رفتن به مطلب

رسیدگی نادرست

Darvish

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Darvish
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:TurBOo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl61-civi
توضیحات شکایت:یه شکایت کردم از یکی از اعضای اداره ی پلیس که من و در حال 6 وانتد call 110 بدون C-0 کیل داد.این اقا اشنای یه نفر بود که من کیلش داده بودم و بخاطر اشنا بودن من و کیل داد.اصلا اداره پلیس حق کیل دادن شش وانتد نداره!!لیدر در یک جواب مسخره نوشته چت داخلی به تو مربوط نیست!!!ادمینم رد کرده!!!یعنی پلیر اگه چیزی ببینه که مشکوک بنظر میاد نباید براش روشن شه؟!!نباید مدرک بزارن اگه کار طرف درست بوده؟!

و متاسفانه لیدر با لحنی کاملا بد و تمسخر آمیز جواب بندرو دادن که هیچکس رسیدگی نمیکنه متاسفانه.میتونید ببینید که نصف جوابشون بی ربط و به هدف تمسخره لطفا پیگیری کنید.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

بر اساس قوانین Department شما طبق قوانین به عنوان 6 وانتد  کیل شده اید و رسیدگی فکشن Police Department به هیچ عنوان به شما ارتباطی ندارد که کدام یک از فکشن ها به وانتد شما رسیدگی میکنن چون احتمال C-0 وجود دارد و اشتباهی که حق شما ضایع شود وجود ندارد و شکایت شما رد شد .

تا بررسی منیجر محترم بسته میشود

• Like 2
لینک به دیدگاه

در در 17 خرداد 1399 در 20:55، TurBOo گفته است :

با سلام 

بر اساس قوانین Department شما طبق قوانین به عنوان 6 وانتد  کیل شده اید و رسیدگی فکشن Police Department به هیچ عنوان به شما ارتباطی ندارد که کدام یک از فکشن ها به وانتد شما رسیدگی میکنن چون احتمال C-0 وجود دارد و اشتباهی که حق شما ضایع شود وجود ندارد و شکایت شما رد شد .

تا بررسی منیجر محترم بسته میشود

صحیح است...
علاوه‌بر این موارد، شما در نهایت باید توسط یک پلیس کشته می‌شدید... تفاوتی بین NG و PD بودن آن‌ها ندارد! اگر NG از این بابت اعتراضی داشته باشد، می‌تواند شکایت خود را اعلام کند... جدا از این موضوع، شما مدرکی از آنلاین و Duty بودن اعضای NG ارسال نکردید، شاید به هر دلیلی NG در سرور حضور نداشت! درست است که احتمال این موضوع پایین است.. ولی 0 هم نیست!!  همانطور که دیدید، راه برای توجیه و... زیاد است!

با احترام

بسته شد...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن