رفتن به مطلب

PD

Multi-227

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:__GoD__
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:All PD
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Lvl 11_Ciliving
توضیحات شکایت:آقا خداییش چه وضعشه؟من 5 روز پیش یه پست گذاشتم فروم هیشکی زنگ نزد ولی پس فرداش دیدم ممبر FreDy عضو پی دی شدن آغا من گفتم حتما آنلاین نبودم یا هرچی یه پست دیگه زدم که 3 تا عضو گرفتن و اسلات پر شد:) بعدش من متوجه شدم که هنوز از فکشن قبلی 19 اف پی دارم خب 2 روز 0 کردن اف پی گذشت از ساعت 10 صبح امروز آنلاینم... بابا ناموسا جمع کنید اولویت لولو 
خب اگه قرار باشه همه لول +20 باشن بگید ما سیکمونو از سرور بزنیم اصلا واسه چی لول +10 گذاشتید تو پی دی؟ هی لول 50 میارین تو سرور به پاتون افتادم همتون ای اف کی  یه ساعت بعدشم میگید اسلات پره درخاست ندید الان ساعت 8:30 شب عه که ینی من 5 روز و 10 ساعت علاف یه مشت آدم شدم بابا من خارم اومد جلو چشم 
قرار باشع همه تو فکشن پرو باشن کی ما نوبارو پرو کنه؟مگه مسعله اتون پرو بودن طرف نیست؟هرجی هم اس ام اس و کال میدی انگار نه انگار 2 روزه من دارم قوانینو میخونم

خب عزیزان تو هر فکشن نصف اسلات پرو باشن نصف نوب بابا خداییش دیگه بسه
ادمین های محترم یه تذکراتی بدید واقعا خسته شدم چشام سو نداره دیگه
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):گفته هام نیازی به عکس و فیلم نداره :)

پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.

•  
  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همونطور که گفتم بعد یه ساعت میزنن نو اسلات:http://uupload.ir/files/qmau_bandicam_2020-05-08_20-59-41-597.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام شکایت شما رد شد لطفا موارد خواسته شده در طرح شکایت را به طور صحیح کامل کنید .

بسته شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن