رفتن به مطلب

رسیدگی نکردن !

Swpanta//-

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Sepanta
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: DarcyElioT
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level :23 Rank:6 Fc Nr
توضیحات شکایت

با سلام خدمت آدمین های عزیز 

من 3ماه قبل یکه ماشین Nissan Gtr در حضور هلپر عزیز آقای @HoseinKhan به ErfanKhan سل دادم  و قرار بود ErfanKhan تا آخر هفته مبلغ 1.5mil به بنده بدن که فردای اون روز ماشینو با ماشین DrarcyEliot تاق زدن که ماشین ایشون Aston Martin Vantage بود خلاصه تو همون هفته مشکلاتی پیش اومد و ErfanKhan از Nr کیک شد.

همون روز جناب آقای HosinKhan و DarcyEliot و ErfanKhan و Revenge و ... توی تیم اسپیک بودن من به عرفان گفتم پول من چی میشه گفت فعلا پول ندارم بهت میدم یکم وقت بده که ادمین و هلپرم تو چنل بودن گفتن پولشو آماده کن بده و قرار بود بده که Ban شد.

بعد از Ban شدنش بازم من به HoseinKhan گفتم چیکار کنم که گفت وایسا به ادمین بگم که همون زمان خود Darcy اومد تو چنل گفت به چند نفر دیگه بدهکاره صبر کن ماشینشو میفروشیم پولتو میدم.
خلاصه دیگه هیچ خبری نشد که فهمیدم ماشینو به آقای @ashkan321 داده اونم رو چه حسابی خدا میدونه چندتا سوال پیش اومد برام
1-مگه قرار نبود آدمین ماشینو بگیره و سل بده و پول کسایو که طلب داره رو بهشون بده؟
2-چرا عرفان ماشنیو داده به Ashkan321 که هیچ ارتباطی نداشته باهاش چون من خودم با عرفان دوست بودم و میدونم هیچ وقت با اشکان دوست نبوده؟
تا گذشت و خود اشکان اومد تو بازی که خیلی کم انلاین میشه بهش call دادم گفتم عرفان ماشینو به تو سل داده؟ گوشیو قطع کرد

توی تیم اسپیک اومد اونجا باهاش صحبت کردم که چرا جواب نمیدی گفت بابا چیه هر روز زنگ میزنن میگین ماشین عرفان دست توعه گفت ماشین سل دادم و به هیچ کسیم 1ریال نمیدم به گفته خودش من برای سرور خیلی هزینه کردم! و ماشینو پس نمیدم برو به هرکی دوست داری بگو بیاد آدمینشو بیاد نمیتونه کاری کنه گفتم سر چه حسابی ماشینو داده به تو گفت براش گلد خریدم! (که یعنی خرید فروش با پول ریل) فکر نمیکنم که دیگه حرفی مونده باشه همچی واضح در ضمن چند نفر توی تیم اسپیک بودن که ایشون داشتن حرف میزدن @sarajoon و @ReVenGe ...

تمامی چیزای که گفتم کامل تر برای آدمین عزیز اقای DarcyEliot فرستادم و هر وقت بهشون گفتم که چی شد گفتن صبر کن ولی الان سال جدید اومد و خبری نشد

لطفا پیگیری کنید ممنون 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): اگه میدونستم بعد از سه ماه چنین چیزی رخ میده حتما مدارکشو نشون میدادم البته خود ادمین و هلپر به انداره مدرک هستن که لازم نباشه

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت پلیر محترم

اولا که در قوانین سرور ما چند بار ذکر کردیم که هرگونه کلاهبرداری به عهده خوده پلیره و ما تا اونجایی که برسیم میتونیم به شما کمک کنیم

دوم این که ایشون از سرور برای همیشه بن شده اند ایشون قبله رفتن ماشینشون رو به همین فردی که گفتید داده خب از شما یک سوال دارم به نظره شما بنده میتونم برم وارد اکانت ایشون بشم ؟

پوله شمارو بدم ؟

این کار نیاز به مدریت محترم داره که بنده با منیجر محترم صحبت میکنم که این کارو زود تر انجام بدن کار هایه سرور به شدت زیاد است عزیز

ولی نیمیدانم که شما خودتون میرید مامله میکنید اعتماد میکنید ! ادمین رو مقصر کار ها میدونید ممنون از شما

یا حق

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DarcyElioT گفته است :

با سلام خدمت پلیر محترم

اولا که در قوانین سرور ما چند بار ذکر کردیم که هرگونه کلاهبرداری به عهده خوده پلیره و ما تا اونجایی که برسیم میتونیم به شما کمک کنیم

دوم این که ایشون از سرور برای همیشه بن شده اند ایشون قبله رفتن ماشینشون رو به همین فردی که گفتید داده خب از شما یک سوال دارم به نظره شما بنده میتونم برم وارد اکانت ایشون بشم ؟

پوله شمارو بدم ؟

این کار نیاز به مدریت محترم داره که بنده با منیجر محترم صحبت میکنم که این کارو زود تر انجام بدن کار هایه سرور به شدت زیاد است عزیز

ولی نیمیدانم که شما خودتون میرید مامله میکنید اعتماد میکنید ! ادمین رو مقصر کار ها میدونید ممنون از شما

یا حق

بنده هیچ شکایتی از آدمینای محترم ندارم شکایت من صرفا جهت پیگیری بوده که سه ما ازش میگذره 
بنده همون موقع که اشکان تو بازی بود چندبار Sms دادم که اشکان تو بازی هست لطفا پیکیری کنید 
خود اشکان میگفت آدمین منو تلپورت کرده منم گفتم ماشینو سل دادم ! همین ولی اتفاقی نیفتاده
و این قضیه سل دادن ماشین به اشکان کاملا مشکوکه

لینک به دیدگاه

در در ‏۱۱‏/‏۰۱‏/‏۱۳۹۸ در 20:37، Swpanta//- گفته است :

بنده هیچ شکایتی از آدمینای محترم ندارم شکایت من صرفا جهت پیگیری بوده که سه ما ازش میگذره 
بنده همون موقع که اشکان تو بازی بود چندبار Sms دادم که اشکان تو بازی هست لطفا پیکیری کنید 
خود اشکان میگفت آدمین منو تلپورت کرده منم گفتم ماشینو سل دادم ! همین ولی اتفاقی نیفتاده
و این قضیه سل دادن ماشین به اشکان کاملا مشکوکه

با سلام و احترام

تمامی معاملاتی به صورت اقساط در سرور ممنون میباشد  . فقط هلپر بابت جابجایی ماشین میباشد و چیزی دیگر

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن