو فروم دیدم اسمشون با اسم بازیشون یکسان نبوده . الان حتما میرید از ادمین توربو هم شکایت میکنید !!!!!!!!!!!!!!!!
به جز لیدر خیلیا دیگه هم هستن با یه سرچ ساده میتونید ببینید 
بعدشم اکانت مولتی درسته  نه اکانت مالتی 

ویرایش شده توسط THEMTI
Wrong
لینک به دیدگاه

به علت دخالت بی مورد ایشون در شکایت اخطار هایه لازمه لحاظ شود.!

(اسمی درون شکایت از ایشون برده نشده )

در 4 دقیقه قبل، THEMTI گفته است :

چون مربوط به منه دخالت میکنم
 شکایت شما مث اینه که داری  از کل ادمینا و حتی منیجر و حتی اونر شکایت میکنی 
خب عزیز من اون همه شکایت کردم اگه مشکلی داشت خود منجیر عزیز @ Parsa_AvengeR  که یه پیشنهاد دادمو خیلی خوب جوابمم دادن گیر میدادن و میگفتن که این مولتیه . خب من از لول 3 که فروم رویاد گرفتم شکایت کردم . خب همه ادمینا هم دیدن که این تنها اکانت منه حتی تو تلگرام هم همین اسمم بوده شما مدرکی از مولتی یا کنسول بودن داری رو کن تا ادمنیا هم بدونن . 4 باره شما داری وظیفه ادمنیارو بهشون نشون میدی که فک کنم عین اینه بری جلو قاضی بگی بر اساس قانون و ماده فلان باید این کار شما و شکایت شما رد بشه در صورتی که اصلی ترین داستانو نمیدونی 
دلیل نمیشه که شما هرکاری دوس داشته باشید بکنید ادمینا بگن چون اکانت فلانی اسمش شبیه بازیش نیست شما عزیزیدو برید به بازیتون برسید . خداروشکر سابقتون هم خیلی درخشانه. 

اینم بگم که ادمین @ Mahkame  هیچ تقصیری نداره و اگر تنبیهی هست برا من باید باشه چون روز اولی که ساختم اکانت فرومم رو قوانین رو نخونده بودم . 

ادمین محکمه فقط به وظیفشون عمل کردن و مشکلی به قطع از ایشون نیست پس لطف کنید اگه تنبیهی چیزی هست باید رو من اعمال بشه نه ادمین ها 
@ Parsa_AvengeR  منیجر عزیز لطفا سابقه این اقایی که شکایت کردن رو بررسی کنید ببینید چقد شانس اووردن که بن نشدن 
خیلی جالبه که ایشون با 4 تا رفیقشون سرور رو بی نظم میکنن اخرشم میان شکایت میکنن 

@ Mahkame

لینک به دیدگاه

اینم بخشی از قوانین فروم قابل توجه شما : 
لطفا قبل از ارسال پست، خصوصا پست‌هایی که از نظر امنیتی و زمان ارسال از اهمیت بالایی برخوردار هستند ( مثال: درخواست عضویت در تیم استف )، آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید که به ویرایش نیاز نداشته باشند؛ چرا که ادمین مربوطه می‌تواند پست‌هایی که بعد از ارسال، ویرایش شده‌اند را بنا به دلایل امنیتی و رعایت حقوق پلیرها، در نظر نگیرد.
ساختن 
Multi Account در انجمن برای یک Account داخل سرور ممنوع است و در صورت مشاهده اکانت‌ها برای همیشه مسدود خواهد شد! ( برای تغییر اطلاعات با مدیران سایت تماس بگیرید )
فعالیت داخل انجمن ( ارسال پست و... ) به جای دیگران، مجاز نیست!
username وارد شده باید با نام شما داخل سرور 
مطابقت داشته باشد.
استفاده از عکس‌های نامناسب برای پروفایل و کاور مجاز نیست.

اینطور که معلومه چیزی از اکانت مولتی نمیدونید . اکانت مولتی چه ربطی یه یوزر نیم گیم و یوزر نیم فروم داره ؟ میشه خواهش کنم اکانتی که من باهاش شکایتی گذاشتم جز همین یه اکانتم (حتی به جای کسی ) رو به منیجر محترم معرفی کنید ؟ اگه بود من درخواست دارم کلا اکانت بازیمم بن بشه . کل ادمینا . و لیدرا تا الان شکایت منو همینطوری بررسی کردن چرا ازونا شکایت نمیکنید ؟ من بازم میگم که لطفا ای پی و موارد لازم نسبت به اکانت بازیم و فرومم انجام بشه . من هیچ مشکلی ازین بابت ندارم 
از منیجر محترم @ Parsa_AvengeR  خواهش میکنم خوب به این شکایت دقت کنید 

ایشون با رفیقشون همون sinaR هیچ برخوردی از دی ام کردنشون نکردن منم گذاشتم فروم . خب چرا از لیدر شکایت نکرد ؟لابد تو اون شکایت میخواید بگید ادمین توربو هم مقصره ؟  به قول خودتون اکانتم با یوزر نیمم گیم یکسان نیست. خب پس باید از کل تیم مدیریتی شکایت کنید که این یه امر خنده داره چون همیشه با همین طریق شکایتا من بررسی شده . فک کنم شما حقه گفتن اینو ندارید که ادمینا باید چیکار کنن یا نکنن . تو قانون ادمینا بخونید که ادمینی که انتخاب میشه باید کل قانون هارو بدونه . پس دلیل نمیشه یه ادمین که منو به خدا اصلا نمیشناسه بیاد به خاطر من کار خودشو ببره زیر سوال . 
این شکایت به من مربوط میشد برا همین دخالت کردم . 

این جواب منیجر محترم @ Parsa_AvengeR  زیره پست منه . خب اگه مشکلی بود ایشون بهم اخطار میدادن .
من اصلا نمیدونستم باید یکسان باشه . تاریخ عضویت من به فروم رو ببینید . تو تلگرام به من گفتن اکانت جدا باید ساخته بشه منم اسم تلگراممو زدم . 

اگه خطایی بوده از من بوده نه ادمین محکمه و بقیه ادمین ها 
 چتای توی مدرک ایشون هم بخونید لطفا ...

با تشکر

ویرایش شده توسط THEMTI
توضیح
لینک به دیدگاه

دوسته عزیز شما از اول شکایتو مرور کن ببین داخل شکایت اسمی از شما هست؟! 

اینم بگم که والا حالشو ندارم بشینم کیتبتو بخونم پس زحمت نکش. 😄 

تا برسی ادمین و منیجر محترم از اسپم خوداری فرماید .

در 1 ساعت قبل، THEMTI گفته است :

اینم بخشی از قوانین فروم قابل توجه شما : 
لطفا قبل از ارسال پست، خصوصا پست‌هایی که از نظر امنیتی و زمان ارسال از اهمیت بالایی برخوردار هستند ( مثال: درخواست عضویت در تیم استف )، آن‌ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید که به ویرایش نیاز نداشته باشند؛ چرا که ادمین مربوطه می‌تواند پست‌هایی که بعد از ارسال، ویرایش شده‌اند را بنا به دلایل امنیتی و رعایت حقوق پلیرها، در نظر نگیرد.
ساختن 
Multi Account در انجمن برای یک Account داخل سرور ممنوع است و در صورت مشاهده اکانت‌ها برای همیشه مسدود خواهد شد! ( برای تغییر اطلاعات با مدیران سایت تماس بگیرید )
فعالیت داخل انجمن ( ارسال پست و... ) به جای دیگران، مجاز نیست!
username وارد شده باید با نام شما داخل سرور 
مطابقت داشته باشد.
استفاده از عکس‌های نامناسب برای پروفایل و کاور مجاز نیست.

اینطور که معلومه چیزی از اکانت مولتی نمیدونید . اکانت مولتی چه ربطی یه یوزر نیم گیم و یوزر نیم فروم داره ؟ میشه خواهش کنم اکانتی که من باهاش شکایتی گذاشتم جز همین یه اکانتم (حتی به جای کسی ) رو به منیجر محترم معرفی کنید ؟ اگه بود من درخواست دارم کلا اکانت بازیمم بن بشه . کل ادمینا . و لیدرا تا الان شکایت منو همینطوری بررسی کردن چرا ازونا شکایت نمیکنید ؟ من بازم میگم که لطفا ای پی و موارد لازم نسبت به اکانت بازیم و فرومم انجام بشه . من هیچ مشکلی ازین بابت ندارم 
از منیجر محترم @ Parsa_AvengeR  خواهش میکنم خوب به این شکایت دقت کنید 

ایشون با رفیقشون همون sinaR هیچ برخوردی از دی ام کردنشون نکردن منم گذاشتم فروم . خب چرا از لیدر شکایت نکرد ؟لابد تو اون شکایت میخواید بگید ادمین توربو هم مقصره ؟  به قول خودتون اکانتم با یوزر نیمم گیم یکسان نیست. خب پس باید از کل تیم مدیریتی شکایت کنید که این یه امر خنده داره چون همیشه با همین طریق شکایتا من بررسی شده . فک کنم شما حقه گفتن اینو ندارید که ادمینا باید چیکار کنن یا نکنن . تو قانون ادمینا بخونید که ادمینی که انتخاب میشه باید کل قانون هارو بدونه . پس دلیل نمیشه یه ادمین که منو به خدا اصلا نمیشناسه بیاد به خاطر من کار خودشو ببره زیر سوال . 
این شکایت به من مربوط میشد برا همین دخالت کردم . 

این جواب منیجر محترم @ Parsa_AvengeR  زیره پست منه . خب اگه مشکلی بود ایشون بهم اخطار میدادن .
من اصلا نمیدونستم باید یکسان باشه . تاریخ عضویت من به فروم رو ببینید . تو تلگرام به من گفتن اکانت جدا باید ساخته بشه منم اسم تلگراممو زدم . 

اگه خطایی بوده از من بوده نه ادمین محکمه و بقیه ادمین ها 
 چتای توی مدرک ایشون هم بخونید لطفا ...

با تشکر

(به علت دخالت بی مورد در شکایت اخطار فروم لحاظ شود.) 😞 

@ Mahkame

لینک به دیدگاه

درود
طبق برسی های شده توسط بنده اکانت ایشان مولتی نبوده.
تنها اسم اکانت پلیر با اسم انجمن پلیر فرق دارد که این موضوع باید داخل ربات تلگرام سرور از طریق خود پلیر نسبت به تغیر نام اقدام کند.
همچنین بنده دسترسی متوسطی به انجمن دارم و نمیتوانم
دقیق بگم اکانت فرد خاطی مولتی هست یا نیست ( مگر در شرایط خاص که واضح باشد )! که این مورد توسط رنک های بالاتر برسی و رسیدگی میشود!

مولتی اکانت به معنای این نیست که نام کاربری پلیر داخل سرور با نام کاربری او داخل انجمن فرق داشته باشد!
و معنای مولتی اکانت یعنی این که پلیری به جای داشتن 1 اکانت داخل انجمن، 2 و یا چندین اکانت داشته باشد! و به عنوان مثال وقتی پلیری اکانت اصلی اش از انجمن
محروم باشد، با اکانت دیگری وارد انجمن شود و شکایت کند، در اینصورت شکایت فرد خاطی رد میشود.
تا برسی توسط منیجر محترم بسته شد.

ویرایش شده توسط Mahkame
  • Like 4
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام...
پیگیری و بررسی این موضوعات به ادمین‌ها ارتباط دارد و آن‌ها بنا به شرایط، تصمیم‌گیری می‌کنند... اگر شما با تصمیم آن‌ها و نتیجه کار مشکل داشتید و احساس می‌کردید که خلاف قوانین بوده است، می‌توانید مشابه همین شکایت، پست ارسال کنید که تا حدودی هم اینکار را انجام داده‌اید... اما در اینجا کار شما اشتباه بوده است که NonRP و... انجام دادید و مجازات شما اعمال شده است! و نام‌کاربری شخص شاکی تأثیری روی نتیجه نداشته است... و فقط در صورت لزوم برخورد لازم با پلیر مورد نظر انجام خواهد شد...
البته پلیر محترم @ THEMTI موظف هستند که در اولین فرصت پیگیری لازم برای تغییر نام‌کاربری را انجام دهند...

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن