Recommended Posts

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Ary4n

اسم شما در بازی ؟Hosseinjmm

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)...

توضیح شما در باره این شکایت؟با سلام من از troll در فروم شکایت کردم به این دلیل که منو علکی با وانتد 2 کیل دادن بعد ارین بدون این که بگه لیدر رسیدگی کنه گفته پاسخگو باشه ترول هم به دروغ بدون مدرک گفته شما در حال اتک دادن به بنده بودید و شمارو کیل دادم ! اگه اتک دادم مدرکش کو؟! و ارین هم شکایت رد کرده نوشته بسته شد بدون مدرک ! اگه اینطور باشه ما هم بریم پلیس شیم مردمو بکشیم بگیم فلان کارو کردی ارینم بیاد شکایتو ببنده ! لطفا به این بچه یکم قوانین یاد بدید با تشکر.

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟  aryan_underage.PNG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام شما طبق عکسی که در زیر میتوانید مشاهده کنید به بنده حمله ور شدید و بنده مجبور به کشتن شما شدم این کار دفاع از خود بوده و شما به قول خودتون C-6 بودید  جناب آقای @HoseinKhan هم شاهد این قضیه بودند  و سلام

mzk6_mta-screen_2018-05-15_18-23-11.jpg

موقعیت هایی که مضنون فرصتی برای تسلیم شدن ندارد:

• دزدی از بانک
  • Runner
  • دفاع از خود
  • کشتن پلیس
  • حمله به پلیس
  • سوء استفاده از ESC / alt + tab در صورت داشتن Wanted
  • سوء استفاده از exit/ در صورت داشتن Wanted

لینک به ارسال

با سلام 

بنده در آنجا حظور داشتم و شاهد حمله ور شدن HosseinJmm به Troll بودم و کاری که جناب Troll انجام دادن دفاع از خود بوده !

با تشکر.

ویرایش شده در توسط HoseinKhan

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، HoSsEiNJmM گفته است :

اسم ادمینی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Ary4n

اسم شما در بازی ؟Hosseinjmm

رنک شما در بازی؟(شامل لول و اگر در فکشن یا مافیا هستید چه رنکی دارید)...

توضیح شما در باره این شکایت؟با سلام من از troll در فروم شکایت کردم به این دلیل که منو علکی با وانتد 2 کیل دادن بعد ارین بدون این که بگه لیدر رسیدگی کنه گفته پاسخگو باشه ترول هم به دروغ بدون مدرک گفته شما در حال اتک دادن به بنده بودید و شمارو کیل دادم ! اگه اتک دادم مدرکش کو؟! و ارین هم شکایت رد کرده نوشته بسته شد بدون مدرک ! اگه اینطور باشه ما هم بریم پلیس شیم مردمو بکشیم بگیم فلان کارو کردی ارینم بیاد شکایتو ببنده ! لطفا به این بچه یکم قوانین یاد بدید با تشکر.

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟  aryan_underage.PNG

با سلام دوست عزیز بنده با توجه به اظهارات و اینکه از این عمل خبر دار بودم به این شکایت رسیدگی کرده ام!

پلیر  عزیز محترم بنده اگر شما را در مکانی مورد تمسخر قرار دادم شما میتوانید از بنده شاکی شوید و ..... شاید از نظر شما هر کس دیگری که باعث فشار وارد شدن به شما شود بچه نامیده شود ولی فرزندان تنها برای والدین اشان حکم بچه را دارند!  و تا آخر عمر حتی اگر 85 سال هم داشته باشد آن فرزند به او لقب  بچه میدهند! بنده قصد توهین و تمسخر شما را ندارم ! و حتی اینجا مکانی نیست که بنده نیاز باشه شمارا تمسخر کنم زیرا هر کجا چهار چوب خود را به نام قانون دارد و  رعایت کردن آن الزامی میباشد! 

سخنان وارد شده به این شکایت از کاربران انجمن:

@HoseinKhan و  @nazarim801 وارد میباشد! زیرا در این شکایت آنها نیز سهیم میباشند!

امضا:   _Ary4n_

ویرایش شده در توسط Ary4n

لینک به ارسال

شکایتی که ادمین ارین شده کاملا اشتباه میباشد.

1. بنده همیشه موقعی که پست هارو جواب میدم به ادمین ها میگویم بیاین فروم برای بستن ان تاپیک

2. بنده اون روز به ادمین ارین گفتم که شکایت ببنده ولی بنده فراموش کردم اون پیغام رو ارسال کنم و نتوانستم کاری کنم ولی پلیر ترول FW خود را دریافت کرد در همان روز و دیگر پست باز نمیشد .

3 . ادمین ارین کار اشتباهی یا کار خیلی بزرگی نکرده ی سو تفاهم بوده پیش اومده متاسفانه.

4. @GodFather لطفا این شکایت بسته شود چون که پلیر ترول فکشن وارن خودشون را دریافت کردن .

لینک به ارسال

@Ary4n

:OO ناموسا؟ مگه افراد 13 ساله هم میتونند فشار وارد کنند؟

تو تا دیروز جیبتو میزدن گریه میکردی الان که ادمین شدی,شدیفردوسی؟

انشالله که خداوند همه ی مارا ادم کند ! 

آمین

سخنانی از خمینی.

امضا:پشمک

ویرایش شده در توسط HoSsEiNJmM

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، HoSsEiNJmM گفته است :

@Ary4n

:OO ناموسا؟ مگه افراد 13 ساله هم میتونند فشار وارد کنند؟

تو تا دیروز جیبتو میزدن گریه میکردی الان که ادمین شدی,شدیفردوسی؟

انشالله که خداوند همه ی مارا ادم کند ! 

آمین

سخنانی از خمینی.

امضا:پشمک

تو تا دیروز.....

از ترس *ونته کسگم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.