رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 21 ساعت قبل، Arminwolf گفته است :

اول از همه مرسی بابت این همه وقت گذاشتن روی آپدیت ها و امکانات جدید ، بنظر من بهتر میشه اگه همین چیزایی که توی سرور موجوده فیکس بشه و ارتقا پیدا کنه.

الان خیلی از چیزا هست که بی استفاده مونده ، مثل هک کردن بانک و شغل کشاورزی که ناقصن  و دزدی از بانک که نسبت به اسم و کارش یه کار حوصله سر بر شده توی سرور.

یا محل ماهی گیریا که ارزششون بر اساس ماهی هاشونه خوب میشه اگه یه حالت بندر مانند بشه ، یه ورودی گرفته بشه از ماهی گیرا که کسی قصد اذیت و آزار نداشته باشه ، حداقل بخاطر پولی که داده جرمی مرتکب نشه.

یا توی سرور شاهد این هستیم که وقتی کسی به قتل میرسه ، ما هیچی نصیبمون نمیشه ، فقط میتونیم شکایت کنیم به 110 ، بعدشم که هیچی.

بنظرم شما که به دنبال جزئیات هستید ، برای کشتن هر فرد دیه هم قرار بدید که اگه وسط جاب مارو کشتن باخودمون خیال کنیم که اشکال نداره یا حداقلش پلیس یکم نسبت به این قضیه جدی تر باشه و وظایفش بیشتر باشه.

یا یکی از ایرادات کلن ، وقتی با ماشینش جایی میریم اگه دو دقیقه پیاده شیم  پریده ، خب چرا! 😐

یا یکی دیگه از مشکلاتی که پلیرای قدیمی و مقام دارا نمیتونن درکش کنن ، پلیرای تازه وارده که راه پیشرفتشون به مراتب سخته و دقیقا عین زندگی واقعی اختلاف طبقاتی درست شده ، یه سری مثل اعضای مافیا مارکتو میگیرن و پلیرای تازه وارد که پولشون فقط به اجاره اونجا میرسه باید اذیت بشن یا توسط مافیا کشته بشن یا خونشون تلپورت شه یه شهر اونورتر وسط ناکجا آباد یا امثال AaGaMeR1 به اسم کلن از پلیرا پول میگیره و فرار میکنه!

بنظر من این موفقیت سرور وقتی بیشتر میشه که شما اول این مشکلاتو حل کنید بعد برید سراغ آپدیت ها و ویژگی های باجزئیات تر.

سختی 5-6 ساعت کردن پلیر توی سرور به اندازه ی یک پراید واقعیه ، ولی وقتی جیبمونو نگاه میکنیم میبینیم کلا 300k داریم و یک موتور هوندا 500k و خرده ایه ، چرا؟! چون تنها کارایی که امثال من توی سرور میتونن بکنن (نیوپلیرا) ، جابای خود سروره که یا فیکس نیستن یا بی کاربردن مثل شغل وکیلی.

صحبت فکشن هم نمیکنم که روزی هزاربار تبلیغ عضویت میکنه ولی برای من که لول 3 ام به فرض و تجربم از گیم بالاتر از لول 10 عه ، فاقد شرایط عضویت توی فکشنم ، اونم فقط به دلیل لول!

موفقیت بازی وقتیه که همه ازش لذت ببرن حالا چه پلیر دزد باشه چه پلیس!

ArminBigBadWolf 

درود

داداش درسته من پول شمارو دزدیدم ولی درک کن که role playیعنی زندگی مجازی تو زندگی عادی هم میشه از کسی پول گرفت به عنوان چیزی و فرار کرد ولی حرف شما هم درسته چون وقتی یه نفر پولی از شما میگیره با دوز و کلک شما نمی تونی به پلیس شکایت کنی   این یکی از بدی های سروره خودم به شخصه 250kبرای ورود به کلن دادم ولی کسی منو عضو نکرد و هر کلنی نرخ پایه ای ندارد و هر کلن هرچه قدر بخواد می‌تونه پول بگیره

واین که ظرفیت فکشن ها رو زیاد کنید الان من فکشن خالی نمی بینم برم در خواست عضویت بدم هر جا رفتم پر بوده الان برای من تازه وارد نمی دونم در چه فکشنی برن و به مراتب درآمد من از کسی که تو فکشن های دیگر هست از من بیشتره و این جوری در سرور پیشرفت من کم تره 

و لطفاً آیتم رو از بازی بردارید چون ما داریم زندگی مجازی بازی میکنیم و تو زندگی واقعی شما نمی تونی آیتم بسازی و نامرئی بشی پس اگه قراره ما شبیه به زندگی واقعی بازی کنیم لطفاً آیتم رو بر دارید

با تشکر.   

AaGaMeR6

ویرایش شده توسط AaGaMeR6
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 59 دقیقه قبل، AaGaMeR6 گفته است :

داداش درسته من پول شمارو دزدیدم ولی درک کن که role playیعنی زندگی مجازی تو زندگی عادی هم میشه از کسی پول گرفت به عنوان چیزی و فرار کرد ولی حرف شما هم درسته چون وقتی یه نفر پولی از شما میگیره با دوز و کلک شما نمی تونی به پلیس شکایت کنی   این یکی از بدی های سروره خودم به شخصه 250kبرای ورود به کلن دادم ولی کسی منو عضو نکرد و هر کلنی نرخ پایه ای ندارد و هر کلن هرچه قدر بخواد می‌تونه پول بگیره

واین که ظرفیت فکشن ها رو زیاد کنید الان من فکشن خالی نمی بینم برم در خواست عضویت بدم هر جا رفتم پر بوده الان برای من تازه وارد نمی دونم در چه فکشنی برن و به مراتب درآمد من از کسی که تو فکشن های دیگر هست از من بیشتره و این جوری در سرور پیشرفت من کم تره 

و لطفاً آیتم رو از بازی بردارید چون ما داریم زندگی مجازی بازی میکنیم و تو زندگی واقعی شما نمی تونی آیتم بسازی و نامرئی بشی پس اگه قراره ما شبیه به زندگی واقعی بازی کنیم لطفاً آیتم رو بر دارید

با تشکر.   

AaGaMeR6

حرف شما حقه اما وقتی که بشه شکایت کرد ، همین شکایت های مداوم هم اثری نداره فقط چندتا وانتد بی ارزش میده و در نهایت 7 دقیقه محروم از بازیه که اینم کار اشتباهیه ، کسی خطایی کنه تو زندگی واقعی از زندگی کردن محروم نمیشه ، مجازات میشه!

ArminBigBadWolf

درود

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 07:49، Rouzbeh گفته است :

سلام خدمت پلیر های عزیز

مستقیم میرم سر توضیح آپدیت

2 شغل جدید "ماهی گیری" و "چوب بری" قراره به سرور اضافه بشه و نوشته شده

با چوب هایی که از شغل چوب بدست میارین میشه به عنوان هیزم برای درست کردن آتیش استفاده کرد و ماهی هایی که دارین رو روش بزارین تا کباب بشه و بخورین

حالا این به چه دردی می خوره؟

سیستم گرسنگی قراره تو سرور اد بشه و شما باید غذا بخورین که خوردن غذا از چندین روش مختلف قابل انجامه

سیستم بیماری و مریضی های مختلف به سرور اضافه میشه و ممکنه که شما مریض بشین

دمای هوا به سرور اضافه میشه و شما می تونید در هوای سرد آتیش روشن کنید و دورش جمع بشید تا گرم بشین یا اینکه از سیستم گرمایشی تو خونتون استفاده کنید یا اینکه تو ماشین بخاری روشن کنید یا لباس گرم بپوشید و ... اگر نه ممکنه مریض بشید (بعضی بیماری ها قابل انتقال به دیگران هم هست)

امکان خوابیدن کنار آتیش هم هست

دمای هوا رو فکشن خبرنگار تشخیص میده روزانه و به پلیر ها اعلام می کنه

از هیزم میشه برای شومینه توی خونه استفاده کرد

و چندید قابلیت دیگر هم برای استفاده از هیزم ها و ماهی ها اضافه می شود

نظرتون چیه ؟

عالیه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، AaGaMeR6 گفته است :

با تشکر.   

AaGaMeR6

دهنت سرویس. یعنی عاشقتم ! صاف میای میگی من پولو بردم ! :)  

لینک به ارسال

با سلام .

اول از همه تشکر می کنم بخاطر آپدیت های مفیدی که در سرور عرضه کردید. من هم چند پیشنهاد میدم که اگه مصلحت بود ، عملی اش کنید.

1: پارسال که من تازه اومده بودم یک بار یه پلیس به خاطر دی ام ،مجوز سلاحمو لغو کرد ! اگه ترتیبی بدین که کسی که زیاد دی ام می کنه مجوزش لغو بشه ، در سلامت سرور خیلی موثره.

2: یه حالت دادگاه مانند در فروم درست کنید و در پایان شکایت بنویسید پلیر فلانی به اینقدر حبس یا فلان اخطار محکوم شد :0001:

3: قابلیت دادن چک و سفته رو فعال کنید ! مثلا کسی که میخواد قرضی وسیله ای بخره چک بده. بعد اگه اقساط رو نداد پلیر چک رو اجرا بزاره و اون مبلغ اتوماتیک از حسابش کسر بشه (و اگه نداشت پولش منفی بشه). یکم پیچیده اس ولی وقتی بهش فکر کنید باحاله !

4: یکم مریضی ها رو کمتر کنید . هرجا جمع میشیم ده نفر عطسه می کنند ! خدا شاهده تو جامعه اینقدر بیماری طبیعی نیست !

5: درآمد شغل ها رو همسان سازی کنید. کجای دنیا دیدین که شغل اتوبوسرانی درامدش از خلبانی بیشتر باشه؟ 

6:  یه ترتیبی بدین در زندان مرکزی اسکین بازیکن عوض نشه. اکثر مواقع یک اسکین شبیه گرگینه به بعضی پلیرها میدن که گویا میخوان پلیر رو بخاطر جرایمش تحقیر کنند !

7:  باس ها رو اگه میشه به شکل اتوبوس های ایرانی در بیارین و روش بنویسید مثلا شرکت اتوبوسرانی لس سانتوس .

8:  به گان شاپ ، چاقو رو هم اضافه کنید !

9:  یه قانون بزارید که پلیس نتونه وارد خانه کسی بشه . بعضیا بی جنبه ان میان آیتم می دزدن ! یه قانون بزارید که هرکی با وانتد داخل خونه بود بشه بهش پیامک بدن که بیاد بیرون و گرنه ادمین جیل .

10: سرویس هایی مثل اسپری ، پمپ بنزین رو بیشتر کنید. مثلا بیرون شهر بشه اسپری یا بنزین زد .

ببخشید زیاد شد :|

• Like 3

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۲/۲۹ در 21:19، HeXeR گفته است :

با سلام خمت تیم Scripter سرور ایران  MTA

@Rouzbeh & @LastTime

لطفا تایم Respawn شدن درخت ها رو کمتر کنین!

فکشن Hitman رو راه اندازی کنین تنوع خوبی برای پلیرها میشه

سلام دوست گرامی

برای شغل های سرور فکر هایی داریم که انشالله در اپدیت های بعدی اعمال خواهد شد

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۲/۳۱ در 10:44، Beny گفته است :

با سلام خدمت تیم مدیریت سرور و فاندر سرور !
اول از همه باید بریم سراغ  فکشن ها !
فکشن هایی مانند /
HiTMaN Agency / HackeR / Taxi و .. رو فیکس و بهتر کنید و بعد بیاید ! دنبال اپدیت سرور مانند شغل ! قطعا در هر شغل ی یک باگ هست که باید فیکس بشن ! شما فکر کنید هر شغلی که اضافه میکنید حداقل 1 یا 2 تا باگ رو داره ! که فیکس باید شن !  چرا باره خودتون رو سنگین تر میکنید  . بیاید چیز های قبلی رو درست کنید بعد اگر نیاز بود آپدیت بدین ! این کار  فقط کاره شما رو بیشتر میکنه ! این نظر بنده بود که حرف خیلی از پلیر ها هستش ! برای تنوع این کار هارو بکنید ! ممنون از شما فاندر و اونر سرور ! @LastTime @Rouzbeh

سلام خدمت شما دوست گرامی

آوردن فکشن هایی که شما ذکر کردید فقط اضافه شدن به سرور مهم نیست نیازمند یک سری پیش نیاز ها است که ما در تلاشیم اول پیش نیاز ها بر طرف شود و سپس سراغ فکشن ها برویم انشالله به زودی شاهد این فکشن ها در سرور خواهیم بود

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۱ در 15:48، Abasalt_Yar گفته است :

لطفا هکری رو شغل بزارین نه فکشن .

و لطفا قابلیت صحبت در بازی با دکمه z رو بزارین بجای اینکه از صداهای اماده استفاده کنیم. با تشکر 

سلام خدمت شما پلیر گرامی

خب خدا رو شکر قسمت ویس در سرور فعال شده و پلیر ها از این پس می توانند با دوستان خود علاوه بر چت گفتگو هم کنند در مورد هکری هم هنوز هیچ تصمیم گرفته نشده و اگر قرار باشد فعال شود حتما در تلگرام سرور مطرح می کنیم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۱ در 21:09، shayan_player20 گفته است :

با سلام خدمت تیم مدیریتی ایران ام تی ای.

اگه میشه /givekey رو حتما اضافه کنید واقعا خیلی ضروری هست.

با تشکر از سرور خوبتون😉

سلام دوست عزیز

بله حتما این موردی که شما اشاره کردید را زود تر در دستور کار قرار می دهیم و بزودی قابلت قرض دادن به سرور اضافه می شود

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۲ در 23:24، _reza گفته است :

سلام و خسته نباشید 

این همه وقت می زارید بازی رو اپدیت می کنید درست؟! چرا یه سرچ اهنگ نمی زارید خداوکیلی از اول مهر دارم هی میگم ولی کسی گوش نمیده خیلی خوب میشه ادم اهنگ مورد علاقشو سرچ کنه ؟؟؟؟؟کیا موافقا؟؟؟؟ 

سلام خدمت شما

دوست عزیز یک سری مسایل نیازمند زیرساخت و ممکن بودن و عملی بودن در سرور است که باید تمامی این ها ملاک قرار بگیرند ما در مورد اهنگ و رادیو بررسی های لازم را انجام می دهیم و در صف تغییرات سرور قرار خواهیم داد

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۳ در 23:23، SoinerWolf گفته است :

با سلام خمت تیم زحمتکش IRM

تا الان آپدیتا عالی بودو بچه ها حسابی حال کردن!

الان مثلا فکشنی مثل هکرو میبینیم ( هنوز نیومده ) ! خوب امکاناتش خیلی زیاده جذاب تره ولی مافیا خودمون امکاناتی نداره ! اگه مافیا میتونست باج از مردم میگرفت و اگه مردم باجو قبول نمیکردن کیل میشدن و حسابی مافیا بهش یه حالی میداد ( وانتد نمیگرفتن ) خیلی جذاب تر میشد !

یا خرید ماشین به صورت قسطی که مثلا قیمت ماشینی یک میل هست طرف ششصد کا میخره ماشینو و باید در چهار قسط صدکایی پرداخت کنه و برای هر قسط فقط سه بار میتونه سوار ماشین بشه و بعد اینکه سه بار سوار شد باید بره صدکا دیگه بده تا سه بار دیگه سوار شه تا وقتی قسطش تموم شه .

سلام خدمت شما

دوست عزیز هرچیزی امکان اضافه در سرور را دارد اما باید قبل اضافه کردن در سرور فکر و نیاز آن در سرور احساس شود و فقط صرفا آوردن آن قابلیت در سرور ملاک نیست برای همین اجرا نشدنش بهتر از اجرایی کردن آن در سرور است خرید  ماشین به صورت قسطی مشکلات متعددی به وجود میاورد و این نیاز نیز در سرور احساس نمی شود ما در سرور اجاره کردن ماشین ، استفاده از ماشین های کلن و فکشن و... داریم که پوشش می دهد

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۵ در 14:56، mahdi69 گفته است :

به نظر من باید چت صوتی  فعال بشه وقتی صحبت می کنیم و وقتی میخایم تیر اندازی کنیم بتونیم پشت دیوار کاور بگیریم چت صوتی برا زنگ زدن فعال بشه عال میشه

سلام دوست گرامی

این قابلیت در سرور چند روزی هست که به صورت کاملا رایگان اضافه شده و می توانید استفاده کنید ضمنا آموزش استفاده و نحوه تغییرات آن در روز های آینده در فروم گذاشته می شود

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۸ در 04:16، SepehRKinG گفته است :

خیلی خوبه 
لطفا یه چنتا شغل تویه جیل بذارید که هر موقع میوفتیم جیل پلیسا تو یه تایم مشخص بیاند و مارو ببرند اونجا تا کار کنیم و در عوض از تایم جیلمون کم بشه

حالا چه کاری ؟ مثلا اتو کشیدن لباس ها یا دوختن پارچه ای چیزی که فک نکنم بشه ولی اگر شد که خیلی عالی میشه 
ویه خواهش دیگه لطفا 50درصده ماشینای سرورو ایرانیش کنید یعنی اون ماشینایی که ماله خوده جی تی ای هستند و مدی روش نریخته شده  رو  ایرانی کنید مثل پراید پیکان ال 90 و .... 

با تشکر

سلام دوست من

در مورد زندانی شدن فقط اضافه کردن یک سری قابلیت ها نیست بلکه نیازمند قوانین و مقررات جدید است که ما داریم اول این قوانین را تکمیل می کنیم و بعد فکر هایی در خصوص زندان داریم که انشالله مورد پسند پلیر ها واقع قرار گیرد در مورد اضافه کردن ماشین ها ما تا جایی که بشود ماشین های ایرانی هم اضافه کردیم مثل پژو 206 و پرشیا و پراید خب اما فقط مهم اضافه کردن نیست چون مود های جایگزین برای بعضی از پلیر ها باعث کاهش  FPS می شود که ما باید این را هم در نظر بگیریم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۸ در 14:02، Arminwolf گفته است :

اول از همه مرسی بابت این همه وقت گذاشتن روی آپدیت ها و امکانات جدید ، بنظر من بهتر میشه اگه همین چیزایی که توی سرور موجوده فیکس بشه و ارتقا پیدا کنه.

الان خیلی از چیزا هست که بی استفاده مونده ، مثل هک کردن بانک و شغل کشاورزی که ناقصن  و دزدی از بانک که نسبت به اسم و کارش یه کار حوصله سر بر شده توی سرور.

یا محل ماهی گیریا که ارزششون بر اساس ماهی هاشونه خوب میشه اگه یه حالت بندر مانند بشه ، یه ورودی گرفته بشه از ماهی گیرا که کسی قصد اذیت و آزار نداشته باشه ، حداقل بخاطر پولی که داده جرمی مرتکب نشه.

یا توی سرور شاهد این هستیم که وقتی کسی به قتل میرسه ، ما هیچی نصیبمون نمیشه ، فقط میتونیم شکایت کنیم به 110 ، بعدشم که هیچی.

بنظرم شما که به دنبال جزئیات هستید ، برای کشتن هر فرد دیه هم قرار بدید که اگه وسط جاب مارو کشتن باخودمون خیال کنیم که اشکال نداره یا حداقلش پلیس یکم نسبت به این قضیه جدی تر باشه و وظایفش بیشتر باشه.

یا یکی از ایرادات کلن ، وقتی با ماشینش جایی میریم اگه دو دقیقه پیاده شیم  پریده ، خب چرا! 😐

یا یکی دیگه از مشکلاتی که پلیرای قدیمی و مقام دارا نمیتونن درکش کنن ، پلیرای تازه وارده که راه پیشرفتشون به مراتب سخته و دقیقا عین زندگی واقعی اختلاف طبقاتی درست شده ، یه سری مثل اعضای مافیا مارکتو میگیرن و پلیرای تازه وارد که پولشون فقط به اجاره اونجا میرسه باید اذیت بشن یا توسط مافیا کشته بشن یا خونشون تلپورت شه یه شهر اونورتر وسط ناکجا آباد یا امثال AaGaMeR1 به اسم کلن از پلیرا پول میگیره و فرار میکنه!

بنظر من این موفقیت سرور وقتی بیشتر میشه که شما اول این مشکلاتو حل کنید بعد برید سراغ آپدیت ها و ویژگی های باجزئیات تر.

سختی 5-6 ساعت کردن پلیر توی سرور به اندازه ی یک پراید واقعیه ، ولی وقتی جیبمونو نگاه میکنیم میبینیم کلا 300k داریم و یک موتور هوندا 500k و خرده ایه ، چرا؟! چون تنها کارایی که امثال من توی سرور میتونن بکنن (نیوپلیرا) ، جابای خود سروره که یا فیکس نیستن یا بی کاربردن مثل شغل وکیلی.

صحبت فکشن هم نمیکنم که روزی هزاربار تبلیغ عضویت میکنه ولی برای من که لول 3 ام به فرض و تجربم از گیم بالاتر از لول 10 عه ، فاقد شرایط عضویت توی فکشنم ، اونم فقط به دلیل لول!

موفقیت بازی وقتیه که همه ازش لذت ببرن حالا چه پلیر دزد باشه چه پلیس!

ArminBigBadWolf 

درود

سلام خدمت شما دوست گرامی

از نکاتی که گفتید ممنونیم و حتما در صورت امکان اعمال خواهیم کرد در مورد کلن صاحب یا افراد مقام بالاتر در کلن ماشین های کلن را دوباره بارگذاری می کنند و بخاطر همین ماشین که شما وقتی داخل نباشید از بین می رود و در مقر اصلی کلن ظاهر می شود در مورد پلیر های تازه وارد هم صحبت هایی شده ولی الان هم آن چنان سخت نیست خب بله افرادی که زود تر از شما و امثال شما وارد سرور شدند از امکانات بیش تری بر خوردار هستند ولی این به این معنی نیست که شما نمی توانید از آن امکانات استفاده یا از به دست آوردن آن ناتوان باشید با سعی و پشتکار شما هم می توانید در مورد کشتن هم قوانین در حال باز بینی است و انشالله به زودی اجرایی خواهد شد  شما هر آپدیت که می شود بخش ظاهری را می بینید اما خبر از بخش زیرساختی ندارید برای همین فکر می کنید آپدیت جدید فقط به اضافه شدن شغل جدید و ماشین جدید بسنده کرده است که این طور نیست در مورد شغل های سرور هم صحبت هایی انجام شده است که اجرایی می شود که این قدر اختلاف نباشد !

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، LastTime گفته است :

سلام خدمت شما دوست گرامی

از نکاتی که گفتید ممنونیم و حتما در صورت امکان اعمال خواهیم کرد در مورد کلن صاحب یا افراد مقام بالاتر در کلن ماشین های کلن را دوباره بارگذاری می کنند و بخاطر همین ماشین که شما وقتی داخل نباشید از بین می رود و در مقر اصلی کلن ظاهر می شود در مورد پلیر های تازه وارد هم صحبت هایی شده ولی الان هم آن چنان سخت نیست خب بله افرادی که زود تر از شما و امثال شما وارد سرور شدند از امکانات بیش تری بر خوردار هستند ولی این به این معنی نیست که شما نمی توانید از آن امکانات استفاده یا از به دست آوردن آن ناتوان باشید با سعی و پشتکار شما هم می توانید در مورد کشتن هم قوانین در حال باز بینی است و انشالله به زودی اجرایی خواهد شد  شما هر آپدیت که می شود بخش ظاهری را می بینید اما خبر از بخش زیرساختی ندارید برای همین فکر می کنید آپدیت جدید فقط به اضافه شدن شغل جدید و ماشین جدید بسنده کرده است که این طور نیست در مورد شغل های سرور هم صحبت هایی انجام شده است که اجرایی می شود که این قدر اختلاف نباشد !

یکی از چیز های مهم پول دزدی هستش خوب چرا دزدی از بانک۲۰۰۰۰پول میده در صورتی که باید بیشتر از یک میلیارد یا یک میلیون باشه چون پول بقیه توش هست سرور هنوز باگ های بزرگی داره مثل اینکه هیچ مکانیکی تو سرور پیدا نمی شه و منی که میخوام ماشینمو اسپرت کنم نمی دونم چی کارکنم یا وقتی تو job دارم کار میکنم و بنزین تموم می کنم هیچ مکانیکی نیست که در خواست منو قبول کنه پس چنتا بات بزارید که در خواست دادیم بتونیم به کارمون برسیم

و یچیزی دیگه قابلیت گروگان گیری بزارید بشه گروگان گرفت و اینکه وقتی گان میگیری از تاس (نمی دونم اسمش چیه)گان میپره و این بدی سروره

• Thanks 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۱۰ در 16:24، AaGaMeR6 گفته است :

و یچیزی دیگه قابلیت گروگان گیری بزارید بشه گروگان گرفت و اینکه وقتی گان میگیری از تاس (نمی دونم اسمش چیه)گان میپره و این بدی سروره

عزیز ، شما هر اسلحه ای رو بگیری وقتی بمیری می پره (و درسته این واقعا از ضعف های سرور هست.

اگه خونه بخری میتونی اسلحه ات رو راحت بزاری تو خونه :) 

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشبد خدمت تیم مدیریتی ایران ام تی ای

بنده چند پیشنهاد برای آپدیت بعدی دارم و میدونم که مورد استقبال شما عزیزان قرار خواهد گرفت

خب پیشنهاد اول : فکشن جدیدی به نام "هواشناسی" که پیش بینی هوا رو میکنن

پیشنهاد دوم : اضافه شدن آب و هوا روزانه در سرور

خب حالا وظیفه فکشن هواشناسی چیه؟!

فکشن هواشناسی از ۱۰ اسلات (ظرفیت) برخورد دار است که دارای یک لیدر و ۹ ممبر است

لیدر هر روز سه نفر رو انتخاب میکنه که پیشبینی هوای فردای سرور رو بکنن ( یک نفر برای شهر Ls ، یک نفر برای Lv و یک نفر Sf)

این سه نفر طی یک ساعت کاری در مپ شهر خود پیشبینی هوای فردا رو به دست میارن و با توجه به احتمال قوی بودن و نتیجه پیشبینی حقوقی دریافت میکنن

وقتی کار این سه نفر تموم شد ، ۳ روز نمیتونن پیشبینی کنن و طی این سه روز ممبر های دیگه این عملکرد رو انجام میدن

این فکشن میتونه توی تنوع سرور و کمی در وضعیت بیکاری هم تاثیر داشته باشه

با تشکر فراوان

#Mehrdwd

@LastTime @Rouzbeh@GodFather

ویرایش شده توسط Woozie
  • Haha 1

لینک به ارسال

باسلام

لطفا مکانی رو درست کنین که کسانی که وانتد دارن خودشون رو معرفی کنن

ممنون میشم

• Like 3

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۱۰ در 14:12، LastTime گفته است :

سلام دوست من

در مورد زندانی شدن فقط اضافه کردن یک سری قابلیت ها نیست بلکه نیازمند قوانین و مقررات جدید است که ما داریم اول این قوانین را تکمیل می کنیم و بعد فکر هایی در خصوص زندان داریم که انشالله مورد پسند پلیر ها واقع قرار گیرد در مورد اضافه کردن ماشین ها ما تا جایی که بشود ماشین های ایرانی هم اضافه کردیم مثل پژو 206 و پرشیا و پراید خب اما فقط مهم اضافه کردن نیست چون مود های جایگزین برای بعضی از پلیر ها باعث کاهش  FPS می شود که ما باید این را هم در نظر بگیریم

کار توی جیل خیلی چیز خوبیه و فک کنم واقعا نیازش حس میشه
تروخدا حتی اگه کار نمیزارین یه چیزی بزارین توی یه باکس کوچیک حبث نشیم

لینک به ارسال

یکی از بدی های سرور اینه که زمان زندان فقط تو سلولیم و منی که الان تو زندانم نمی دونم چی کار کنم و خیلی وقته وارد بازی نمی شم چون نه وکیلی هست ازادم کنه نه کاری دارم که انجام بدم و این اتفاق خسته کننده است

لینک به ارسال

آقا یه سیستم بزارید که مافیا ها از مردم باج بگیرند و زور گیری بکنند و اگر که اونا پول ندن یا چیزی که مافیا میخواد رو ندن مافیا اونارو تو جایی زندونی کنه که حتی با ریکانکت هم بیرون نیاد خوب میشه 
مثلا اعضای مافیا توی یه جایی مثل اداره پلیس ( یعنی برا خودشون باشه ) پلیس زندونی کنن و ازش باج بگیرند و بقیه ی پلیسا بریزند تو اون مکان و مافیا رو بندازند زندان و دوستشون رو نجات بدند 
بنظرم چیزه جذاب و باحالی میشه

• Like 1

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، SepehRKinG گفته است :

آقا یه سیستم بزارید که مافیا ها از مردم باج بگیرند و زور گیری بکنند و اگر که اونا پول ندن یا چیزی که مافیا میخواد رو ندن مافیا اونارو تو جایی زندونی کنه که حتی با ریکانکت هم بیرون نیاد خوب میشه 
مثلا اعضای مافیا توی یه جایی مثل اداره پلیس ( یعنی برا خودشون باشه ) پلیس زندونی کنن و ازش باج بگیرند و بقیه ی پلیسا بریزند تو اون مکان و مافیا رو بندازند زندان و دوستشون رو نجات بدند 
بنظرم چیزه جذاب و باحالی میشه

با این موافقم خیلی باحال میشه اما باید یکم جزیات بگی خوبه مثلا تایم داشته باشه زندانی کردن مافیا یا به زور بتونن از مردم متریال بگیرن و . . .

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۳/۸ در 01:15، 0_mehdi_0 گفته است :

واقعا لازمه
آدم تو زندان 2 متری که نمیتونه تکون بخوره خسته میشه
این قابلیت بیاد عالی میشه 
تو یه سرور دیده بودم زندان بزرگتر بود و میشد توش راه رفت یه جاییم این چیزو داشت ظوری بود که چند تا جعبه رو بلند میکردی و میبردی یه جا دیگه میزاشتی

آره منم اونو دیدم اما سرور GTA V هستش تو استریم آم برات بود دیشب

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ در 07:49، Rouzbeh گفته است :

سلام اقای @Rouzbeh @GodFather و ادمین های دیگر  من چند تا  ایده دارم که باید صددرصد از انها استفاده کنید 

1:باید شغل های جدیدی  به  بازی اضافه کنید که پول زیادی داشته باشن اگر   یک استعلام بگیرید  همه یا دارن  باس  یا چوب بری و ماهیگیری میرن و دیگر کمتر  کسی است باس برود.و یک پلیر تازه وارد بازی از بازی زده میشود چونکه پول ندارد و کل روز کل شبو باید بره کار کنه اما اونقدر که میخواد در نمیاره

2:لطفا زندان هارا متفاوت کنید مثلا هوا خوری اینقدر کوچیک نباشه   یا سلولمون  خفه میشم توش نظر من این است  یک حیاط  بزرگ بسازید بعد  تایم هواخوری در انجا باشه بعد سلاح  ماشین  وسایل بازی و چیز های دیگر که بتوانیم در انجا کاری بکنیم حداقل وقتی رفتیم تو اون حیاط جونمون بی نهایت شه بعد  با سلاح اینا هم  دیگرو جر بدیم یا همون یا ری اسپاون شیم  مثلا یه جوری کد نویسی کنید که تایم هواخوری در هواخوری ری اسپاون شیم و تایم زندان در زندان ری اسپاون شیم و لطفا زندان هارو بزرگ کنید به جز  زندان ایسگاه پلیس   اینجوری خوب تر میشاگود مخصوصا زمان هوا خوری که یک حیاط  از با سلاح...

3: به پلیس های بازی بگوید وقتی در حال معالمه هستیم  هی نگید جی بزن و گرنه وانتید میگیری   باید واستید ماشینو بفروشیم بعد تست کنیم یا ماشینو بدیم دست یارو تست کنه  به  جا این کار جی بزن و گرنه وانتید میگیری بیا سوار ماشین یارو شو یا تا اونجایی که اونا میرین برو  و بعد که تموم شد  بیا ببرش زندان اگر  ما حرف پلیسو گوش ندیم  بهمون وانتد  اگر گوش بدیم  مشتری میپره  و بد میشه واسه ما لطفا  درستش کنید

4:اگر میشه قهوه خونه اضافه کنید

5:لطفا یه چیزی اضافه کنید که بتونیم ازدواج کنیم و وکیل پرونده ازدواج مارو تشکیل بده

6:لطفا رادیو رو  در  بخش پرمیوم از حرفا نزارید  رادیو بزارید در حالت عادی اما کانال های کمی داشته باشد ولی در پرمیوم از حرفا کانال هاش زیاد باشه

7:لطفا باگ های دیواری رو ور دارید یا ندارید اگر ور دارید  زندگی واقعی سبکش کمتر میشه  و نمیتونی فرار از زندانش کنی(pirson berak)  و اگر ور ندارید  که عالی تر میشه و  لطفا اگر هم ور میدارید یه سبک دیگه واسه فرار از زندان بزارید  اما از نظر من ورش دارید و باگو درست کنید و یه سبک دیگه واسه فرار از زندان بزارید

8:  با این باگ های دیواری من  پول در میارم مثلا تو زندان میگم 10 بده وای میستم اونجا  .  یه کاسبی هستش تو زندان  این موضوع هم ربط داره به شماره 7 

9:لطفا حقوق های فکشن هارا زیاد کنید

10: که اخرین چیز و اخرین  موضوع و خطرناک ترین و بدترین چیز واسه سرور  هستش 

کرم ریزی  بعضی ها الان در شهر گشت میزنن و اگر یکی رو دیدن میکشنش و اگر یکی در ماشین بود ماشینشو میتروکنن و چیز های دیگه این یه ضعف هستش واسه سرور میشه اگر  کسی این کار را کرد پلیس های بازی  به انها وانتد 6 بدهند

ببخشید که وقتتون رو گرفتم  لطفا این به نکات من توجه کنید و پلیر ها درباره نکات نظر بدید ممنون میشم ببینم چی این ایده هایی که پیشنهاد کردم خوبن یا نه با تشکر از پلیر ها و لیدر و ادمین و فاندر بازی @Rouzbeh @GodFather @LastTime@HoseinKhanbb

• Like 2
  • Confused 1
  • Sad 1

لینک به ارسال

سلام لطفا این Taxi که نمیدونم شغل هست یا فکشن رو راه بندازید . 

انقدر که پلیر دوس داره این کار رو که خودشون دکمه بایند میکنن و با ماشین ها مسافر بری میکنن . معلومه خیلی علاقه دارن .{خودمم ی مدت این کار رو میکردم}

ی نرخی هم داشته باشه مثلا جا به جا شد از ی شهر به شهر دیگه مثلا 10 k یا 5 k و جاهای درون شهری بیشتر از 5 k نشه . 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن