رفتن به مطلب

وقت کشی لیدر

Multi-284

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:king210
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: LEGZAS
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):48
توضیحات شکایت:ایشان وقت گرامی بنده الاف کرده سر 12 ظهر ایشون به بنده زنگ زد گفت بهداد میای مافیا گفتم fp10دارم سر 1و2 شب میام تست برام جا نگه دار وقت کنم پست زودتر میزارم که تست بگیری اونم گفت باشه بنده پست گذاشتم http://uupload.ir/files/axqn_ss.png بعد بهش زنگ زدم گفتم میام Hqتست بگیری که سر1و2 شب مجبور نباشی تست بگیری شاید اونموقه فکشنت پربشه اونم گفت باشه بنده تمام سوال هارو جواب دادم بدون Av قبولم کرد بهش گفتم سر 1و2 شب جا نگه داری ها سه بار این موارد تایید کردم ولی متاسفانه متاسفانه از ایشان انتظار نداشتم سر1شب که fp بنده پاک که میشه میگه شب مافیا دیسکورد هستم زنگت میزنم ولی زنگ نزد بنده نزدیکا 2شب زنگش زدم پرسیدم گفت اسلات پرعه فردا بیا واقعن اگر ایشون میخواستن  منو نیارن فکشن چرا درخواست منو قبل پر شدن فکشن قبول کردن ؟ پاسخ گو باشید جناب @LEGZAS
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):مدارک با توضیح قرار داده شده

• Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شکایت پس گرفته میشود دلیل: تند برخورد کردن بنده از لیدر بنده خدا  که  متاسفانه این عادت بنده فکر های بد از  دوسالی که 10/15/2018 به سرور اومدم  بیشتر شده  فکر های خوب نمیکنم  کلا فکر دکرم اینه که  همه دارن حقم میخورن که اینطور نیس یک مورد برام پیش امد که یه ادمین بنده خدا خواست کمک کنه که منو به جایی منو برسانه   مثلا منو  ببره چهارراه سوارم کرد ولی بنده تندی بهش برخورد کردم  و از ماشین پیاده شدم بااینکه چند سال همدیگر میشناسیم   دشمن انگیزه هم بودیم که فکر کنم هنوزم هستیم  http://uupload.ir/files/ei9v_photo_2020-05-21_02-54-39.jpg   حتما این عادت را سعی میکنم ترک کنم   @TurBOoبسته شود

ویرایش شده توسط Kingpin
لینک به دیدگاه

به نام الله

در صورت نیاز توضیحات لازمه قرار داده میشود

(اشکال نداره از تاثیرات بلوغ بزرگ تر شی حالت اوکی میشه) (لااقل فینگلیش تایپ نمیدی فارسی رو درست بنویس).

ویرایش شده توسط LEGZAS
  • Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LEGZAS گفته است :

به نام الله

در صورت نیاز توضیحات لازمه قرار داده میشود

(اشکال نداره از تاثیرات بلوغ بزرگ تر شی حالت اوکی میشه) (لااقل فینگلیش تایپ نمیدی فارسی رو درست بنویس).

دیگه چه توضیحاتی میخوای قرار بدی وقتی شکایت پس گرفتم بعدم تو کاری به  فارسی نوشتن بنده نداشته باش  گاهی اوقات ادم سر هول بودنش انگلیسی هم اشتباه تایب میکنه ولی  من واقعا شوخی نداشتم پلیرر قدیمی سرورم  اسم قبلیم کینگ 812 بوده و هنوزم اقا @ShereddeRعقده پینت بال بنده داره  که اقای @FreDy که لیدر قبلی بنده یاکوزا  بودیم  خدامیدونه چه مافیا ای اقا امیر رفت که انقدر وار ازمون خورد فعلا وار هاو پینت بال که ShereddeRشکست خورده ندارم ولی پینت بال از خودم دارم از اول تا اخر https://www.aparat.com/v/mCn2Q لازم به ذکر هس این شکایت مربوط به من و لیدر است لطفا کسی دخالت نکنن  @TurBOoخواهشا هرچه سریعتر شکایت بسته شود

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لطفا در هنگام ارسال شکایت دقت کنید در غیر این صورت اخطار فورم دریافت خواهید کرد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن