رفتن به مطلب

ادمینا جدیدا غیب گو شدن

TiMoR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Timorededsec
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 13
توضیحات شکایت: معمولا کسی که برای سرور خرج میکنه نمیاد سرورشو عوض کنه! منو به بهونه تبلیغ سرور بن کردن درصورتی ک دوستم گفت به زودی بن میشم و من در جواب بهش گفتم اشکال نداره اگه بن شدی میریم یه سرور دیگه. من اینجا تبلیغ کردم؟ یا گفتم اگه بن شدی میریم یه جا دیگه؟

من توی دیسکورد لینکی نفرسادم ک میگی فرستادم؟ این اوج نامردی نیست؟ نمیگن خریدار و فروشنده باید ب هم اعتماد کنن؟ من تو ۲ هفته ۱۰۰ تومن میدم ب ایران ام تی ای. بعد شما حتی نمیدونین باید باید کدوم پلیر رو بن کنین! وقتی ی سری میان و ۲۴ ساعت دی ام میکنن و فهش میدن کاریشون ندارین ولی وقتی یکی مثل من میاد و ب دوستش میگه غمش نباشه جرم حساب میشه. اره دیگه ایران ام تی اون سرور سابق نیست و دارن گند میزنن توش. ی طرف پلیر ها. یه طرف هم ادمینا
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

بنده بن شدم و خودتون میتونین چک کنین

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 7 دقیقه قبل، Timorededsec گفته است :

میخوام بدونم منی ک تو سرور ۱۲ ساعت تایم پلی بدون ای اف کی کردن دارم چرا. 

• Sad 1
لینک به دیدگاه

دوست مثلا عزیز. اگه مدرکی از تبلیغ گردن من داری بفرست تا همه ببینن. شماها دارین تک تک دوستای منو بن میکنین فکر کردین متوجه نمیشم؟ دو روز پیش هم دوستم به یکی دیگه زنگ زد گفت بیا تیم اسپیک اونم بن کردین. حالا نوبت منه؟ اونم سر هیچی؟ این مثل این میمونه برین تو خیابون بگین تشنت شد نوشیدنی بخور  بعد بگن تبلیغ کردی. مدرکی داری از تبلیغ کردن من رو کن

• Sad 1
لینک به دیدگاه

کلا این سرور ادمیناشون خیلی باحالن. وقتی ک یه گیفت کارت گلد ۲۰ تومنیم نابود میشه و به ۴ تا ادمین میگم کمک کنن و اصلا اهمیت ندادن. دیگه من باید چه انتظاری داشته باشم.

• Sad 2
لینک به دیدگاه

همینطور ک مشاهده میکنم و همچنین بقیه مشاهده میکنن ادمین بدون هیچ مدرکی منو بن کرده. و ب طور دیگه عشقی منو بن کرده

• Sad 2
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با احترام
بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن