رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در در ۱۳۹۸/۳/۱۰ در 14:12، LastTime گفته است :

سلام دوست من

در مورد زندانی شدن فقط اضافه کردن یک سری قابلیت ها نیست بلکه نیازمند قوانین و مقررات جدید است که ما داریم اول این قوانین را تکمیل می کنیم و بعد فکر هایی در خصوص زندان داریم که انشالله مورد پسند پلیر ها واقع قرار گیرد در مورد اضافه کردن ماشین ها ما تا جایی که بشود ماشین های ایرانی هم اضافه کردیم مثل پژو 206 و پرشیا و پراید خب اما فقط مهم اضافه کردن نیست چون مود های جایگزین برای بعضی از پلیر ها باعث کاهش  FPS می شود که ما باید این را هم در نظر بگیریم

کار توی جیل خیلی چیز خوبیه و فک کنم واقعا نیازش حس میشه
تروخدا حتی اگه کار نمیزارین یه چیزی بزارین توی یه باکس کوچیک حبث نشیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از بدی های سرور اینه که زمان زندان فقط تو سلولیم و منی که الان تو زندانم نمی دونم چی کار کنم و خیلی وقته وارد بازی نمی شم چون نه وکیلی هست ازادم کنه نه کاری دارم که انجام بدم و این اتفاق خسته کننده است

لینک به ارسال

آقا یه سیستم بزارید که مافیا ها از مردم باج بگیرند و زور گیری بکنند و اگر که اونا پول ندن یا چیزی که مافیا میخواد رو ندن مافیا اونارو تو جایی زندونی کنه که حتی با ریکانکت هم بیرون نیاد خوب میشه 
مثلا اعضای مافیا توی یه جایی مثل اداره پلیس ( یعنی برا خودشون باشه ) پلیس زندونی کنن و ازش باج بگیرند و بقیه ی پلیسا بریزند تو اون مکان و مافیا رو بندازند زندان و دوستشون رو نجات بدند 
بنظرم چیزه جذاب و باحالی میشه

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، SepehRKinG گفته است :

آقا یه سیستم بزارید که مافیا ها از مردم باج بگیرند و زور گیری بکنند و اگر که اونا پول ندن یا چیزی که مافیا میخواد رو ندن مافیا اونارو تو جایی زندونی کنه که حتی با ریکانکت هم بیرون نیاد خوب میشه 
مثلا اعضای مافیا توی یه جایی مثل اداره پلیس ( یعنی برا خودشون باشه ) پلیس زندونی کنن و ازش باج بگیرند و بقیه ی پلیسا بریزند تو اون مکان و مافیا رو بندازند زندان و دوستشون رو نجات بدند 
بنظرم چیزه جذاب و باحالی میشه

با این موافقم خیلی باحال میشه اما باید یکم جزیات بگی خوبه مثلا تایم داشته باشه زندانی کردن مافیا یا به زور بتونن از مردم متریال بگیرن و . . .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۸ در 01:15، 0_mehdi_0 گفته است :

واقعا لازمه
آدم تو زندان 2 متری که نمیتونه تکون بخوره خسته میشه
این قابلیت بیاد عالی میشه 
تو یه سرور دیده بودم زندان بزرگتر بود و میشد توش راه رفت یه جاییم این چیزو داشت ظوری بود که چند تا جعبه رو بلند میکردی و میبردی یه جا دیگه میزاشتی

آره منم اونو دیدم اما سرور GTA V هستش تو استریم آم برات بود دیشب

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 07:49، Rouzbeh گفته است :

سلام اقای @Rouzbeh @GodFather و ادمین های دیگر  من چند تا  ایده دارم که باید صددرصد از انها استفاده کنید 

1:باید شغل های جدیدی  به  بازی اضافه کنید که پول زیادی داشته باشن اگر   یک استعلام بگیرید  همه یا دارن  باس  یا چوب بری و ماهیگیری میرن و دیگر کمتر  کسی است باس برود.و یک پلیر تازه وارد بازی از بازی زده میشود چونکه پول ندارد و کل روز کل شبو باید بره کار کنه اما اونقدر که میخواد در نمیاره

2:لطفا زندان هارا متفاوت کنید مثلا هوا خوری اینقدر کوچیک نباشه   یا سلولمون  خفه میشم توش نظر من این است  یک حیاط  بزرگ بسازید بعد  تایم هواخوری در انجا باشه بعد سلاح  ماشین  وسایل بازی و چیز های دیگر که بتوانیم در انجا کاری بکنیم حداقل وقتی رفتیم تو اون حیاط جونمون بی نهایت شه بعد  با سلاح اینا هم  دیگرو جر بدیم یا همون یا ری اسپاون شیم  مثلا یه جوری کد نویسی کنید که تایم هواخوری در هواخوری ری اسپاون شیم و تایم زندان در زندان ری اسپاون شیم و لطفا زندان هارو بزرگ کنید به جز  زندان ایسگاه پلیس   اینجوری خوب تر میشاگود مخصوصا زمان هوا خوری که یک حیاط  از با سلاح...

3: به پلیس های بازی بگوید وقتی در حال معالمه هستیم  هی نگید جی بزن و گرنه وانتید میگیری   باید واستید ماشینو بفروشیم بعد تست کنیم یا ماشینو بدیم دست یارو تست کنه  به  جا این کار جی بزن و گرنه وانتید میگیری بیا سوار ماشین یارو شو یا تا اونجایی که اونا میرین برو  و بعد که تموم شد  بیا ببرش زندان اگر  ما حرف پلیسو گوش ندیم  بهمون وانتد  اگر گوش بدیم  مشتری میپره  و بد میشه واسه ما لطفا  درستش کنید

4:اگر میشه قهوه خونه اضافه کنید

5:لطفا یه چیزی اضافه کنید که بتونیم ازدواج کنیم و وکیل پرونده ازدواج مارو تشکیل بده

6:لطفا رادیو رو  در  بخش پرمیوم از حرفا نزارید  رادیو بزارید در حالت عادی اما کانال های کمی داشته باشد ولی در پرمیوم از حرفا کانال هاش زیاد باشه

7:لطفا باگ های دیواری رو ور دارید یا ندارید اگر ور دارید  زندگی واقعی سبکش کمتر میشه  و نمیتونی فرار از زندانش کنی(pirson berak)  و اگر ور ندارید  که عالی تر میشه و  لطفا اگر هم ور میدارید یه سبک دیگه واسه فرار از زندان بزارید  اما از نظر من ورش دارید و باگو درست کنید و یه سبک دیگه واسه فرار از زندان بزارید

8:  با این باگ های دیواری من  پول در میارم مثلا تو زندان میگم 10 بده وای میستم اونجا  .  یه کاسبی هستش تو زندان  این موضوع هم ربط داره به شماره 7 

9:لطفا حقوق های فکشن هارا زیاد کنید

10: که اخرین چیز و اخرین  موضوع و خطرناک ترین و بدترین چیز واسه سرور  هستش 

کرم ریزی  بعضی ها الان در شهر گشت میزنن و اگر یکی رو دیدن میکشنش و اگر یکی در ماشین بود ماشینشو میتروکنن و چیز های دیگه این یه ضعف هستش واسه سرور میشه اگر  کسی این کار را کرد پلیس های بازی  به انها وانتد 6 بدهند

ببخشید که وقتتون رو گرفتم  لطفا این به نکات من توجه کنید و پلیر ها درباره نکات نظر بدید ممنون میشم ببینم چی این ایده هایی که پیشنهاد کردم خوبن یا نه با تشکر از پلیر ها و لیدر و ادمین و فاندر بازی @Rouzbeh @GodFather @LastTime@HoseinKhanbb

لینک به ارسال

سلام لطفا این Taxi که نمیدونم شغل هست یا فکشن رو راه بندازید . 

انقدر که پلیر دوس داره این کار رو که خودشون دکمه بایند میکنن و با ماشین ها مسافر بری میکنن . معلومه خیلی علاقه دارن .{خودمم ی مدت این کار رو میکردم}

ی نرخی هم داشته باشه مثلا جا به جا شد از ی شهر به شهر دیگه مثلا 10 k یا 5 k و جاهای درون شهری بیشتر از 5 k نشه . 

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۲۰ در 10:31، mohammadgamer گفته است :

آره منم اونو دیدم اما سرور GTA V هستش تو استریم آم برات بود دیشب

وای خدا مرگم بده تبلیغ استریمر 

لینک به ارسال

با سلام لطفا قابلیت /givekey(قرض دادن سوئیچ ماشین ) دو سریع تر اد کنید ...

یه بخش ارسال پیشنهادات و گزارش مشکلات اد کنید تو فروم ...

بخش گزارش مشکلات خیلی مهمه و ما الان باید به تلگرام منیجر.پیام بدیم که وقت نمیکنن جواب بدن .اینجوری حداقل پلیرها اول بالاتر اگه بتونن.جواب شونو میدن.

• Thanks 1

لینک به ارسال

سلام  یه فکشن یاشغل تاکسی اضافه کنین یه سری ها چهارراه میبنم که تبلیغ تاکسی میکنند که پولی در بیارن بعد یه سری باگ هایی که باعث لگ FPS میشن لطفن فیکس بشه باتشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن