رفتن به مطلب

جدیدا وظیفه پلیس فدرال شده فراری دادن زندانی ؟

CloudStrife

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:CloudStrife
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Arian_ab

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): federal R1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): cilivian 18
توضیحات شکایت: من نشسته بودم از بیکاری داشتم با گوشیم کار میکردم که یهو دیدم این اقای محترم در حال فراری دادن یه باگر جیلی هستن. خب خواستم وظیفه جدید فدرال رو بدونم که اگه اینه یکمم به ما یاد بدن. از لیدر گرامی @Purmonto و ادمین های عزیز تقاضی دارم تا مدرک پلیس عزیز @_Hamidreza_ که همون موقع به ایشون اطلاع دادم که تست جیل بزنه برای اطمینان انجام دادن صبر کنن و بعد از مطمئن شدن تصمیمی برای این پلیسه فدراله عزیز بگیرن 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://s12.picofile.com/file/8398146642/Arian_ab.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لیدر محترم

@Purmonto

لطفا شکایت را بررسی و رسیدگی کنید !

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، THEMTI گفته است :

نام شما در بازی:CloudStrife
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Arian_ab

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): federal R1
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): cilivian 18
توضیحات شکایت: من نشسته بودم از بیکاری داشتم با گوشیم کار میکردم که یهو دیدم این اقای محترم در حال فراری دادن یه باگر جیلی هستن. خب خواستم وظیفه جدید فدرال رو بدونم که اگه اینه یکمم به ما یاد بدن. از لیدر گرامی @Purmonto و ادمین های عزیز تقاضی دارم تا مدرک پلیس عزیز @_Hamidreza_ که همون موقع به ایشون اطلاع دادم که تست جیل بزنه برای اطمینان انجام دادن صبر کنن و بعد از مطمئن شدن تصمیمی برای این پلیسه فدراله عزیز بگیرن 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://s12.picofile.com/file/8398146642/Arian_ab.mp4.html

با سلام و احترام

مدرک:

http://s13.picofile.com/file/8398146626/Bug.rar.html

لینک به دیدگاه

با سلام

لیدر محترم

@Purmonto

ویرایش شده توسط SinaKhan
لینک به دیدگاه

منتظر توضیحات و دفاعیه افسر @Arian_ab هستیم ...

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما طبق اسکین خودتان ! که اسکین زندان است ! ایشان هم اسکین زندان داشتند ! و به من گفتند (منو برسون خونه ) و مدرک شما دلیلی نیست که من با مجرم همکاری کرده باشم ! ایشان هم اسکینی همانند شما برداشته بودند ! و تست جیلی آقای حمید رضا که ازش مدرک گذاشتند ! باید در همان دقیقه باشد ! و حدود  20 دقیقه بعد از فیلم شما این تست گذاشته شده ! و بعد از این که من رفتم از بازی شاید ایشان مرتکب جرمی شده و وانتد گرفته و این موضوع دیگر مربوط به من نیست و در زندان به سر میبرده است ! و انتخاب اسکین زندانی دلیل بر زندانی بودن نیست !همان طور که اسکین شما هم اسکین زندان است ولی دلیل بر باگ زدن شما نیست !!!

• Like 4
لینک به دیدگاه

با سلام

لیدر محترم

@Purmonto

لینک به دیدگاه

خب با توجه به حرف شما اسکین من زندانی هست ولی تایم جیل ندارم بعدشم اسکینی که من دارم توی اسکین شاپ موجوده ولی اسکینی که دوست شما داره همون اسکینیه که حدودا یه ریش هم داره و توی فیلم هم مشخصه  و حالا ثابت کنید که ایشون رو فقط رسوندید و که به اسلیپ بره من مدرک گذاشتم شما اثبات کنید که ایشون مثل من فقط یه اسکین داشته و حالا نمیدونم چطوری توی اسلیپ ممکنه جرمی مرتکب بشه که حمید رضا مثلا تست جیل بهش بده و فکر کنم اگه جرمی هم بوده تو بیسیم زده میشده پس لطفا طبق گفته لیدر محترمتون مدرک بزارید ممنون 

لینک به دیدگاه

اولا که اگه خوب دقت کنین اسکین ایشون دقیقا اسکین شماست !

دوما ! اگه خودتون که اسکین زندان دارین به من میگفتین منو برسون خونه . . . بعد باز کسی از من شکایت میکرد !

و من نمیدونم ایشون رفته اسلیپ کرده یا نه ! و اصلا به من مربوط نیست !

و ممکنه توی اون 20 دقیقه ممکنه وانتد گرفته باشه و در جیل بوده باشه ! 

دیگه حرفی نیست !

لینک به دیدگاه

حرف سند نیست لطفا اسپم نکنید تا لیدر محترم رسیدگی کنه اگه به اون چیزایی که شما میگید مربوط باشه و با حرف همه چی حل بشه خب لیدر محترم نمیگفت دفاعیه بزارید همونجا اعلام میکرد 
منم خدارو شاهد میگیرم که به خداوندیه خدا قسم یه ذره از حرفام دروغ نیست 
دقیقا مطمئنم قسم من مدرک نمیشه پس حرف شما هم مدرک نمیشه من مدرک گذاشتم شما هم مدرک بزارید 
 لطف اسپم نکنید تا لیدر محترم رسیدگی کنه ممنون از شما

لینک به دیدگاه

با سلام

لیدر محترم

@Purmonto

لینک به دیدگاه

طبق حرف ایشون گفتن منو براز خونه و من از کجا باید بدونم این آقا که اسکین زندان دارن مثل شما باگ زده یا نه ! 

واقعا نمیشه دیگه در حق کسی لطف کرد ! خودتون بودین یکی بهتون میگفت منو بزارین خونه . . . 

چی کار میکردین !؟

مدرک:

Skin_C-Jail

لینک به دیدگاه

این مدرکو که گذاشتی شما کلا نشون داد شما یه دروغ گویی هم بدهکار شدی و قرار بود به من تست جیل بدی و گفتی که دادم و اس اس میدم فروم که این هم از  لیدر محترم میخوام که بررسی کنه و طبق این عکس باید شما کل فیلم رو داشته باشید به احتمال 100 درصد. لطفا اون فیلم رو به صورت کم حجم یا به صورت عکس که اقای Recon به شما گفته که منو برسون خونه ارسال کنید 

ازتون خواهش میکنم دیگه پستی نزارید تا لیدر ازتون بخواد چون قصد شما اسپمه که لیدر محترم نتونه بررسی کنه پس ازین به بعد من جوابی هم نمیدم تا لیدر گرامی و ادمین های عزیز بررسی کنن 
با احترام 

لینک به دیدگاه

زمانی که تست Bug Jail بر این پلیر اعمال شده , 20 دقیقه بعدتر از رکورد اصلی و ماجرای اصلی میباشد . ما نمیتوانیم نظر قطعی دهیم چون که
ممکن است ایشان در آن تایم (20 دقیقه بعد رکورد اصلی) جرمی مرتکب شده باشند و به C-Jail رفته باشند , اسکین ایشان هم واضح نیست که از این جهت نظر قطعی دهیم ...
با احترام , بسته شود

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم همین یه بار اخطار فروم در نظر گرفته نشه و به این عکس توجه کنید لطفا فقط همین یه بار چون بحث پلیس فدرال بحث مهمیه 
http://s12.picofile.com/file/8398248142/photo_2020_05_26_10_41_22.jpg
 خواهش میکنم لیدر محترم @Purmonto یا زوم کردن رو عکس و زیاد کردن نور صفحه خوب دقت کنید که خالکوبی مشخصه ولباس اسکین من رو با لباس اسکین اون فرد قسمته شانه رو چک کنید خواهش میکنم یه بار دیگه خوب فیلم و این عکسو با دقت ببینید که هیکل اسکین من و  هیکل اسکین اون اقا رو 

ویرایش شده توسط THEMTI
اشتباه
لینک به دیدگاه

با احترام

بسته شد !

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن