رفتن به مطلب

وانتد بی مدرک -((_Dark_Boy_))

parsa_hadron

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:parsa_hadron
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:((_Dark_Boy_))

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):PD
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):civil | 21 
توضیحات شکایت:من بالای ساختمان بانک بودم که دیدم یه نفر جلوی DS داره به سمت این آقاپسر تیراندازی میکنه...همینظور که توی فیلم مشخص هستش اسم طرف و تیراندازیش مشخص هستش...لطفا مدرک تیراندازی من رو قرار بدید.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/5fp0_wwbd.mp4/

• Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

@_Dark_Boy_

مدارک دفاعیه خود را قرار دهید

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، RedFoX گفته است :

@_Dark_Boy_

مدارک دفاعیه خود را قرار دهید

با تشکر از برنامه بندی کات و کات کردن حرفه ای اقا کلاس رفتی عمو جون حالا نگاهی به فیلم اصلی بندازیم!!!

http://uupload.ir/view/5x8y_kmplayer64_2020-04-19_13-50-48-254.avi/

اقا الان ایشون فیلم رو دستکاری کرده حداقل بن داره دیگه ن!! عزیزم یادت باشه ک پلیس توی شیفت رو ریکورده! دفه بعدی با دقت بیشتری فوتوشاپ کن 😚

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

اولا که من اون قسمتی رو کات کردم که داشتی تیر میخوردی و قشنگم مشخصه که کی داره تیر میزنه ، دوما اگر نوب نبودی متوجه میشدی که داره از پشتت خون میپاشه ، حالا شاید داس پرت مردم سمتت داره از پشت میخوره،سوما توی مدرکت تیر اندازی من مشخصه؟من حاضرم از اول تا اخر رکوردم رو آپلود کنم مشکلی نیست...توی ویدیو هم مشخصه که من خواستم شمارتو پیدا کنم بهت بگم کی داره تیر میزنه ولی خب خودت یکار کردی بگم بشکنه دسته بی نمکم....

یه نکته مهم :

فتوشاپ برنامه ای برای ادیت عکسِ نه ویدیو😂

• Like 2
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، parsa_hadron گفته است :

اولا که من اون قسمتی رو کات کردم که داشتی تیر میخوردی و قشنگم مشخصه که کی داره تیر میزنه ، دوما اگر نوب نبودی متوجه میشدی که داره از پشتت خون میپاشه ، حالا شاید داس پرت مردم سمتت داره از پشت میخوره،سوما توی مدرکت تیر اندازی من مشخصه؟من حاضرم از اول تا اخر رکوردم رو آپلود کنم مشکلی نیست...توی ویدیو هم مشخصه که من خواستم شمارتو پیدا کنم بهت بگم کی داره تیر میزنه ولی خب خودت یکار کردی بگم بشکنه دسته بی نمکم....

یه نکته مهم :

فتوشاپ برنامه ای برای ادیت عکسِ نه ویدیو😂

بهتره لیدر برسی کنه که کی تیر زد تازه فقط یکی از اون 4 تیری که داخل فیلم هست از پشت برخورد کرد ک وانتد مربوطه به شخص  مورد نظر داده شد پس امید وارم تا زمان دیدن لیدر مربوطه بتونین سکوت کنین!

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

اوکی تو ام این ویدیو رو ببین و بشین به نوب بودنت فکر کن...تو MTA رو پاک کن برو منچ بازی کن شاید اونجا استعداد داشته باشی....

اینم مدرک کامل اتفاقاتی که افتاد...به ساعت ویدیو ها دقت کنید....دیگه فکر نکنم حرفی بمونه....اگه نیاز بود از کارای تو اتاقشم رکورد میدم به هرحال چیزی که زیاد دارم رکورده...

http://uupload.ir/view/q983_ww.mp4/

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، parsa_hadron گفته است :

اوکی تو ام این ویدیو رو ببین و بشین به نوب بودنت فکر کن...تو MTA رو پاک کن برو منچ بازی کن شاید اونجا استعداد داشته باشی....

اینم مدرک کامل اتفاقاتی که افتاد...به ساعت ویدیو ها دقت کنید....دیگه فکر نکنم حرفی بمونه....اگه نیاز بود از کارای تو اتاقشم رکورد میدم به هرحال چیزی که زیاد دارم رکورده...

http://uupload.ir/view/q983_ww.mp4/

خوب میبینم ک بازم نتونستی ساکت بشینی قابل توجه لیدر بگم ک این اقا با گان بالا سر من بالای ساختمون تو چهار راه (همونجا ک همه دی ام میکنن) واستاده روی ریکورده و فقط مظلومانه منو نگاه میکنه و فقط نگاه میکنه و نگاه میکنه.... قربونش برم بعد روی ریکورد خودش هیچ اتفاقی نمی افته روی ریکورد من کاملا مشخصه ایشون تیر میزنه!!عجب یه نکته قابل توجه اینه که این پلیر از همکاران بنده دقیقا همین گونه شکایت کرده که اونها با توجه به داشتن مدرک ایشون رو ساکت کردن پس خواهشمندم در صورت تایید شدن وانتد اخطارات لازم داده شود راستی نمیدونستم در موقع نشونه گیری تفنگ لگد میزنه و شلیک میشه فیلم رو نگاه کنید!! لطفا برای طولانی تر نشدن تاپیک و بحث الکی دیگه نظری اعلام نشه تا اومدن لیدر @RedFoX 

ویرایش شده توسط _Dark_Boy_
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

پسر خوب چرا نمیخوای قبول کنی اشتباهتو،من کسی ام ۱۵ هفته دپارتمنت بوده بدون یدونه Fw...دیگه‌ برای من اینجور معرکه‌نگیر که....

توی ویدیو خودتم هیچ تیراندازی از طرف من نیست و من فقط نشونه گرفتم اونم اگر کمتر گرمی میخوردی میتونستی تشخیص بدی که سمت تو‌ نیست و‌توی ویدیو منم‌مشخصه که نشونم سمت کسی هستش که داره به تو‌تیر میزنه...

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به افسر مربوطه تذکر داده خواهد شد

افسر محترم مدرکی از شلیک شخص شاکی در مدارک دیده نشد

بسته شود

لینک به دیدگاه

بسته شد

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن