رفتن به مطلب

وانتد اشتباه یا درست؟

Multi-284

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:king210
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Arian_ad

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):25 Federal Bureau of Investigation
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):48
توضیحات شکایت:من و یکی از رفیقام دوتا کلت جلو هم گذاشتیم بعد از یکیمان تیر الکی زد که نمیدونم خودم بودم که وانتد دی ام داد یا رفیقم بوده تیر زده بعد به ایشان arian_adشوخی میگم هرچی داری خالی کن پلیس dm میده و میکشه لازم به ذکر هس شکایت اگر رد شد و بی مورد بود لطفا به بنده اخطار فروم داده نشه فقط مدارک میخوام ببینم که کدومون شلیک کرد که ایشان به بنده dm درست داد یا غلط اگر Arian_ad تلگرام کامپیوتر داشت مدارک ارسال میکرد برای بنده مجبور نبودم شکایت کنم یاعلی ممد
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/files/mq_mta-screen_2020-05-23_04-59-20.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

طبق گفته ی خودتان حتی نمیدونین تیر زدین یا نه !

و من زبق چیزی که مشاهده کردم به هر دو نفر شما وانتد مربوطه را دادم ! به علت تیر اندازی !

مدارک من از این وانتد :

DM

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Arian_ab گفته است :

درود

طبق گفته ی خودتان حتی نمیدونین تیر زدین یا نه !

و من زبق چیزی که مشاهده کردم به هر دو نفر شما وانتد مربوطه را دادم ! به علت تیر اندازی !

مدارک من از این وانتد :

DM

مدارک شما در ویندوز 10 پیشرفنه بنده چک شد و دیده شد که تیر از بنده نبوده http://uupload.ir/files/asbc_ss.png چون شما دقیق مدارک چک نکردی مجبور شدی به هردومون وانتد بدی بنده قصد گرفتن اخطار ایشون ندارم چون ادم یکبار در زندگی اشتباه میکنن شکایت پس گرفته میشود بسته شود

ویرایش شده توسط Kingpin
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

@Purmonto سریعا رسیدگی شود.

لینک به دیدگاه

در این شرایط تصمیم گیری لحظه ای کار آسانی نیست ... تیر از سوی شما نبوده و نمیبایست به شما وانتد داده میشده ...
به افسر خاطی تذکرات و اخطارات لازم داده خواهد شد .
بسته شود

لینک به دیدگاه

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن