رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا ...

اگه میشد یه لوکیشن مثل باشگاه بدنسازی یا یه سوپر مارکتی که تنقلات داشته باشه (منظورم مثل اون سوپری که بالای 4راه هست،نیست) و.... یه فاکشن جدید مثل شکارچی که مثلا بشه حیوانتو شکار کرد و مثل همون شغل جدیدی که گفتین(ماهیگیری)که بشه مواد رو عرضه (گوشت حاصل از شکار حیوانات مثل حیوانات اهلی و وحشی و پرنده و...)و  بصورت ماده اولیه مثل گوشت خام در سوپری ها توضیح کنن و اونو بخریم و  روی آتیش یا توی خونمون بتونیم درستش کنیم و اگه میشد که یه امکاناتی هم برای خونه هامون فراهم کنیم مثل همین گاز و بخاری و ... که مثلا هیمن اپدیت جدید که میگین(به وجود آوردن سیستم حدید دما)وقتی سردمون میشه بریم کنارش و گرم بشیم و توی خودروهامون یه دکمه ای هم اضافه بشه که کولر و بخاری رو روشن یا خاموش کنه !

• Like 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا ...

یه موضوع دیگه هم میخوام مطرح کنم و اون هم اینه که : مثلا باس رو یه فاکشن کنید نه یه شغل عمومی که مثلا هر اتوبوس مطعلق به یکی باشه و  اون شخص با پول اختصاصی و بقول با پول تو جیبی خودش دستی به باس خودش بکشه و اینکه هر بلایی سر اتوبوسش اومد بتونه توی بیسیم خاص فاکشن خودش بگه مثلا یه شخصی مضاحم کار میشه و اون راننده باس توی بیسیم اعلام میکنه که یه شخصی مظاحمش میشه و همون موقع پلیس ها مطلع بشن و بیان سراغش؛ اینطوری دیگه امنیت هم بیشتر شکوفا میشه.

«البته این نظر درباری بقیه شغل ها میشه اجرا کرد»

• Like 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 18:18، Rouzbeh گفته است :

آپدیت شغل ها تا نهایتا تاریخ 7 فروردین Release (منتشر) میشه!

در ضمن سیستم speedometer هم امروز آپدیت میشه

سلام. چی شد ۷ ام فروردین هم درحال گذره هنوزه هنوز خبری نشده نکنه این اپدیتم مثل اپدیت فکشنای تاکسی و هیتمنه؟ خدا رحم کنه پس ...

@Rouzbeh

لینک به ارسال

با ویس چت کاملا مخالفم .

شما اکثرا نمیدونید که ویس چت چه مشکلاتی داره به نظرم بهتره هیچوقت اد نشه.

• Like 2

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 6 ساعت قبل، Defender گفته است :

با ویس چت کاملا مخالفم .

شما اکثرا نمیدونید که ویس چت چه مشکلاتی داره به نظرم بهتره هیچوقت اد نشه.

:///// داش اد نشه شما باید همیشه تو اتوبوس رانی کار کنی؟ همیشه

ویرایش شده توسط mr_parham
  • Confused 1

لینک به ارسال
در در ‏۲۷‏/‏۱۲‏/‏۱۳۹۷ در 22:57، LordWolfs6874 گفته است :

واقعا عالی هستش

فقط لطفا چند چند مورد هم اضافه کنین مثل کنترل سرعت که سرعت بالا تر از حد مجازی که تایین کردین جریمه کنه و مجبور به پرداخت جریمه  باشیم و اینکه چراغ های خاصی داشته باشه که اگر از چراغ قرمز رد شیم جریمه بشیم.

و یکم هم در ماشین های فنکشن ها تغییرات ایجاد شود ممنون

سپاس فراوان از زحمات شما @Rouzbeh

همین الان هم میتونی این کارو بکنی مثلا میخای سرعت ماشینت بالای 100تا نیاد میزنیspeedlimit 100/

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mr_parham گفته است :

:///// داش اد نشه شما باید همیشه تو اتوبوس رانی کار کنی؟ همیشه

الان دقیقا ویس چت چ ربطی به باس داشت؟!!دوما منم با ویس چت مخالفم همینجوری که ی عده عقده ای و بیشعور میان باس میترکونن و فوحش میدن همین دسته آدما هم ویس چت رو ب گند میکشن

لینک به ارسال

به نظرم سرور برا یه عده خوبه مایی که تاریخ عضویت تو سرور ماله 2سال پیشه و یه دفه مالمون میره و کسی نمیاد جواب گو باشه منم نمیتونم کاری کنم چون ادمینا توجهی نمیکنن 2سال وقتمونو گزاشتیم مشتی اینه جواب؟ خیلی مشتی هستین خدا کنه رسیدگی کنن روزبه به حساب پاچه خاری نزار اما قبلا همیشه هر کاری کاری داشتم به @GodFather @Rouzbeh @Ciavash میگفتم و رسیدگی میکردین اما حالا

ErfanKhan

HoseinKhan

اسم این دو نفر 200000 بهتون گفتم که حسین بالا سر معامله بوده و عرفان خان ماشین و پیچوند و داد به اشکان دوستش واقعا یکم توجه کنید ماهم ادمیم 2سال وقت کمی نیست 

اگه اینو خوندین ممنون از وقتی که گزاشتین لایک کنین که این درد همه بفهمن

• Like 1
  • Thanks 1

لینک به ارسال

یه موضوع فانم بگم در مورد این اپدیت توی ام تی ای مود سونامی داریم بخاطر سیل گلستان و شیراز اونو 3روز ادد کنید بچه ها. هم دردی کنن 🔫😂

• Confused 1

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز.
دوستان چرا دارید ایده ی الکی میدید ؟ این اپدیتم مثل اپدیت های قبلی مثل فکشن ها و ... نمیاد به نظر من پس فشار نیاریم به خودمون واسه ایده 

• Like 1

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، IRAN_HIGHER گفته است :

همین الان هم میتونی این کارو بکنی مثلا میخای سرعت ماشینت بالای 100تا نیاد میزنیspeedlimit 100/

سلام عزیز منظور من این نیست. منظور من مثل دوربین های کنترل سرعت در دنیای واقعی هست و جریمه شدن و پس از جریمه شدن پرداخت جریمه از اداره پلیس حالا منظور بنده را فهمیدین؟؟  و کار speedlimit چیز دیگری است

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، LordWolfs6874 گفته است :

سلام عزیز منظور من این نیست. منظور من مثل دوربین های کنترل سرعت در دنیای واقعی هست و جریمه شدن و پس از جریمه شدن پرداخت جریمه از اداره پلیس حالا منظور بنده را فهمیدین؟؟  و کار speedlimit چیز دیگری است

اره  اینطوری عالیه

مگه قرار نبود دیروز 

7/1/98 اپدیت اجرا شه؟

• Like 1

لینک به ارسال

سلام

دیروز اپدیت باید میومد پس چرا اپدیت نیمده هنوز 😞

• Haha 1

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، sardar گفته است :

سلام

دیروز اپدیت باید میومد پس چرا اپدیت نیمده هنوز 😞

😐

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 18:19، Rouzbeh گفته است :

سلام خدمت پلیر های عزیز

مستقیم میرم سر توضیح آپدیت

2 شغل جدید "ماهی گیری" و "چوب بری" قراره به سرور اضافه بشه و نوشته شده

با چوب هایی که از شغل چوب بدست میارین میشه به عنوان هیزم برای درست کردن آتیش استفاده کرد و ماهی هایی که دارین رو روش بزارین تا کباب بشه و بخورین

حالا این به چه دردی می خوره؟

سیستم گرسنگی قراره تو سرور اد بشه و شما باید غذا بخورین که خوردن غذا از چندین روش مختلف قابل انجامه

سیستم بیماری و مریضی های مختلف به سرور اضافه میشه و ممکنه که شما مریض بشین

دمای هوا به سرور اضافه میشه و شما می تونید در هوای سرد آتیش روشن کنید و دورش جمع بشید تا گرم بشین یا اینکه از سیستم گرمایشی تو خونتون استفاده کنید یا اینکه تو ماشین بخاری روشن کنید یا لباس گرم بپوشید و ... اگر نه ممکنه مریض بشید (بعضی بیماری ها قابل انتقال به دیگران هم هست)

امکان خوابیدن کنار آتیش هم هست

دمای هوا رو فکشن خبرنگار تشخیص میده روزانه و به پلیر ها اعلام می کنه

از هیزم میشه برای شومینه توی خونه استفاده کرد

و چندید قابلیت دیگر هم برای استفاده از هیزم ها و ماهی ها اضافه می شود

نظرتون چیه ؟

وای دیروز گشنم بود نه ماهی بود نه چوب :(

• Haha 1

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، ShervinBrs گفته است :

سلام به دوستان عزیز.
دوستان چرا دارید ایده ی الکی میدید ؟ این اپدیتم مثل اپدیت های قبلی مثل فکشن ها و ... نمیاد به نظر من پس فشار نیاریم به خودمون واسه ایده 

دقیقا بهتره بجای این اپدیت فکشن تاکسی و هیتمنی که +6 ماهه توش موندیم ok کنیم

لینک به ارسال

این آپدیت چرا نمیاد گفتین 7 فروردین الان 8 فروردین هنوز نیومده 🤨

• Like 1
  • Haha 1

لینک به ارسال

سلام یه پیشنهاد مهم که بیشترا این پیشنهاد رو دادن ولی من بار هم میگم لطفا برا ماشین کلید دوم قرار بدید که ادم بتونه کلید ماشینشو به دوستش بده 

• Haha 1

لینک به ارسال

منم میخوام نظر بدم .

اینی که میگین نمیدونم خوبه یا نه ولی کاشکی لباس های جدید با ماشین و خونه های قشنگتر و جدید هم میومدن!

بعد اگه میشد کاری کرد که شغل های جدیدی هم بیاد خوبه !

این شغل مزرعه داری هم به هرکی میگم چطوری  یا میگن نمیدونیم یا میگن باگه!

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، _YASER_ گفته است :

یه موضوع فانم بگم در مورد این اپدیت توی ام تی ای مود سونامی داریم بخاطر سیل گلستان و شیراز اونو 3روز ادد کنید بچه ها. هم دردی کنن 🔫😂

زیاد فشار نیار به مغزت ایده هات هدر میرن  😎

لینک به ارسال

آقا لطفا تو بازی چراغ راهنمای ماشین و صدای آهنگ رو به دیسکو اضافه کنید و تازه یه فکشن روحانی هم تو بازی بزارید تا بتونیم بریم کلیسا و با جنس مخالف ازدواج کنیم اینا خیلی بازی رو جذاب میکنه

یه کاری هم بکنید که خودمون بتونیم کلن بزنیم و به صورت مخفیانه به یه جا حمله کنیم خی لی خوب میشه مرسی

• Confused 1

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، PARSAVI گفته است :

آقا لطفا تو بازی چراغ راهنمای ماشین و صدای آهنگ رو به دیسکو اضافه کنید و تازه یه فکشن روحانی هم تو بازی بزارید تا بتونیم بریم کلیسا و با جنس مخالف ازدواج کنیم اینا خیلی بازی رو جذاب میکنه

یه کاری هم بکنید که خودمون بتونیم کلن بزنیم و به صورت مخفیانه به یه جا حمله کنیم خی لی خوب میشه مرسی

ببین حس میکنم شما یکم که نه بیش از یکم اشتباه اومدی به گیم 
گیم هایه دیگه هست با این علاقت 
 به هر حال سرور RPG  هست نه ....:classic_blink:

• Like 5

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، taaa1799 گفته است :

ببین حس میکنم شما یکم که نه بیش از یکم اشتباه اومدی به گیم 
گیم هایه دیگه هست با این علاقت 
 به هر حال سرور RPG  هست نه ....:classic_blink:

ببین این سرور یرور زندگی مجای هست شما وقتی اول میای بازی هیچی پول نداری و باید کار کین میتونی شغل حلال داشته باشی میتونی هم دزد یا مواد فروش باشی به نظرم اگه این مورد هایی که گفتم بیاد بازی طبیعی تر میشه 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، PARSAVI گفته است :

ببین این سرور یرور زندگی مجای هست شما وقتی اول میای بازی هیچی پول نداری و باید کار کین میتونی شغل حلال داشته باشی میتونی هم دزد یا مواد فروش باشی به نظرم اگه این مورد هایی که گفتم بیاد بازی طبیعی تر میشه 

نظر اول و دومت که کلا خیلی نفهمیدم اون هیچی نظر سومت با اومدنش خییییلی به واقعیت نزدیک میشیم ....... یکم درباره این فکشن برام بگو مثلا من میرم تو این فکشن بعد تو کلیسا میشینم 2 تا ادم بیان عقدشون کنم ؟؟؟؟ یعنی Wo😂

• Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، taaa1799 گفته است :

نظر اول و دومت که کلا خیلی نفهمیدم اون هیچی نظر سومت با اومدنش خییییلی به واقعیت نزدیک میشیم ....... یکم درباره این فکشن برام بگو مثلا من میرم تو این فکشن بعد تو کلیسا میشینم 2 تا ادم بیان عقدشون کنم ؟؟؟؟ یعنی Wo😂

این میخواد زن گرفتن هم اد بشه 😀🙂🤣

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن