رفتن به مطلب

Leader NG

Broken-

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:keyhan
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:meysam_mltft
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):lvl 21 azerozh
توضیحات شکایت:1_ایشون اصلا به گفته های من زیر پست دقتی نکردند بنده 1 شکایت در مورد رشوه دادن داشتم که داخل همون پست گفتم و اقای میثم هیچ توجهی به اون نکردند

خب شکایت اصلی اقای @meysam از کی تا حالا تیر زدن به پلیس DM حساب میشه و افسر مربوطه حق انتخاب داره؟
کجای قوانین چنین چیزی نوشته شده؟ بنده خودم ساب لیدر اف بی ای بودم و چنین قانونی هیچ موقع نبودی و افسر مربوطه باید Attacking Cop بدهند

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک شکایت من از افسر و جواب اقای @meysam 

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Joseph لطفا شما رسیدگی کنید

لینک به دیدگاه

با احترام لیدر مربوطه @meysam پاسخگو باشید

لینک به دیدگاه

با احترام 

1:خب اول باید یه توضیحی بدم که 45 پاسخ در یک تاپیک نشون دهنده تازه واردی شما هستش و 

2: شما اگه ساب لیدر خوبی بودی و به قوانین آشنا بودی دیموت نمیشدی .
3: اینکه ممبر بنده میخواست به شما پولی بده تا شکایت رو پس بگیرید به فکشن مربوط نمیشه و باید به ادمین گذارش میدادید که البته اون پست لا به لای حرف های بچه گانتون تو همون 45 پست گم شده بود..

خب میریم سراغ اصل مطلب و یک دور مرور میکنیم:
شما در محوطه 4 راه LS  مشغول به تیر اندازی بودین خب  وانتد DM پس حق شماس ولی شما میگین که من داشتم به ماشین پلیس میزدم و دوست داشتم که 3 تا وانتد بگیرم   من نمیدونم که کی شما رو سابلیدر کرده {بود} ولی زمانی که شما در منطقه امن تیر میزنید به ماشین پلیس یعنی هم  DM  کردید  و هم Attacking Cop  که افسر مربوطه با توجه به شرایط و صلاحدید خودش حق انتخاب بین این دو وانتد رو داره تا اینجا میدونم سر در نمیاوردین از این قوانین گفتم واستون توضیح بدم که جایی وقتی میگین من ساب لیدر بودم حداقل نخندن بهتون با این همه علم

• Like 3
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، meysam گفته است :

با احترام 

1:خب اول باید یه توضیحی بدم که 45 پاسخ در یک تاپیک نشون دهنده تازه واردی شما هستش و 

3: اینکه ممبر بنده میخواست به شما پولی بده تا شکایت رو پس بگیرید به فکشن مربوط نمیشه و باید به ادمین گذارش میدادید که البته اون پست لا به لای حرف های بچه گانتون تو همون 45 پست گم شده بود..

شما در محوطه 4 راه LS  مشغول به تیر اندازی بودین خب  وانتد DM پس حق شماس ولی شما میگین که من داشتم به ماشین پلیس میزدم و دوست داشتم که 3 تا وانتد بگیرم   من نمیدونم که کی شما رو سابلیدر کرده {بود} ولی زمانی که شما در منطقه امن تیر میزنید به ماشین پلیس یعنی هم  DM  کردید  و هم Attacking Cop  که افسر مربوطه با توجه به شرایط و صلاحدید خودش حق انتخاب بین این دو وانتد رو داره تا اینجا میدونم سر در نمیاوردین از این قوانین گفتم واستون توضیح بدم که جایی وقتی میگین من ساب لیدر بودم حداقل نخندن بهتون با این همه علم

بنده دموت نشدم لیدر استفا داد

بنده در 4 راه هیچ DM انحام ندادم 

و در مدرک افسر مربوطه معلومه هیجچ DM در 4 راه نبوده

• Confused 1
لینک به دیدگاه

با احترام 

کجایه قوقانین گفته کاپ حق انتخاب داره بین اتک کاپ و دی ام؟

• Confused 1
لینک به دیدگاه

بنده گفتم در  محوطه 4 راه دقت کن 

در مپ مشخصه که شما کجا هستید و در محوطه 4 راه و منطقه امن محسوب میشه پس  تیر اندازی در منطقه امن انجام  شده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، meysam گفته است :

بنده گفتم در  محوطه 4 راه دقت کن 

در مپ مشخصه که شما کجا هستید و در محوطه 4 راه و منطقه امن محسوب میشه پس  تیر اندازی در منطقه امن انجام  شده

خب تیر اندازی به کاپ بوده و کاپ حق انتخاب نداره باید Attack cop بده

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، meysam گفته است :

با احترام 

با توجه به نحوه جواب دادن لیدر قبلی FBI و تایید شدن آن توسط ادمین این شکایت باید به این شکل به پایان برسد. در انتظار بررسی...

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Keyhanmz گفته است :

با توجه به نحوه جواب دادن لیدر قبلی FBI و تایید شدن آن توسط ادمین این شکایت باید به این شکل به پایان برسد. در انتظار بررسی...

من از خودم قانون نزاشتم فقط شما DM کردید یعنی در منطقه امن تیر اندازی کردین پس وانتد داده شده درست بوده

لینک به دیدگاه

من از خودم قانون نزاشتم فقط شما DM کردید یعنی در منطقه امن تیر اندازی کردین پس وانتد داده شده درست بوده

عجیا 😐 DM نبوده Attack cop بوده 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Keyhanmz گفته است :

@Joseph @Ciavash @DarcyElioT @SkyWalker

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Keyhan گفته است :

لیدر با تجربه قبلی ای که شما فرمودید ممبر خود بنده بودن و زمانی هم مسئولیت ساب لیدری فکشن من به عهده ایشون بود البته شما اون موقع تازه داشتید میگشتید دنبال لینک دانلود mta 

نظر هر لیدر با لیدر دیگه فرق میکنه 

و مثل اینکه شما دنبال دیده شدنین یا شاید هم قدرت درکشو ندارید چون زیادی داری اسپم میدی😍

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hasan_2 گفته است :

ایشون یه جور کارشون انجام میداده لیدر ما یه جور دیه شما مشکلی داری؟ اصن حسین رو به لیدر ما چه

شما دخالت نکن 

حسین نه اقای حسین 

در انتظار برسی ادمین محترم...

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، hasan_2 گفته است :

ادمین محترم لطفا این ویدیو رو نگاه کنین تبق این مدرک ایشو در مکان امن به ماشین تیر زدن نه به خود بنده که وانتد اتک کاب بدم و چون در مکان امن بود بنده حق انتخاب بین دو وانتد Dm و attaching cop داشتم  

proxy_sa_2019-03-16_12-07-47-920.rar

طبق اینجوری نوشته میشه

شما به شکایتی که چند وقت پیش از اقای علیرضا پلاس شده بود نگته کنیم بنده لینک شکایتو تو همین پست گذاشتم

تیر زدن به ماشین پلیس حتی در منطقه امن Attack cop حساب میشه نه DM

لطفا شما دخالت نکنید بزارید ادمین محترم جواب بدن و دیگه پست ندید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hasan_2 گفته است :

کیهان ناموسن طبق این طوری نوشته میشه!!!!! خدا وکیلی؟؟؟؟ا

شمااخه گلم من که میدونم دردت چی...... فکشن نظامی رات نمیدن؟ خودم دعواشون میکنم عموییی چرا ناراحت میشی؟؟؟ حرسی شدی؟؟؟

لیدر ما صلاح دونسته این شکایتو رد کنه شما چیکاره ای بدبخت بچه سال؟؟؟؟!!!! 

این موضوع به منم مربوط میشه گلم!!! به بخاطر من از لیدر شکایت کردید مثل این که  و من موندم شما مگه مرض داری که میای تیر میزنی !! 

حتما باید بگم خفه شو تا تو پستی که به تو مربوط نیست زر نزنی؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Keyhanmz گفته است :

حتما باید بگم خفه شو تا تو پستی که به تو مربوط نیست زر نزنی؟

کوچولو من اصن پست گذاشتم واس فک نظامی که رام ندن؟😂

من اندازه لولت فکشن عوض کردم :classic_rolleyes:

الانم دهنتو ببند تو پستی که بهت مربوط نیست دخالت نکن 😍

ویرایش شده توسط Keyhanmz
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hasan_2 گفته است :

@Joseph @Ciavash  @TurBOo @SkyWalker @DarcyElioT لطفا زود تر به این شکایت رسیدگی کیند

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hasan_2 گفته است :

@meysam اقای میثم توهین کردن این اقا به من که دیگه به فکشن مربوط میشه لطفا رسیدگی کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه

لطفا سریع تر رسیدگی کنید

@Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، SoinerWolf گفته است :

این شکایت به علت رعایت نکردن قوانین فروم ( ادب،اسپم ) رد شد!

برید خونتون

بسته شد

😐

لینک به دیدگاه

• Supervisor

چرا الکی شکایت میکنی؟ :|

• Like 1
لینک به دیدگاه

ممنون بابت رسیدگی .میدونید چنروز گذشته؟؟؟؟

@Parsa_AvengeR

@DarcyElioT

@Ciavash

@Joseph

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام به دلیل اسمینگ

لطفا در یک پسته کامل در همین تاپیک دفاعیه خود را ارائه دهید @meysam

و شما هم به طور خلاصه متن شکایت کاملتان را ارائه دهید @Keyhanmz

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، DarcyElioT گفته است :

با سلام به دلیل اسمینگ

لطفا در یک پسته کامل در همین تاپیک دفاعیه خود را ارائه دهید @meysam

و شما هم به طور خلاصه متن شکایت کاملتان را ارائه دهید @Keyhanmz

سلام خدمت ادمین محترم DarcyElioT 

بنده یک شکایت از ممبر اقای @meysam داشتم که ایشون قضاوت نا درست کردند.

شکایت من از ممبر اقای میثم این بود که بنده در منطقه امن به ماشین ممبر اقای میثم شلیک کردم.این ممبر به جای دادن وانتد Attacking Cop به بنده وانتد DM دادند که این غلطه و باید وانتد اتک کاپ میدادند 

خب بنده از ایشون شکایت کردم ولی جواب اقای میثم این بود :

با احترام 

شکایت  شما رد شد به دلیل:

هرگونه تیر اندازی در منطقه امن سرور = وانتد DM   

ولی شما به پلیس حمله کردید و افسر مربوطه حق انتخاب داشت بین 2 تا وانتد  Attack Cop و DM که بسته به صلاحدید در اون موقعیت  وانتد رو میده 
   اینکه شما به پلیس تیر زدید و در منطقه امن بودید توش هیچ شکی نیست پس وانتد درست داده شده...

بسته شود

در هیچ کجای قوانین نگفته که افسر مربوطه حق انتخاب داره و این حرف اقای میثم کاملا غلطه و من مدرک دارم که این حرف غلطه

شما به این شکایت نگاه کنید شکایت دقیقا همون شکایت بنده است

و جواب اقای حسین (لیدر با تجربه قبلی FBI) :

با سلام و احترام 

شکایت شما رد شد 

طبق مدارک ارسالی وانتد داده شده صحیح است 

1 _ اتک کاپ حتی اگر در منطقه امن باشد شامل وانتد اتک کاپ میشود نه DM 

2 _ پلیر محترم @AlirezaPlus این اخرین باری است که مدرک شما با این حجم از شما پذیرفته شد  لطفا مدرکی که قرار میدید کم حجم باشه و قسمت هایی که در ویدیو مهم نیست را از ویدیو حذف کنید . در صورت تکرار مدارک شما با حجم بالا پذیرفته نخواهد شد و میتواند منجر به تایید شکایت بشود 

نگاه کنید اتک کاپ حتی اگر در منطقه امن باشد شامل وانتد اتک کاپ میشود نه DM خب حالا دیگه قضاوت با خودتون 

ممنون.:classic_rolleyes:

ویرایش شده توسط Keyhanmz
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Keyhanmz گفته است :

سلام خدمت ادمین محترم DarcyElioT 

بنده یک شکایت از ممبر اقای @meysam داشتم که ایشون قضاوت نا درست کردند.

شکایت من از ممبر اقای میثم این بود که بنده در منطقه امن به ماشین ممبر اقای میثم شلیک کردم.این ممبر به جای دادن وانتد Attacking Cop به بنده وانتد DM دادند که این غلطه و باید وانتد اتک کاپ میدادند 

خب بنده از ایشون شکایت کردم ولی جواب اقای میثم این بود :

با احترام 

شکایت  شما رد شد به دلیل:

هرگونه تیر اندازی در منطقه امن سرور = وانتد DM   

ولی شما به پلیس حمله کردید و افسر مربوطه حق انتخاب داشت بین 2 تا وانتد  Attack Cop و DM که بسته به صلاحدید در اون موقعیت  وانتد رو میده 
   اینکه شما به پلیس تیر زدید و در منطقه امن بودید توش هیچ شکی نیست پس وانتد درست داده شده...

بسته شود

در هیچ کجای قوانین نگفته که افسر مربوطه حق انتخاب داره و این حرف اقای میثم کاملا غلطه و من مدرک دارم که این حرف غلطه

شما به این شکایت نگاه کنید شکایت دقیقا همون شکایت بنده است

و جواب اقای حسین (لیدر با تجربه قبلی FBI) :

با سلام و احترام 

شکایت شما رد شد 

طبق مدارک ارسالی وانتد داده شده صحیح است 

1 _ اتک کاپ حتی اگر در منطقه امن باشد شامل وانتد اتک کاپ میشود نه DM 

2 _ پلیر محترم @AlirezaPlus این اخرین باری است که مدرک شما با این حجم از شما پذیرفته شد  لطفا مدرکی که قرار میدید کم حجم باشه و قسمت هایی که در ویدیو مهم نیست را از ویدیو حذف کنید . در صورت تکرار مدارک شما با حجم بالا پذیرفته نخواهد شد و میتواند منجر به تایید شکایت بشود 

نگاه کنید اتک کاپ حتی اگر در منطقه امن باشد شامل وانتد اتک کاپ میشود نه DM خب حالا دیگه قضاوت با خودتون 

ممنون.:classic_rolleyes:

اون قانونی بود که لیدر fbi گذاشت و حالا من اون قانون رو عوض میکنم 

چون جایی در فروم نوشته نشده  

و شما خودتونم جواب خودتونو میدید 

در منطقه امن تیر اندازی کردید   

اینقدرم اسپم نکن  برو قوانین رو بخون  

پسرکه پیگیر

ویرایش شده توسط meysam
لینک به دیدگاه

با احترام  

به درخواست ادمین  اخرین دفاعیه ارسال میشه برای جلوگیری از اسپم 

شما در  منطقه امن سرور مشغول {تیر اندازی} به ماشین پلیس بودید

خب اگه به حرفم دقت کنید گفتم در منطقه امن مشغول تیر اندازی بودید   یعنی هم  DM انجام دادید و هم attack Cop  پس  افسر مربوطه روی یک دوراهی قرار میگیره بین این 2 وانتد 
 که با توجه به صلاح خودش میاد به شما وانتد DM  میده 

لازم به ذکره که اگه وانتد Attack Cop  داده میشد هم باز درست بود چون شما هر  2 کار رو انجام داده بودین  و افسر مربوطه اجازه انتخاب رو داشت ..

اگه میخوای خودتو بکشونی بالا هیچوقت سعی نکن برای بالا اومدنت یکی دیگه رو بیاری پایین اگه خیلی تواناییشو داری خودت خودتو بکشون بالا
بعضی اوقات بعضی حرکتا کار دست آدم میده ;))

یا حق 

• Like 2
لینک به دیدگاه

با سلام شکایت رسیدگی شد

نتیجه : کار افسر مربوطه درست بوده است و مدارکی که داشته اند درست بوده و شما در حال تیراندازی در مطقه امن سرور بوده اید و طی صحبت هایه بنده ایشون در حال وانتد دادن به شما بوده اند

وانتد DM که شما در همان زمان به ایشون تیر اندازی میکنید! و ایشون به شما وانتد Dm رو میدن که طی صحبت بنده با تیم مدیرتی سرور کاره افسر مربوط درست و شکایت شما از طرف لیدره محترم

@meysam رد شده است

کاره لیدر درست بوده است

بعضی وقتها از این سری مشکلات پیش می اید بهتر است به جایه این که کسی را در جمعی یا مکانی خراب کنیم خودمان را قبول داشته باشیم که از ان بهتر هستیم و خودمان را بالا بکشیم

با تشکر

بسته شد

• Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن