رفتن به مطلب

PurmonTo

ReZa_JeRiChO

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: MetroTravich
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید: Purmonto
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): Leader Dark Saints | Level 60
توضیحات شکایت: ایشون مرخصی نیستند ولی شکایت و انجمن رو ساب لیدرشون چک میکنه و بر خلاف قوانین میباشد ....
*چک کردن روزانه انجمن و بررسی شکایت‌های انجام شده از ممبرها بر عهده لیدر ( در صورت مرخصی بودن لیدر، ساب-لیدر ) است.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
1- Link
Pic
2- Link
Pic
Pic
Pic
3- Link
Pic
4- Link
Pic

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، BlackMB گفته است :

واخ واخ چقدر بیکار xD

ساب لیدر های فکشن fbi که اتو ساب ار وی نیستن گلم 😀

حداقل تواناییشون اینه که بلدن شکایت جواب بدن نه اینکه شب روز فقط ار وی بدن نتونن ی تست، درست درمون بگیرن کیاورزشی یادته =( 

در ضمن شما چنین شکایت هم قبلا کردی, شما اگر توانایی اداره کردن فکشنی داشتی که 3/3 Av و چهار تا شکایت باز که الان لینکشم، بخوای میدمت نداشتی که! 

بعدشم گلم رضا جان شما اگر ی ساب شکایت جواب بده چی ازت کم میشه؟ حتما باس فضولی کنی تو کار دیگران 

درخواست اخطار فروم دارم! اگر قرار باشه، ساب لیدر کمک لیدر و فداکار فکشنش نباشه از نظر من جایی تو فکشن نداره  لیدرم نیازی به ساب نداره اونطور! یکم بزرگ شو

شما در حال حاضر مثلا داری کمک dp میکنی الان میای زیرکشی لیدر میکنی ک بگی اینا کارشون بلد نیستن، من بلدم؟ ذهی خیال باطل 

اگه لازم باشه تو فروم داخل پرانتز نمینویسند در صورت مرخصی بودن لیدر-ساب لیدر
دوم مگه لیدر شمایید ؟ از شما شکایت شده ؟ شکایت خودش رو که میتونه حداقل جواب بده @TurBOo

ویرایش شده توسط MetroTravich
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام
در مورد این شکایت شمابا مظنون بررسی شکایات مربوط به فکشن باید چند نکته متذکر شد..
1: شخصی اقدام به شکایت میکند که در حین انجام کاری توسط لیدر متضرر شده یا دچار مشکلی شده باشد..
بعضا بعضی از شکایتا برای اصلاح لیدر انجام میشود که اگر درست باشد جای خود دارد !
2. راجب شکایت شما باید گفت : در چنبه اول اگر قرار بر انجام کاری برای
فکشن باشد حتما بین اعضا و ساب لیدر و خود شخص محترم لیدری هماهنگی برقرار میشود.. در مورد استعفا : قبل استعفا تمام جنبه ها کامل مورد بررسی قرار گرفته و بعد قبول میشوند و شما به علت اینکه جواب نهاییه را مشاده میکنید از چنین مسئله ای سر در نمیاروید , مثال اگر کسی استعفا قرار دهد حتما این مورد که شکایت باز دارد یا برای مشکلی میخواهد استعفا بزارد مورد بررسی قرار میگیرد  و همینطوری  اکپست نمیشود  دلیل استعفا گاها مشاهده میشود که جای بحث دارد پس لیدر این جنبه را در نظر گرفته و طبق قواینن فروم در حین قبول کردن پست توضحیاتی جهت پی بردن شخص خاطی به موضوعی که از ان شاکی است ارائه میشود..
3. در مورد قبول کردن پست های درخواست عضویت مورد دوم ک عرض شد نیز گاها در  این مورد صدق میکند ( جنبه پست عضویت < دلیل اقدام برای عضویت < لول شخص < سابقه فرد ) نیز مورد بررسی قرار میگیرد و همینطوری قبول نمیشود اگر قبول شد برای تست نیز بازبینی میشود.. در مورد شکایات نیز گاها ساب و لیدر در مواقعی به یکدیگر کمک میکنند که همه این بخاطر کمک به اوضاع فکشن و یکپارچگی ان است!
خود شما نیز زمان ساب لیدری مسئول تست گیری بوده اید و در شکایتا از لیدر خود دفاع میکرید جای تحسین دارد پس این موضوع هم در نظر بگیرید !
لایک و دیسک لایک و ارتقا پست ارسال در فروم نیز باعث ایجاد جنبه منفی در بین اعضای  سرور شده است!
لایک و دیس لایک یا هر ری اکشنی جریان به خصوص داشته و حتما دلیل خاصی داشته که به این سه مورد دسته بندی میشود:
این موضوع را قبول دارد .. برای ارتقای محبوبیت دست به این عمل زده و به دوستان خود در خارج گیم سرور درخواست لایک داده یا ...  یا شاید بخاطر مشکل شخصی بوده ک اگر با موضوع اول ارتباط داشته باشد چه بسا خوب هم هست.. بنده و شما اصولا به این موضوع اهمیت خاصی نمیدیم !
پس لیدر محترم اگر حرف شما درست بوده و این شکایت تایید شود نصیحت شما نیز پیرو این عمل برای بنده
(به ظاهر خاطی) لطف بزرگی بوده و بخاطر این مورد حتی تست هم در فکشن گرفته یا حتی در کانال تلگرام فکشن اموزشی از طرف بنده قرار داده نمیشود و خب این مورد جنبه منفی دشاته و باعث مشکل ساز شدن فکشن ( به طور کامل دیده شده چه فکشن هایی دجار ایراد بودند در این هفته های اخیر ) میشود و این مورد شما مقصر بوده اید چون دیگ کمکی نمیشود به اعضای فکشن کرد و ساب لیدر نیز عزت احترام خود را از دست میدهد

ویرایش شده توسط BlackMass
  • Like 11
لینک به دیدگاه

با سپاس از توضیحات ارزشمند ساب لیدر محترم , لازم به ذکر است 2 شکایت توسط ساب لیدر بنده بررسی شده که طی آن روز من طبق هماهنگی که با ادمین ناظر پلیس فدرال کردم , سرور نبودم و این 2 شکایت را ایشان پاسخ دادند که حالا من هم به ایشان نگفته بودم که شکایات مذکور را پاسخ بدهند ...
در رابطه با موارد دیگر , در انجمن شما نمیتوانید قانونی را پیدا کنید که ساب لیدر حق پاسخگویی به تاپیک درخواست عضویت یا استعفا را نداشته باشد ! وظیفه یک ساب لیدر به نظر شما چیست ؟ Bot Rv ؟
هنوز هم مثل دوره قبلی لیدری شما , باور دارید که ساب لیدر صرفا برای Rv باید انتخاب شود ؟ 
من Bot-Leader انتخاب نکرده ام حقیقتا , به نظر شما اگر ساب لیدر صرفا برای ریسپاون دادن ماشین ها و ... فکشن است چرا به چیز هایی مثل Fwarn & Kick ... دسترسی دارد ؟
دوره لیدر قبلی پلیس فدرال که نیکلاس لیدر بود , در واقع منی که ساب لیدر بودم حکم لیدر برای فکشن داشتم و دوره شما هم که ساب لیدر صرفا برای Rv بود ... هیچکدام این دو درست نیست و من سعی داشتم طی این 10-11 هفته لیدری  یک حالت میانه بین این دو برای ساب لیدر ها اجرا کنم . نه آنقدر آزاد باشند که کل کنترل فکشن دست آن ها باشد و نه آنقدر محدود باشند که صرفا Rv بدهند ...
از بهمن ماه من شکایات پلیس فدرال را پاسخ میدهم و در طول این 10 هفته لیدری هم که تمامی شکایات رو خودم پاسخ دادم و 2 شکایتی که توسط ساب لیدر پاسخ داده شده , صرفا برای این بوده که تقریبا زمان زیادی از شکایت گذشته بود و من هم طبق هماهنگی با ادمین ناظر پلیس فدرال , سرور نبودم طی آن روز . پس ایشان جواب دادند که روند شکایت از این طولانی تر نشود ...
تلاش شما و در کل Alvins ها هم ستودنیست ... 10 هفته لیدری من نتوانستید کوچک ترین سوژه ای پیدا کنید و هم اکنون هم که سر کمی هماهنگ نبودن ساب لیدر , تلاش خود را که قابل ستایش است امتحان کردید ...
اما من حالا حالا ها از پلیس فدرال نمیروم و انتظاری هم نداشته باشید پلیس فدرال به دست نا اهلش بیفتد ... !

ویرایش شده توسط Purmonto
  • Like 11
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Purmonto گفته است :

با سپاس از توضیحات ارزشمند ساب لیدر محترم , لازم به ذکر است 2 شکایت توسط ساب لیدر بنده بررسی شده که طی آن روز من طبق هماهنگی که با ادمین ناظر پلیس فدرال کردم , سرور نبودم و این 2 شکایت را ایشان پاسخ دادند که حالا من هم به ایشان نگفته بودم که شکایات مذکور را پاسخ بدهند ...
در رابطه با موارد دیگر , در انجمن شما نمیتوانید قانونی را پیدا کنید که ساب لیدر حق پاسخگویی به تاپیک درخواست عضویت یا استعفا را نداشته باشد ! وظیفه یک ساب لیدر به نظر شما چیست ؟ Bot Rv ؟
هنوز هم مثل دوره قبلی لیدری شما , باور دارید که ساب لیدر صرفا برای Rv باید انتخاب شود ؟ 
من Bot-Leader انتخاب نکرده ام حقیقتا , به نظر شما اگر ساب لیدر صرفا برای ریسپاون دادن ماشین ها و ... فکشن است چرا به چیز هایی مثل Fwarn & Kick ... دسترسی دارد ؟
دوره لیدر قبلی پلیس فدرال که نیکلاس لیدر بود , در واقع منی که ساب لیدر بودم حکم لیدر برای فکشن داشتم و دوره شما هم که ساب لیدر صرفا برای Rv بود ... هیچکدام این دو درست نیست و من سعی داشتم طی این 10-11 هفته لیدری  یک حالت میانه بین این دو برای ساب لیدر ها اجرا کنم . نه آنقدر آزاد باشند که کل کنترل فکشن دست آن ها باشد و نه آنقدر محدود باشند که صرفا Rv بدهند ...
از بهمن ماه من شکایات پلیس فدرال را پاسخ میدهم و در طول این 10 هفته لیدری هم که تمامی شکایات رو خودم پاسخ دادم و 2 شکایتی که توسط ساب لیدر پاسخ داده شده , صرفا برای این بوده که تقریبا زمان زیادی از شکایت گذشته بود و من هم طبق هماهنگی با ادمین ناظر پلیس فدرال , سرور نبودم طی آن روز . پس ایشان جواب دادند که روند شکایت از این طولانی تر نشود ...
تلاش شما و در کل Alvins ها هم ستودنیست ... 10 هفته لیدری من نتوانستید کوچک ترین سوژه ای پیدا کنید و هم اکنون هم که سر کمی هماهنگ نبودن ساب لیدر , تلاش خود را که قابل ستایش است امتحان کردید ...
اما من حالا حالا ها از پلیس فدرال نمیروم و انتظاری هم نداشته باشید پلیس فدرال به دست نا اهلش بیفتد ... !

شما حق توهین به لیدری بنده و ساب لیدرای بنده رو ندارید
Bot - Leader & Bot Rv اگر اینا توهین نیستن پس چین ؟
رعایت قوانین انجمن و استفاده از کلمات مناسب ( حتی اگر توهین مستقیم نباشد ) اجباریست!
@TurBOo
@TurBOo

ویرایش شده توسط MetroTravich
  • Like 1
  • Confused 2
لینک به دیدگاه

توهینی نیست ... چرا حاشیه سازی میکنید ؟ فقط روایت و حال و اوضاع ساب لیدر های شما و نحوه اشتباه مدیریت شما بود و سعی دارم شما را توجیه کنم که ساب لیدر برای Rv نیست ...
این را توهین به خود خطاب میکنید ؟ چشم خود را بسته اید به واقعیت ؟
و باید متوجه وظیفه اصلی ساب لیدر بشوید که مدام به فکر شکایت از لیدر های دپارتمنت بر سر این موضوع نباشید .

ویرایش شده توسط Purmonto
  • Like 5
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

با سلام 

لیدر محترم @Purmonto لطفا مسولیت که برای لیدر در قوانین فورم نوشته شده که حتما بشخصه توسط لیدر انجام شود و در غیر این صورت حتما برخورد لازم انجام خواهد شد .

موفق باشین 

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن