رفتن به مطلب

شکایت از پلیر Alone_Wolf

erfanshadow97

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:erfanshadow
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Alone_Wolf
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):17
توضیحات شکایت:میگم ایشون معلم هستن یکی  از قوانین معلمی هم اینه کسی رو نکشن چه وضعشه یه مشت بچه سال رو کار میدید بهتره بهش بگید قوانین رو بخونه با دقت طرف داره با اتوبوس کار میکنه اینقد بیشعوره حالا یعنی تو فکشن معلمی هم هست یه گان گرفته ماشین هارو میزنه پلیر ها رو میزنه . 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

mta-screen_2019-03-18_02-10-46.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت لیدر فکشن ایشون جه معلمیه که تیر اندازی میکه اینم از معلم مملکت رسیدگی کنید!!!!!!!!                                                                                                                                                                                               udl5.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  xdk4_mta-screen_2019-03-18_02-13-13.png

لینک به دیدگاه

اقا من یه باس توی سرور هست که ultra داره من ساعت ۴:۳۰ این باسو برداشتم دترم کار میکنم ایشون با چند نفر دیگه که خود diamon ازشون شکایت کرده منو کیل میدن باسو منفجر میکنن خودشون بر میدارن ولی diamon ۱بار این کارو کرد منم یک بار روی خودش انجام دادم

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Diamon گفته است :

با سلام خدمت لیدر فکشن ایشون جه معلمیه که تیر اندازی میکه اینم از معلم مملکت رسیدگی کنید!!!!!!!!                                                                                                                                                                                               udl5.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  xdk4_mta-screen_2019-03-18_02-13-13.png

با سلام من هم از اقای Alon_Wolf شکایت دارم 

اسم خودم در گیم : mehdi13841384 | Medic  | Rank 1

mta_screen_2019_03_18_04_11_29.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، sahandkhan گفته است :

با سلام من برای @erfanshadow97 درخواست مووتی چیزی دارم یا ادمین جیل شما از این اقا شکایت میکنین پس چرا به بقیه فحش میدی می چیکار کنیم؟

@Ciavash

@Joseph

@DarcyElioT

من به شما فوش ندادم عزیز این ALONE WOLF واقعا شورش رو در اورده بود دیگه حالمو بد کرده بود حاصرم میوت شم ولی این از معلمی در بیاد دلیلش هم معلومه 

لینک به دیدگاه

لیدر محترم @LordWolfs6874

شکایت را بررسی و رسیدگی نمایید

لینک به دیدگاه

به هر حال تو قوانین شما نوشته که نباید dmکنید!!!!!!!!!@!!

لینک به دیدگاه

سلام واقعا من جای ادمین بودم لیدر این فکشن رو کلا عوض میکردم که اصلا به ... اش هم نیست
این alone wolf بازم تیر میزنه داشتم با اتوبوس کار میکردم اومد ترکوند چه وضعشه ریده تو سرور ناموسا یکی هم پیگیر نیست

لینک به دیدگاه

@erfanshadow97هواست باشه درست صحبت کن ایشون بیکار نیستن کار دارن که نمیان !

لیدر فکشن school یکی از با شعور و با فرهنگ ترین لیدر هایه سروره درست بحرف

ادب خانوادگیت رو داری نشون میدی !

• Like 4
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام. 

@erfanshadow97 شما اگر از بنده شکایت دارین میتونین تو قسمت شکایت از لیدر مطرح کنین و حق بی احترامی ندارین. شما شکایت کردین صبر کنین شکایت پیگیری میشود شما اگر میدیدین هر شکایتی که به من مربوط بوده بلافاصله بهد از احظار بنده پیگیری کرده ام و اینکه لطفا ادب را رعایت کن شما حق توحین به استف ها را ندارین.

@Diamon من قوانین رو خیلی بهتر از شما میدونم و نیازی به یاد اوری شما و گفتن شما ندارم. شما شکایت کردین منتظر پیگیریش باشین شکایت شما به صورت جداگانه پیگیری شد و در شکایت دیگران دخالت نکنین. 

@xXMehdiXx شما هم لطف کنین در شکایت دیگران دخالت نکنین شکایت شما به صورت جداگانه پیگری شده است چک کنین. 

معلم اجازهوهیچ DM, DB را در هیچ صورت ندارد. با معلم خاطی برخورد خواهد شد. 

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، LordWolfs6874 گفته است :

با سلام و احترام. 

@erfanshadow97 شما اگر از بنده شکایت دارین میتونین تو قسمت شکایت از لیدر مطرح کنین و حق بی احترامی ندارین. شما شکایت کردین صبر کنین شکایت پیگیری میشود شما اگر میدیدین هر شکایتی که به من مربوط بوده بلافاصله بهد از احظار بنده پیگیری کرده ام و اینکه لطفا ادب را رعایت کن شما حق توحین به استف ها را ندارین.

@Diamon من قوانین رو خیلی بهتر از شما میدونم و نیازی به یاد اوری شما و گفتن شما ندارم. شما شکایت کردین منتظر پیگیریش باشین شکایت شما به صورت جداگانه پیگیری شد و در شکایت دیگران دخالت نکنین. 

@xXMehdiXx شما هم لطف کنین در شکایت دیگران دخالت نکنین شکایت شما به صورت جداگانه پیگری شده است چک کنین. 

معلم اجازهوهیچ DM, DB را در هیچ صورت ندارد. با معلم خاطی برخورد خواهد شد. 

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن