رفتن به مطلب

پلیس نوب صک که میخواد هردلیلی وانتت بده

GranGeR

ارسال‌های توصیه شده

به من هی زنک میزنه  میکه خخ باگ شدی  بعد فحش مادر میده خودتون رسیدگی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام شما در بازی:WOLF_TURKنام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:DELTA_MEHRAN)اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):لول 39 پلیس فدرال سطح 1اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 19 شهروندتوضیحات شکایت:من با پلیس میومدم وسط راه وایساده کفتم ایز برو نوب صک من کار دارم وایساده بود همینجوری بعد کفت سل بده وسط ماشین داخل دادم نتونست وانتت بده اومدیم  جلویپارکینک پی دی وایساد بهت وانت داد کفتم ایزی نوب صک کفت فحش دادی از زندان اومدم بیرون بازم همونجا داخل پی دی وانتت داد بعد بازم ازاد شدم بهم وانتت داد مدرک کافی هست  لطفا رسیدگی شود من میخوام هر مدرکی واسه دفاع خود داره بزاره با تشکر ادمینمدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

o4jv_mta-screen_2020-05-12_10-38-51_thum

84ju_mta-screen_2020-05-12_10-49-49_thum

xp1p_mta-screen_2020-05-12_10-38-07_thum

لینک به دیدگاه

با سلام

اولا یکی از عکس های شما تکراریه

ثانیا شما فحش مادری میدی توقع داری همین جوری نگات کنم ؟ 

شما  2 بار توهین کردید و اعمال قانون شدید !

مدرک اولین توهین : http://uupload.ir/view/qum1_rec_0039~1.mp4/

مدرک دومین توهین : http://uupload.ir/view/nn5h_rec_0040~1.mp4/

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DELTA_MEHRAN گفته است :

با سلام

اولا یکی از عکس های شما تکراریه

ثانیا شما فحش مادری میدی توقع داری همین جوری نگات کنم ؟ 

شما  2 بار توهین کردید و اعمال قانون شدید !

مدرک اولین توهین : http://uupload.ir/view/qum1_rec_0039~1.mp4/

مدرک دومین توهین : http://uupload.ir/view/nn5h_rec_0040~1.mp4/

این به من الکی وانتت داد منم فحش دادم بعد وانتت ها 

لینک به دیدگاه

این wolf_turk کلا آدم نیست خودت رو اذیت نکن فحش زیاد میده من و دوستم اینو آوردیم تو بازی من از کل سرور بابت آوردن این نوبک عذر میخوام  خیلی جدیش نگیرید اینو فحش بچه صلواته :) 

DELTA_MEHRAN@

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، _Aedan_ گفته است :

این wolf_turk کلا آدم نیست خودت رو اذیت نکن فحش زیاد میده من و دوستم اینو آوردیم تو بازی من از کل سرور بابت آوردن این نوبک عذر میخوام  خیلی جدیش نگیرید اینو فحش بچه صلواته :) 

@DELTA_MEHRAN

@DELTA_MEHRAN

ویرایش شده توسط _Aedan_
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، wolf_turk گفته است :

نام شما در بازی:WOLF_TURKنام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:DELTA_MEHRAN)اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):لول 39 پلیس فدرال سطح 1اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):لول 19 شهروندتوضیحات شکایت:من با پلیس میومدم وسط راه وایساده کفتم ایز برو نوب صک من کار دارم وایساده بود همینجوری بعد کفت سل بده وسط ماشین داخل دادم نتونست وانتت بده اومدیم  جلویپارکینک پی دی وایساد بهت وانت داد کفتم ایزی نوب صک کفت فحش دادی از زندان اومدم بیرون بازم همونجا داخل پی دی وانتت داد بعد بازم ازاد شدم بهم وانتت داد مدرک کافی هست  لطفا رسیدگی شود من میخوام هر مدرکی واسه دفاع خود داره بزاره با تشکر ادمینمدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

Ba Salam, Fahashie Shoma Dar Voice Boode Va Wanted Ha Dorost Mibashad. @wolf_turk Sabegheye Shoma Dar DM Va Fahashi Ziad Boode Va Hargoone Defaeiye Bedoone ScreenShot Az Fahashie Afsare Mazkoor Monjar Be Rad Shodane Shekayat Shoma Khahad Shod.

Ba Tashakor, Ta Barresie Leader Mohtaram Saboor Bashid

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، _PW_ گفته است :

Ba Salam, Fahashie Shoma Dar Voice Boode Va Wanted Ha Dorost Mibashad. @wolf_turk Sabegheye Shoma Dar DM Va Fahashi Ziad Boode Va Hargoone Defaeiye Bedoone ScreenShot Az Fahashie Afsare Mazkoor Monjar Be Rad Shodane Shekayat Shoma Khahad Shod.

Ba Tashakor, Ta Barresie Leader Mohtaram Saboor Bashid

New Leader Of Police Federal :_PW_

😐

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

در قالب فروم  منظم و مرتب شکایت کنید

*در صورت تکرار رعایت نکردن ادب و احترام

در متن و عنوان شکایت اخطار دریافت خواهید کرد 

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن