BANDEkhoda

هیچکس نیست رسیدگی کنه به این وظع گند ؟‌!!!!

Recommended Posts

اسم بازیکنی که شما از ایشون شکایت دارید ؟Troll !

اسم شما در بازی ؟Milad

توضیح شما در باره این شکایت؟ این ۵پستی که میدم و رسیدگی نمیشه !!!!! و ایشون هر غلطی دلش بخواد میکنه و هیچکس حتی ادمین جواب گوی این مسخره بازی و هرتی پرتی بازی ها نیست !

این آقا از رنکش سواستفاده میکنه و این 5مین بارشه

ادمین محترم وقتی میبینین لیدر رسیدگی نمیکنه و این آقا هر کاری دلش میخواد میکنه لطفا ایشون رو بن کنین یعنی فهمیدنش انقدر سخته ؟ !!

این دفعه برداشته من speed رفتم برداشته افتاده دنبالم به جا اینکه به من وانتد dont accept ticket بده برداشته ignor cop داده

بعد برداشته به وانتد دار ticket میده بعد که اکسپت نکردم dont accept ticket دباره میده بعنی وانتد ۵ !

من بیکار نیستم هر سری بایم سرور این آقا مسخره بازی با cmd هاش در بیاره !

ادمین لطفا سریعا رسیدگی کنین بنده اولین نفر نیستم که ایشون اینطوری میکنه باش ۱ سرور شاکین !

لطفا کسایی که توسط این آقا از جمله من زندانی شدن آنجیل کنین و ایشون رو

که راس راس میچرخه ban کنین

بنده بیکار نیستم هر روز هر روز بیام پست بدم !

اگه تا آخر امروز به هیچکدام از پست های بنده جواب داده نشد که میشه 3روز تا الان از خود لیدر محترم فکشنشون شکایت میشه .

درخوسات رسیدگی @TurBOo

@MohammaDPaladiN

یا حق

مدارک مورد نیاز برای شکایت؟

http://uplod.ir/w0w2bj809rj9/New_folder_(2).zip.htm

ویرایش شده در توسط BANDEkhoda

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام شمایی که قوانین رو بلد نیستی به من ربطی نداره من کار درست رو انجام دادم و شما اول سرعت غیر مجاز داشتید و در داخل speedc زده شده و همچنین در حال استفاده از نیترو بودید و من همه رو حساب کرده و به شما اختار ایستادن دادم و شما بی توجهی کردید و بنده مجبور به دادن وانتد Ignoring Cop شدم و  بلاخره شما ایستادید و بنده تیکت مربوطه را دادم ولی شما پرداخت نکردید بنده اخطار دادم ولی شما بی توجهی کردید و بنده دوباره شدم وانتد Dont Accept Ticket را بدهم .

و اما قضیه توهین های زیادی که شما بدون دلیل نصار بنده میکنید باید بگم که همینجا از شما شکایت میکنم @TurBOo لطفا رسیدگی کنید!

coox_5mta-screen_2018-05-10_14-39-25.jpg

nd5v_4mta-screen_2018-05-10_14-44-09.jpg

h9wa_3mta-screen_2018-05-10_14-45-33.jpg

لینک به ارسال

nazarim801

مردک! آخه چی بتو بگم منم عکس زیاد دارم در همه این موارد شکایت کنم ازت منتاها گفتم سایت اسپم میشه  تو اصلا صلاحیت تشخیص نداری سرورو به گند کشیی برای اینکه خودت میخوای دیموت شی!!!!!!

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، nazarim801 گفته است :

@MoHaMaDTG لطفا در مباحثی که به شما هیچ سنمی نداره دخالت نکنید ممنون!

تو راس میگی آقا تو دانا و مسلط به کل قوانین ِdepardments

صبر کن لیدرت بیاد جواب بده

اسپم نکن

محمد یکی بحث کردن با هیتلر بی فایده هست یکی با این ولش کن

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.