رفتن به مطلب

درست نفهمیدن موضوع شکایت

Multi-284

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:king210
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید @AliReza0217
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):49  Dark Saints
توضیحات شکایت: ایشان موضوع شکایت بنده درست متوجه نشده و عجله ای رد داده بنده شکایتم بخاطر گرفتن dm نبود بخاطر این بود که اون طرفی که به ماشینم زده چرا dm نگرفته و هنوزم دست بردار نیستم که چرا غیر من پلیس به اونم dmنداده کلا قضیه برد برد باخت باخت کنیم  طرف که وانتد نگرفته برنده شده من بازنده عرض معذرت  جناب لیدر که مجبور به شکایت شدم و نتواستم تلگرام  مشکل رد کردن شکایت بنده به شما در میان بزارم با اینکه صمیمی هستیم  گاهی  شوخی میکنیم  http://uupload.ir/files/m2x7_g.png
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

** In The Name Of GoD **

دوست عزیز مدرک گذاشتین و از این موضوع شکایت دارین چرا افسر بنده در اون زمان به شما وانتد داد و به شخص مذکور وانتدی نداد

موضوع نخست اینکه : شما به Warn های Department دسترسی ندارین که ببینید وانتد داده شده یا نه !!

موضوع بعدی اینه که :  طبق Record  خودتون که گذاشتید ==>  http://uupload.ir/view/3nq_proxy_sa_2020-05-31_23-16-34-607.mp4/

زمانی که آیدی : __GoD__ به شما و خودروتان DM میکند افسر مربوطه داخل Garage حضور دارد و در صحنه نیست که DM  ایشان را مشاهده یا جهت دادن Wanted مدارک کافی ضبط کند !

اما به محض اینکه افسر مربوطه : @MicRoB  صدای تیراندازی رو میشنود سریعاً از Garage خارج میشود تا برسی های لازمه رو انجام دهد ! و پس از خروج از Garage شما به وضوح در حال تیراندازی جلوی افسر پلیس بودید که Wanted مربوطه را دریافت کردید !

++ در ضمن اگر افسر پلیسی مدارک کافی درباره موضوعی نداشته باشد نمیتواند وانتد دهد یا موارد مشابه را اعمال کند ! ++

--  دایرکتور محترم : @TurBOo لطفاً در صورت صلاحدید به دلیل شکایت بی مورد اخطار فروم لحاظ شود  --

+ @Kingpin : از اونجایی که شما علاقه زیادی دارید به شکایت بی مورد و Spam در اون تاپیک !! لذا از Spam بی مورد تا برسی دایرکتور محترم سرور @TurBOo خودداری نمایید !!

|=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

ویرایش شده توسط AliReza0217
  • Like 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

در در 12 خرداد 1399 در 20:08، AliReza0217 گفته است :

** In The Name Of GoD **

دوست عزیز مدرک گذاشتین و از این موضوع شکایت دارین چرا افسر بنده در اون زمان به شما وانتد داد و به شخص مذکور وانتدی نداد

موضوع نخست اینکه : شما به Warn های Department دسترسی ندارین که ببینید وانتد داده شده یا نه !!

موضوع بعدی اینه که :  طبق Record  خودتون که گذاشتید ==>  http://uupload.ir/view/3nq_proxy_sa_2020-05-31_23-16-34-607.mp4/

زمانی که آیدی : __GoD__ به شما و خودروتان DM میکند افسر مربوطه داخل Garage حضور دارد و در صحنه نیست که DM  ایشان را مشاهده یا جهت دادن Wanted مدارک کافی ضبط کند !

اما به محض اینکه افسر مربوطه : @MicRoB  صدای تیراندازی رو میشنود سریعاً از Garage خارج میشود تا برسی های لازمه رو انجام دهد ! و پس از خروج از Garage شما به وضوح در حال تیراندازی جلوی افسر پلیس بودید که Wanted مربوطه را دریافت کردید !

++ در ضمن اگر افسر پلیسی مدارک کافی درباره موضوعی نداشته باشد نمیتواند وانتد دهد یا موارد مشابه را اعمال کند ! ++

--  دایرکتور محترم : @TurBOo لطفاً در صورت صلاحدید به دلیل شکایت بی مورد اخطار فروم لحاظ شود  --

+ @Kingpin : از اونجایی که شما علاقه زیادی دارید به شکایت بی مورد و Spam در اون تاپیک !! لذا از Spam بی مورد تا برسی دایرکتور محترم سرور @TurBOo خودداری نمایید !!

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

بنده علاقه به شکایت بی مورد ندارم  اگر مروری بر قوانین dm داشته باشید برای شکایت حداقل ده دقیقه 2اسکرین شات و دوبار کشته شده باشید از انجایی که _GoD_ به بنده شلیک کرد بخاطر قوانین dm خیلی وقته عوض شده به جای اس اس گرفتن  شکایت کردن از _GoD_به ایشان حمله کردم و نمیدونستم افسر مربوطه گاراژ حضور دارد واگرنه به جای تلافی به  افسر مربوطه میگفتم که وانتد مربوطه داده بشه و شکایت مزاحم افسر شما و حتا شما نمیشیدم ادمین توربو خدای سرعت  @TurBOoاگر خواستید به بنده اخطار فروم دخالت بی مورد بدید مشکلی ندارم  ایمیل زیاد دارم مخصوصا پول که سیستم هردفه قطعه عوض میکنم دیروز صبحی قطعه عوض کردم سریال سخت افزار اکانت سرورم عوض شد ولی کاراکانت جدید ساختن  اینا  تو سرور نیستم چون بن تقلب دارد   همین امروزم ویندوز 10 نسخه 20h1و یه سی پی یو 3و4 هسته ای خریداری کردم سریال سخت افزار اکانتمم امروزم  عوض میشه واس هر اپدیت ویندوز خریداری میکنم چون قفل شکن هس اورجینال نیس و ویندوز اورحینال واس ایران تحریم هس  موفق 

ویرایش شده توسط Kingpin
لینک به دیدگاه

کشتار بی‌دلیل
هرگونه DM بر روی پلیرهای دیگر مجازات در پی دارد:
*اگر DM توسط افرادی که Civilian نیستند (داخل فکشن هستند) انجام شد، لیدر باید بررسی و مجازات را اعمال کند.
*اگر DM توسط افرادی که Civilian هستند (داخل فکشن نیستند) انجام شد، ادمین باید بررسی و مجازات را اعمال کند.
*مدرک شما برای شکایت از DM باید شرایط زیر را داشته باشد:
- حداقل 2 اسکرین با فاصله زمانی حداکثر 10 دقیقه از کشته شدن توسط یک پلیر
- در بازه زمانی کمتر از 10 دقیقه 
حداقل 2 بار کشته شده باشید
حداقل زمان Admin Jail برای Civilianها:
Level 1-5 :

10 دقیقه
Level 6-10 :
15 دقیقه
Level 11-15 :
25 دقیقه
Level +16 :
40 دقیقه
*زمان Admin Jail شدن،متناسب با شدت و دفعات DM، متغیر است.

|=============================================================================|

تمامی موارد فوق که به تازگی توسط Manager محترم سرور به قوانین اضافه شده مربوط به پلیر های عادی ( Civilian ) جهت شکایت در انجمن میباشد نه اعضای Department !

طبق روال گذشته و رعایت قوانین Department هرگونه تیراندازی جلوی اعضای Dp's اعمال Wanted در پی خواهد داشت !

-- بد نیست قبل شکایت سوال کنیم یا حداقل قوانین رو مطالعه کنیم !! --

Wanted 4 
کشتن مکرر شهروندان عادی و تازه‌وارد در منطقه امن <---> DM
**کشتن پلیرهای عادی و تیر اندازی به وسیله نقلیه به صورت مکرر در مناطق امن ( خصوصا چهار راه LS و Civilian Spawn ).
**تفاوتی بین تیر اندازی از داخل ماشین ( DB ) و خارج از آن وجود ندارد.
**کشتار دسته جمعی و Kamikaze نیز در همین گروه قرار می‌گیرد.
**در صورت مشاهده مافیایی که در حال تیراندازی ویا DM هست، می‌توانید از این وانتد استفاده کنید.

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

ویرایش شده توسط AliReza0217
  • Like 2
لینک به دیدگاه

http://uupload.ir/files/6j87_g.png خوب دیگه بابدبختی تمام ویندوز 10 بنده نصب شد بااینکه  شکایت اینجا بنده مربوط نمیشود موفق

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

به دلیل ارسال پیام نامربوط شکایت شما رد شد  در صورت تکرار اخطار فورم دریافت خواهید کرد

بسته شد

• Thanks 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن