رفتن به مطلب

هویج بدم؟ یا میری میخری؟

RadiCall

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Black_One
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: AliReza0217
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Level 22 Civilian
توضیحات شکایت: الان چرا باید شکایت من رد میشد؟؟ 

1- یادمه وقتی لول 10 بودم همین ادمین محکمه لیدر پی دی بود که با یه شکایت به اسم " باگ دوچرخه پلیس Mahkame " و بهش av دادن !! (تایید شده )

2-عزیز من یا تو تازه به دوران رسیدی یا من نوبم :| پلیر های نوب سرور هم میدونن که وقتی با دوچرخه گان میکشی دیگه دمیج نمیشی ! 

3- اگه لول اسلیپی نبودی حتما میدونستی که باگ هست و هیل پلیر کم نمیشه !

4- دیگه حرفی نمونده :| #پارتی!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

دیگه حرفی نمونده... در صورت رد شدن این شکایت نیز با پارتی بازی = 1- پلیر از سرور  | -6 پلیر از سرور (Referral)

در ضمن لیدر محترم میگن هویج واسه چشمات خوبه بهت هویج رو پیشنهاد میکنم (چینی ها )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

" به نام الله که نیست جز الله "

+ اول اینکه سعی کنید وقتی از کسی شکایت میکنید درست شکایت کنید ( هویج و Sleep و ... ) { حد اقل تو این جور جاها تظاهر کن تو هم مثل بقیه ای‌! بد نیست :)‌ }

+ دومم : هیچ وقت از خودت حرف در نیار که محکمه دوران لیدریش سر این داستان Av گرفته ( زشته !‌) مثلا از خودت به مردم Av میدی میگی فلانی لیدر بود Av گرفت که چی ؟ فک کردی حرف تورو باور میکنن بدون مدرک و رو هوا ؟! :

http://s12.picofile.com/file/8397873426/mta_screen_2020_05_22_02_01_31.png

-- خود محکمه این رو تکذیب میکنه ! اما مثل اینکه از ادمین : Black_One یک عدد  Av  دریافت کرده بوده نمیدونسته  :0003: --

حالا بحث شکایتت که گفتی چرا رد شده ... :

شما یه مدرک عکس گذاشتی از اینکه یه افسر پلیس تو Garage از روی دوچرخه اسلحه در آورده بیرون (فقط 1 عکس ) بعدش اومدی شکایت کردی توقع اخطار گرفتن افسر رو داری ؟!

مدرکی که گذاشتی برای شکایتت از افسر بنده :

http://uupload.ir/files/ukl1_mta-screen_2020-05-20_15-28-17.jpg

تو مدرکت فقط مشخصه که افسر PD یه گان کشیده از رو دوچرخه شاید همین حرکتش اشتباه بوده و دستش خورده بوده با ss که دادی میشه اثبات کرد که داره باگ میزنه با 1 ss ؟!

یه عکس گرفتی دادی فروم توقع داری الکی Av بدیم به ممبرامون ؟! حتی یه Record هم نزاشتی ببینیم داستان اصلی چیه که شاید ثابت بشه از قصد بوده کار ایشون !! حتی یه ss هم نزاشتی افسر مربوطه داشته از این داستان سوء استفاده میکرده و تیر میزده یا تیر میخورده از کسی و دمیج نمیشده یا کسی رو Kill کنه یا هر مورد سوء استفاده دیگه از این داستان !!

- شما که 1 عکس گذاشتی توقع کیک کردن افسر رو از فکشن داری با یه عکس نا معلوم !

++ اما ماهم بد نیست بریم Record افسر مربوطه رو که شما سر این داستان ازش شکایت کردی و تو همون تاپیک قرار داد ببینیم : 

http://uupload.ir/view/v3lq_ice_video_۲۰۲۰۰۵۲۰-۱۵۲۵۰۰.mp4/

Dirctor محترم : @TurBOo Record بالارو چک کنید و بشمرین ؛ اگه افسر خاطی اون تایمی که یه لحظه کلیک راست میکنه و گان از رو دوچرخه نمایان میشه بیش از 2 ثانیه شد ! در این شکایت به بنده اخطار بدین و بنده با رضایت خودم میپذیرم که شکایت رو الکی رد کردم !!

×× متاسفانه افرادی در سرور وجود دارن که یا 24 ساعت درحال Record برای شکایت از بقیه هستن یا مثل پلیر Black_One کل تایم پلیشون دستشون رو دکمه F12 برای شکایت بی مورد از ملت که در نهایت نمیدونم چی عایدشون میشه ؟! ولی باید خدمت این طور افراد عرض کنم تا وقتی بنده لیدر PD هستم همچنین شکایت های بی مورد رو با 1 عکس نا معلوم تایید نمیکنم !! @Black_One : قابل توجهت !

+ و در آخر بنده حتی تو تاپیک شکایت از پلیر هم عرض کردم که :

اگر چنین عملی از روی دوچرخه داخل سرور امکان پذیره پس حتماً مشکلی نبوده که این موضوع رو رفع نکردند ( مثل بستن DM از رو موتور که مدت هاست بسته است ) یا اگر بوده شما مدارکی قرار ندادین که ثابت کنه افسر مربوطه داشته سوء استفاده میکرده برای رسیدن به هدفی !

ولی خب شکایت رو فقط به دلیل بالا رد نکردم به دلیل نبود مدرک کافی از Bug زدن و سوءاستفاده افسر مربوطه و در نهایت دیدم که خود افسر مربوطه نیز خودشون از اون لحظه خوشبختانه Record قرار دادن و مشخص شد اشتباه صورت گرفته و این عمل رو حتی 2 ثانیه هم تکرار نکردن که اثبات بشه از عمداً بوده !!!

-- @Black_One در رابطه با این که عرض کردی در صورت رد شکایت و ... ! باید بگم که کسی که شکایت الکی میکنه و دوست داره تایید بشه و همه دیموت و کیک بشن ولی رد میشه و ناراحت میشه و میره ( بهتر که 100 سال نباشه ! ) ولی خب امثال شما از این حرفا زیاد میزنید که شاید به خواطر این حرف شکایت و تایید کنن من بمونم سرورشون :0001:  --

{ در رابطه با هویج هم بنده یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم شاید اینم مثل داستان Av محکمست که از طرف خودت دادی بهش ! :classic_biggrin: ولی خب خوبه خودت میدونی و خودت داری میگی بهتره هویج بخوری برا چشمات خوبه }

+ ادمین ناظر محترم : @TurBOo تمنا درخواست اخطار فروم رو برای شکایت بی دلیل و توهین در شکایت رو برای پلیر مربوطه دارم. ( با تشکر ‌)

|+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=|

⏪ ♣️ AʅιRҽȥα0217,# ♣️ ⏩

« --  وَمَـن یَتَــوَڪَل عَلـے اَللـہ  -- »

• Like 17
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

ایران ام تی ای { بای }

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Black_One گفته است :

ایران ام تی ای { بای }

یا حق 👋

لینک به دیدگاه

بیا دارایی هاتو بده من بعد برو

• Like 1
  • Haha 2
لینک به دیدگاه

شکایت شما به دلیل نا مناسب بودن عنوان شکایت رد شد و یک اخطار فورم دریافت کردید

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن