رفتن به مطلب

فحاشی ناموسی ساب لیدر بی کفایتی ک با پارتی ساب شده

No_OnE

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: No_OnE
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید: Harley_Quinn

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا): Faction : Mechanic | Rank : 6 Sub_Leader 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Civilian | Level : 51
توضیحات شکایت: فحاشی ناموسی ساب لیدر بی کفایتی ک با پارتی ساب شده.من منتظر FW هستم. و از لیدر مکانیک SS برخورد FW میخوام. چون پارتیه دیگه. 100% FW نمیده. با یه حرکت حل میشه. اهل دلاش میفهمن
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)http://uupload.ir/files/ktpi_mta-screen_2020-05-23_21-01-26.png

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل من نیست اشتباه تایپیم زیاده 

kick 50 fp  چسبید ؟

mdr sg bezar darcy byad 

بچه مدرسه ای وایسا دارسی بیاد 

منظور من این بود حالا هرچی میخوای برداشت کن

ویرایش شده توسط Harley_Quinn
  • Haha 1
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

من که دختر نیستم سس بدم لیدر هم بلیسه ساب بشم. ازم طرف داری کنه. منو ساب کنه. از بچگی شروع کردی الان حرفه ای شدی. 50 FP گرفتم مهم نیست. سه روز دیگه پاک شده. عهههه اشتباه تایپی فحش میدی. حتما زبونی فحش میدی اشتباه لپی بوده. دوباره هم تو Forum فحش میده. اخطار یا بن فروم باید بشه. ادمین توجه کنن. ببخشید نمیدونم تو دهات شما توی 23 سالگی هم میرن مدرسه. کلا مثل اینکه مدرسه نرفتی نمیفهمی. این از ریاضیت. اینم اسمت که Harly_Queen اینجوری مینویسن بدبخت بی سواد. تازه ویرایش هم کردی؟ خخخ تو دیگه حرف بزنی هم هنر کردی. چه برسه نوشتن. نوووووب. لیدرت مهدی جون بهت یاد نداده تا وقتی تگت نکردی جواب ندی؟ یعنی اینقدر بیکاری هی فرومو چک میکنی؟ اگه این وقتو صرف ادب و تربیتت و درس و مشق و سوادت میکردی الان یه چیزی شده بودی. حداقل سوتی نمیدادی همه ازت بخندن هاهاها

• Like 3
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

1- مشخصه کی تربیت نشده 🙂

2- Ng هم همین بود اومدی 2 اف دبل دادمت فشار خوردی رفتی 🙂

3- بخیه لازم شدی 

4- این تایم صرف تربیت و ادبت و سوادت میکردی الان یه چیزی میشدی 

5- برو فشارتو بخور

لینک به دیدگاه

شکایت شما به دلیل توهین و بی احترامی رد شد همچنین پلیر مربوط در مدارک شما توهینی انجام نداده - ادمین محترم بررسی شود

در 27 دقیقه قبل، No_OnE گفته است :

من که دختر نیستم سس بدم لیدر هم بلیسه ساب بشم. ازم طرف داری کنه. منو ساب کنه. از بچگی شروع کردی الان حرفه ای شدی. 50 FP گرفتم مهم نیست. سه روز دیگه پاک شده. عهههه اشتباه تایپی فحش میدی. حتما زبونی فحش میدی اشتباه لپی بوده. دوباره هم تو Forum فحش میده. اخطار یا بن فروم باید بشه. ادمین توجه کنن. ببخشید نمیدونم تو دهات شما توی 23 سالگی هم میرن مدرسه. کلا مثل اینکه مدرسه نرفتی نمیفهمی. این از ریاضیت. اینم اسمت که Harly_Queen اینجوری مینویسن بدبخت بی سواد. تازه ویرایش هم کردی؟ خخخ تو دیگه حرف بزنی هم هنر کردی. چه برسه نوشتن. نوووووب. لیدرت مهدی جون بهت یاد نداده تا وقتی تگت نکردی جواب ندی؟ یعنی اینقدر بیکاری هی فرومو چک میکنی؟ اگه این وقتو صرف ادب و تربیتت و درس و مشق و سوادت میکردی الان یه چیزی شده بودی. حداقل سوتی نمیدادی همه ازت بخندن هاهاها

بسته شود

ویرایش شده توسط mahdijas
لینک به دیدگاه

@Harley_Quinn
به دیل رفتار نامناسب در انجمن اخطار فروم گرفتید
@No_OnE
به دیل رفتار نامناسب در انجمن اخطار فروم گرفتید

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن