رفتن به مطلب

من قسط اذیت کردن ندارم موضوع نظمه

Ashkanian

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Ashkanian
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:publO
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): ادمین 
توضیحات شکایت: من نمیخوام به فامیل شما گیر بدم فقط میگم که اگه خود شما که تجربت بیشتره و شعور بیشتری داری این ماس مالیه و زیر پا گذاشتن قوانین هست. و من دوباره از @ _AmiRHoSeiN_  شگایت نمیکنم به خوتون مربوطه   #رفتار هر شخط نشان دهنده سرگذشت آن شخص هست. @ TurBOo   @ PuBlO    @ GodTime

@ Parsa_AvengeR                     @ Rouzbeh                        @ GodFather

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمونه ماست مالی ! فقط گاهی اوقات به فکر  یه restart باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

1- من فامیلی داخل سرور ندارم

2- اون زمان پلیر تو فکشن بود استعفا داده و موضف بوده لیدر بررسی کنه

3- مثل این میشه من پلیس باشم به شما وانتد بیمورد بدم از فکشن استعفا بزارم

بعد شما بیای شکایت کنی ادمین باید به این وانتد بده یا مثلا ادمین جیل یا اخطار بده

این چیزا قبلا بار ها بار ها حل شده بازم میگم مثل بقیه شکایت ها از من

قبل از شکایت کمی فکر کنیم که وقت با ارزش دیگران رو نگیریم

@ Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز متاسفانه شکایت‌های شما مثل یک مسیر طولانی است و هر شکایتی را جهت بررسی باز میکنم به یک شکایت و لینک دیگر میرسم! و این موضوع بررسی را سخت می‌کند.. لطف بفرمایید بابت هر موضوع، جداگانه از ادمین مورد نظر شکایت کنید، اینطوری واقعا قدرت تحلیل و قضاوت را از بنده می‌گیرید...
من فعلا همان 2 لینکی که لیدر محترم، گفتند پلیر در مافیا ایشان نمی‌باشد را معیار قرار میدهم و بررسی میکنم! بقیه موارد فقط گیج‌کننده است و در این پست رد خواهد شد!
@ PuBlO
ادمین محترم لطفا مجازاتی برای ایشان در نظر بگیرید... درست است که پلیر دیگر در فکشن نیست، ولی قرار نیست در زمان استعفا نظم سرور را به هم بزنند و با شدت بالایی مشکل ایجاد کنند! به هر حال هرکاری نتیجه‌ای دارد!

با احترام

بسته شد...

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن