رفتن به مطلب

کم رسی یا پارتی بازی لیدر

Darvish

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Darvish
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Purmonto
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl59-فاقد فکشن-فاقد رنک
توضیحات شکایت:طی شکایت از این لیدر به دلیل برخورد نکردن با subleader ادمین محترم بعد از بررسی شکایت به لیدر دستور مجازات این sub leader را دادن.اما متاسفانه لیدر و sub leader از اونجایی که با هم در ارتباط هستند بدون هیچ مجازاتی درخواست استعفا sub leader را تایید کردن . تا از نظر سابقه و ... برای sub اتفاق خاصی نیافته.
ادمین محترم اگه قراره هر sub leaderi بیاد و قوانین خود فروم نقض کنه و بعد با استعفا و بدون هیچ مجازاتی از فکشن کیک بشه سرور کاملا از چهارچوب قوانین خودش خارج میشه و هر کسی میتونه به این صورت پارتی بازی کنه.
بنده خودم sub leader خبر نگار بودم و با دوتا fw در خواست استعفا دادم اما موافقت نشد و آخر منجر به کیک شد که البته fw های بنده به حق هم نبود و به دلیل لج بازی لیدر بود.مجازات یا برای همه باشه یا اگه نیست پس برای هیچکس نباشه.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):لینک شکایت قبل که ادمین دستور مجازات دادن

اسکرین از تایید اسعفای sub leader

• Like 8
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما این وسط با این تایم پلی ( 1 ساعت در هفته ) دائم اسلیپی و ملعوم نیس دقیقا دنبال چه چیزی هستی ؟ 24 ای فقط بلدی شکایت کنی

اگر موردی پیش اومده که انقدر ازارت میده از سوی ممبرای FBI محترمانه بگو برات حلش میکنیم

استعفای ایشون تایید شده , و این اقدامشون هم به رنک های بالا تر گزارش شده , و بزودی از سرور بن خواهند شد

نکته دوم: هیچ یک از اعضای FBI حق ندارند مسائل داخلی فکشن رو به شما یا به سایرین شهروندان اطلاع دهند که خیلیم گنگ نیست که چه کسانی این وسط به شما خط میدهند که کارشان صحیح نیست و نوعی خیانت حساب میشود..

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره مصداق بارز کار ناصحیح شماست !  شما اگر درست پلی بدی هیچ یک از مشکلات پیش نمیاد , همون شهروند بمان و پلیتو بده 

اینم اولین شکایت شما نیست ! شما از لیدر های دیگ هم به طور اسپمی شکایت میکنی کسیم فک نمیکنم باهات مشکل داشته باشه خودت مشکل سازی ! 

قرار نیست کسی که تو خونت رنته بیاد این وسط بشه کاسه داغتر اش , غیر اینه؟

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 2
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، BlackMass گفته است :

با سلام

شما این وسط با این تایم پلی ( 1 ساعت در هفته ) دائم اسلیپی و ملعوم نیس دقیقا دنبال چه چیزی هستی ؟ 24 ای فقط بلدی شکایت کنی

اگر موردی پیش اومده که انقدر ازارت میده از سوی ممبرای FBI محترمانه بگو برات حلش میکنیم

استعفای ایشون تایید شده , و این اقدامشون هم به رنک های بالا تر گزارش شده , و بزودی از سرور بن خواهند شد

نکته دوم: هیچ یک از اعضای FBI حق ندارند مسائل داخلی فکشن رو به شما یا به سایرین شهروندان اطلاع دهند که خیلیم گنگ نیست که چه کسانی این وسط به شما خط میدهند که کارشان صحیح نیست و نوعی خیانت حساب میشود..

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره مصداق بارز کار ناصحیح شماست !  شما اگر درست پلی بدی هیچ یک از مشکلات پیش نمیاد , همون شهروند بمان و پلیتو بده 

اینم اولین شکایت شما نیست ! شما از لیدر های دیگ هم به طور اسپمی شکایت میکنی کسیم فک نمیکنم باهات مشکل داشته باشه خودت مشکل سازی ! 

قرار نیست کسی که تو خونت رنته بیاد این وسط بشه کاسه داغتر اش , غیر اینه؟

اولا به شما هیچ ربطی نداره پس اسپم نکن. و از ادمین میخوام با افرادی که بیخود و بی جهت خودشون میارن وسط و اسپام میکنن برخورد کنه تا دیگه تکرار نشه و درسی باشه برای کسانی که فک میکنن فرد خاصی هستن.

دومن تمامیه شکایتهای بنده تایید شده و این نشون دهنده ی اینه که شکایتام کاملا صحیحه پس شما نیازی نیست اسپام کنی طرف کسی و بگیری و با بهانه های پوچ و مسخره کارای دیگران زیر سوال ببری.

سومن خواهش دارم درباره ی معنیه ضرب المثل کمی مطالعه کنید و سطح فکری خودتون بالا ببرید تا در جای مناسب بتونید استفاده کنید :) و اسباب مضحکه دیگران نشید (نصیحت دوستانه).

چهارمن بنده هم میتونم مثل شما رفتار کنم تا با آشنا بازی به یه sub leaderi یا ... برسم اما تو این سرور پلیرها ی زیادی هستن که بصورت مجاز رنکاشون بدست میارن و متاسفانه با پارتی بازی بعضیا به اون جایی که باید برسن نمیرسن و افرادی نا لایق و ... جای اینارو میگیرن بنده نیمتونم ساکت بشینم که بعضیا فک کنن خبریه.

پنجمن شما تو فکشن خبرنگار اومدی حتی بلد نبودی یه تبلیغ بزاری تمامیه اسکرین ها موجوده اگه دوست داشتی میتونم بزارم تو گروه تلگرام همه ببینن . هیچ یک از قوانین خبر نگاری  نمیدونستی و فقط به علت اشنا بودن با لیدری   وارد فکشن شدی و sub leader شدی بازم تکرار میکنم تمامیه اسکرین شات ها از اشتباهات در  تبلیغ هایی که واس پلیرها میزاشتی تا news ها و نوع برخورد با اعضا و تهدید ها و فحاشی ها موجوده و فقط بخاطر LerD که لیدر اون موقع فکشن بود و از من خواست که شکایت نکنم اینارو نزاشتم :) شما سراپا تقصیری پس بیخود دخالت نکن.

ششمن بنده هر زمان که دلم بخواد وارد بازی میشم و بازی میکنم و ربط به هیچکس نداره(بنده بیکار نیستم که از صبح تا شب بیام بازی و بازی همونطور که اسمش روی خودشه یک بازیه و زمانی که وقت ازاد موجوده استفاده میشه) همون طور که افرادی هستن که زندگی واقعی براشون مهم نیست و وقت زیادی توی مجازی میگذرونن و متاسفم برای خانواده همچین افرادی واس اینکه این همه زحمت کشیدن تا بچه ای ثمر برسه که سودی داشته باشه ولی متاسفانه مجازی براش چنان مهمه که از همه چیز غافل شده...

نظرت جلب میکنم به این بیت شعر گلم

عدسی وقت پختن، از ماشی

روی پیچید و گفت این چه کسی است

ماش خندید و گفت غره مشو

زانکه چون من فزون و چون تو بسی است

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Darvish گفته است :

اولا به شما هیچ ربطی نداره پس اسپم نکن. و از ادمین میخوام با افرادی که بیخود و بی جهت خودشون میارن وسط و اسپام میکنن برخورد کنه تا دیگه تکرار نشه و درسی باشه برای کسانی که فک میکنن فرد خاصی هستن.

دومن تمامیه شکایتهای بنده تایید شده و این نشون دهنده ی اینه که شکایتام کاملا صحیحه پس شما نیازی نیست اسپام کنی طرف کسی و بگیری و با بهانه های پوچ و مسخره کارای دیگران زیر سوال ببری.

سومن خواهش دارم درباره ی معنیه ضرب المثل کمی مطالعه کنید و سطح فکری خودتون بالا ببرید تا در جای مناسب بتونید استفاده کنید 🙂 و اسباب مضحکه دیگران نشید (نصیحت دوستانه).

چهارمن بنده هم میتونم مثل شما رفتار کنم تا با آشنا بازی به یه sub leaderi یا ... برسم اما تو این سرور پلیرها ی زیادی هستن که بصورت مجاز رنکاشون بدست میارن و متاسفانه با پارتی بازی بعضیا به اون جایی که باید برسن نمیرسن و افرادی نا لایق و ... جای اینارو میگیرن بنده نیمتونم ساکت بشینم که بعضیا فک کنن خبریه.

پنجمن شما تو فکشن خبرنگار اومدی حتی بلد نبودی یه تبلیغ بزاری تمامیه اسکرین ها موجوده اگه دوست داشتی میتونم بزارم تو گروه تلگرام همه ببینن . هیچ یک از قوانین خبر نگاری  نمیدونستی و فقط به علت اشنا بودن با لیدری   وارد فکشن شدی و sub leader شدی بازم تکرار میکنم تمامیه اسکرین شات ها از اشتباهات در  تبلیغ هایی که واس پلیرها میزاشتی تا news ها و نوع برخورد با اعضا و تهدید ها و فحاشی ها موجوده و فقط بخاطر LerD که لیدر اون موقع فکشن بود و از من خواست که شکایت نکنم اینارو نزاشتم 🙂 شما سراپا تقصیری پس بیخود دخالت نکن.

ششمن بنده هر زمان که دلم بخواد وارد بازی میشم و بازی میکنم و ربط به هیچکس نداره(بنده بیکار نیستم که از صبح تا شب بیام بازی و بازی همونطور که اسمش روی خودشه یک بازیه و زمانی که وقت ازاد موجوده استفاده میشه) همون طور که افرادی هستن که زندگی واقعی براشون مهم نیست و وقت زیادی توی مجازی میگذرونن و متاسفم برای خانواده همچین افرادی واس اینکه این همه زحمت کشیدن تا بچه ای ثمر برسه که سودی داشته باشه ولی متاسفانه مجازی براش چنان مهمه که از همه چیز غافل شده...

نظرت جلب میکنم به این بیت شعر گلم

عدسی وقت پختن، از ماشی

روی پیچید و گفت این چه کسی است

ماش خندید و گفت غره مشو

زانکه چون من فزون و چون تو بسی است

اولا که نیازی نیست بخونم , چون پیام شما از پایه بی اساسه !
دوما بنده ساب لیدر فکشن هستم و بر اعمال سایرن پلیر ساب لیدر ها نظارت دارم و بهتر شما فکشن FBI میشناسم !

پارتی بازی؟ 17 هفته لیدری من شما کجا بودی؟ یا بهتره بگه الان که 5 امین بار ساب FBI میشم شما میخوای اثبات کنه همه اینا اساسش پارتی بازیه !

شما مشکلت با ساب لیدر (SedNaser) و من مسئولیت ایشون برگردن گرفتم و این ماجرا با اونر سرور و ادمین DarcyEliot در میون گزاشتم ! ایشون به محض انلاین شدن در سرور بن میشن !

این 1 , دوما شما اصن در حدی نیستی برای ما تعیین تکلیف کنی که ما باید چیکار کنیم یا نکینم ! کاملا این موضوع شکایت شما به بنده و تیم مدیریتی فکشن درارتباطه ! همه ما هماهنگ هستیم تا ساب لیدر ما قصد خرید فروش اکانت زدن و ما ایشون موقت از فکشن کیک کردیم تا بزودی تیم مدیریتی سرور بررسی کنند این مشکلشو!

هر کی بیاد میفهمه مشکل شما با بنده چی بوده؟ شما لایق رنک 6 NR نبودی ولی من بودم و شدم و کمک کردم اخرشم به فکشن اصلیم که سنگشو به سینه میزنم برگشتم !این مورد نیمخواستم بکشم وسط چون کامل بی ربطه شما تایم پلی نداری و سنگ بقیه رو که واست خبر میارن به سینت میزنی فک کردی خبریه؟ 

اگر مشکلت با ساب لیدر پس چرا پای لیدر کشیده بشه وسط؟ اونم وقتی من و لیدر بارها به ایشون گوش زد کردیم که کارشون صحیح نیست و بخاطر این عملشون توهین ها و کارهایی که تو هفته انجام دادن ما قصد برکناری ایشون داشتیم اما چه بسا دموت کردن ساب لیدر ی تایمینگ زمانی داره ( ست رنک !  مطالعه کن )

بنده هنوزم مشکل شمارو نسبت به فکشن نفهمیدم  اگر مشکل داری بیا تیم اسپیک ( اها نداری ) بیاین دیسکورد سرور محترمانه بجای لفظ قلم حلش کنیم 

در اخر ما پیرو قوانین سرور وقتمون برای بازی میزاریم و پلی میدیم تا در کنار دوستان خود در این ایام باشیم شما چنین صحبت میکنی انگار 30 سالته درگیر مسائل شرکتی xD در کنار این قضیه ادمینای محترم که با زحمت رسیدن به این رنک تایمشون میزارن بازی میکنن اونا هم تو این دسته میخوای خطاب کنی ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط BlackMass
  • Like 2
لینک به دیدگاه

ایشان قرار بود در اولین فرصت و زمانی که ست رنک باز بشود , از رنک خود به دست من برکنار شوند . از آنجا که من احتمال میدادم ایشان Abuse کنند (از جهت این که قرار است Demote شوند ... ) بر روی ایشان نظارت داشتم , نه تنها من و دیگر ساب لیدر ها ناظر کار های ایشان بودند . 
که حالا متاسفانه ... در یک ساعتی که کمتر پلیری سرور بود ( 7-8 صبح) یه سری سو استفاده انجام دادند که به سزای اعمالشون هم خواهند رسید در رابطه با این موضوع و Abuse هایی که انجام دادند و از سرور محروم خواهند شد ... !
خیلی از این Abuse ها کنترل شد و به حالت عادی برگشت , و هماهنگی های لازم برای Civilian Set FP هایی که توسط ایشان با استفاده از Abuse , اینوایت شدند و با Kick FP شدند , انجام خواهد شد .
در کل , ایشان در اولین فرصتی که ست رنک باز میشد قرار بود که Demote بشن , به جرم تهدید هایی که به افسر ها و حتی پلیر ها انجام میدادند ... ! و البته در کل نداشتن صلاحیت ساب لیدری در این اواخر , همین موضوعاتی که اشاره شد
مجازاتی که برای ایشان در نظر گرفته شده بود , برکناری ایشان از ساب لیدری و  ترک کردن ایشان از مجموعه پلیس فدرال بود . و لازم به ذکر است ,
برای بن شدن ایشان برای Abuse ها هم که صرفا با خیال این که ( حال من که Demote میشوم پس Abuse کنم ... ) هماهنگی های لازم انجام خواهد شد ... !
ایشان چون میدانستند که قرار است Demote شوند . دست به Abuse زدند و یک سری اقدامات نابشودنی و مشکل ساز انجام دادند ... استعفای ایشان Accept شد تا هر چه زودتر از این مجموعه دور بشوند و از Abuse های احتمالی که ممکن بود تا پنجشنبه انجام شود , جلوگیری شود ...

ویرایش شده توسط Purmonto
  • Like 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، BlackMass گفته است :

اولا که نیازی نیست بخونم , چون پیام شما از پایه بی اساسه !
دوما بنده ساب لیدر فکشن هستم و بر اعمال سایرن پلیر ساب لیدر ها نظارت دارم و بهتر شما فکشن FBI میشناسم !

پارتی بازی؟ 17 هفته لیدری من شما کجا بودی؟ یا بهتره بگه الان که 5 امین بار ساب FBI میشم شما میخوای اثبات کنه همه اینا اساسش پارتی بازیه !

شما مشکلت با ساب لیدر (SedNaser) و من مسئولیت ایشون برگردن گرفتم و این ماجرا با اونر سرور و ادمین DarcyEliot در میون گزاشتم ! ایشون به محض انلاین شدن در سرور بن میشن !

این 1 , دوما شما اصن در حدی نیستی برای ما تعیین تکلیف کنی که ما باید چیکار کنیم یا نکینم ! کاملا این موضوع شکایت شما به بنده و تیم مدیریتی فکشن درارتباطه ! همه ما هماهنگ هستیم تا ساب لیدر ما قصد خرید فروش اکانت زدن و ما ایشون موقت از فکشن کیک کردیم تا بزودی تیم مدیریتی سرور بررسی کنند این مشکلشو!

هر کی بیاد میفهمه مشکل شما با بنده چی بوده؟ شما لایق رنک 6 NR نبودی ولی من بودم و شدم و کمک کردم اخرشم به فکشن اصلیم که سنگشو به سینه میزنم برگشتم !این مورد نیمخواستم بکشم وسط چون کامل بی ربطه شما تایم پلی نداری و سنگ بقیه رو که واست خبر میارن به سینت میزنی فک کردی خبریه؟ 

اگر مشکلت با ساب لیدر پس چرا پای لیدر کشیده بشه وسط؟ اونم وقتی من و لیدر بارها به ایشون گوش زد کردیم که کارشون صحیح نیست و بخاطر این عملشون توهین ها و کارهایی که تو هفته انجام دادن ما قصد برکناری ایشون داشتیم اما چه بسا دموت کردن ساب لیدر ی تایمینگ زمانی داره ( ست رنک !  مطالعه کن )

بنده هنوزم مشکل شمارو نسبت به فکشن نفهمیدم  اگر مشکل داری بیا تیم اسپیک ( اها نداری ) بیاین دیسکورد سرور محترمانه بجای لفظ قلم حلش کنیم 

در اخر ما پیرو قوانین سرور وقتمون برای بازی میزاریم و پلی میدیم تا در کنار دوستان خود در این ایام باشیم شما چنین صحبت میکنی انگار 30 سالته درگیر مسائل شرکتی xD در کنار این قضیه ادمینای محترم که با زحمت رسیدن به این رنک تایمشون میزارن بازی میکنن اونا هم تو این دسته میخوای خطاب کنی ؟

با تشکر

در کل حرفات بی معنی و بهانه ی بی اساسی بود و احتمال زیاد خودتم نمفهمیدی چی نوشتی گلم.

بهر حال هر کسی در مقابل حرف حق دچار مشکل میشه و تلخی حقیقت چنان دشواره که ادم وادار به صحبت های کاذب و بی اساس میکنه.(به امید قیول کردن حقیقت).

در مورد سن و شغل باید بگم هر زمان دوست داشتی خبر بده تلفنی صحبت کنیم تشریف بیار از نزدیک چون لزومی نمیبینم توضیح بدم...

شما نوشتید اولا نیازی نیست بخونم !!! اما از بقیه صحبتات معلوم که نه تنها چند بار خوندی بلکه روشم فکر کردی که چی جواب بدی که البته خودتم موندی چی بگی و یه چیزای سر هم کردی که هیچ ربطی هم نداره.

تکرار میکنم تمامی اسکرین شات ها از اشتباهاتت توی فکشن هست و هر چقدر بخوای سرپوش بزاری بازم مدرک هست گلم

و اینکه نوشتی اصن شما در حدی نیستی نشانه ی اینکه شما تحت فشار حقیقت قرار گرفتی و نمیدونی به کدوم طرف فرار کنی که در این بین راهی به جز بی احترامی و بی ادبی پیدا نکردی تا بتونی اندک فشار حقیقت رو به خیال خودت کم کنی.

بازی ساخته شده تا مارو سرگرم کنه نه اینکه مارو جوگیر کنه و عقده های واقعمون داخل بازی خالی کنیم.بازی ساخته شده تا اوقات فراغت خوبی داشته باشیم نه اینکه تمام زندگیمون وقف بازی کنیم.

لازم نیست از اب گل آلود ماهی بگیری و حرف من رو نسبت اشتباه بدی به ادمین.ادمینها اینقدر شعور و فهم دارن که حرف بندرو درک کنن 

و در آحر باز هم میگم شکایت بنده از هر شخصی که باشه هیچ ربطی به تو نداره مگر اینکه شکایت من از خودت باشه.تمام گلم

کسی که اعتقاد داره باید تمام وقتش واس بازی بزاره کاملا مشخصه چه شخصیتی داره و بهتره بیشتر از این با همچین شخصی بحث نکنم.نرود میخ آهنی در سنگ ...

تا چند توان لاف زد از عقده گشایی

هان عقده دل حاضر اگر عقده گشایید

تا نقد روان در قدم خصم نریزید

حیف است که خود را به سخاوت بستایید

ویرایش شده توسط Darvish
توضیح بهتر
  • Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام 

@Darvish هر ممبر فکشن یک ظرفیت اخطار دارد در صورت پر شدن اخطار ها باید دیموت شود لطفا در فورم اسپم نکنید و لیدر مربوطه با پلیر خاطی برخورد کرده است...

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن