رفتن به مطلب

paymali Hoqooq man#

_Hitler_

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:_Hitler_
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:MohammadReza021
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Civilian | Level=22
توضیحات شکایت:با سلام خدمت ادمین ناظر... این لیدر نسبتا محترم پس از اینکه بنده گزارش کارمو گذاشتم تقریبا نصف اس اس های منو قبول نکردن حالا چرا شو خدا میدونه .لیدر محترم در دفاعیه خود دلیل قبول نکردن اس اس های بنده و ذکر دلیل همراه با مدارک قید شود تا بنده قانع شوم (35 ss Accept) دادم که 15 تا شو قبول کردن تقریبا نصفش کردن .....(70 Heal )که  تنها 48 تاشو قبول کردن... اقای محترم من خودم زمانی ساب مدیک بودم همونطور که گفتم با ذکر دلیل قانع کننده و مدارک توضیحات خود را در باره پایمال کردن زحمات بنده قرار دهید...
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

*قسمت گزارش کار مدیک*

@TurBOo

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

*بنام خالق هستی*

با سلام

1_حقوق شما بخش گزارش کار مدیک حساب شده ادمین محترم @Parsa_AvengeR باید برسی کنند به شما و حقوق کسانی که از فکشن خارج شدند را بدهند.!

2_دلیل اینکه چرا قبول نشده : شرمنده اشتباه از من بوده حقوق شما اصلاح شد 385.000$ .!

3_اسامی کسانی  که به هر دلیل از فکشن خارج شدند به ادمین مربوطه داده میشود و به زودی حقوق خود را دریافت میکنید._

لطفا بسته شود.

• Like 2
لینک به دیدگاه

*با سلام و احترام*🌹

تشکر از شما و پیگیریتون @MohammadReza021

امید وارم منیجر محترم @Parsa_AvengeR پیگیری های لازم را داشته و حقوق بنده در اسرع وقت واریز گرداند...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

با سلام

@MohammadReza021 حتما پیگیری لازم برای دریافت ممبر مربوطه هر چه سریع تر انجام شود

بسته شد

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن