رفتن به مطلب

PoiSoN

Beny

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:Police
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:PoiSoN
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):36 HelpeR FMS 
توضیحات شکایت:با سلام خدمت ادمین تایپیک !
بنده در  سرور یک اونت گذاشته بودم که ادمین @Ciavash  هم  در ان جا حضور داشتن ! بنده که Org اونت بودم توسط بعضی افراد 2 وانتد گرفتم !  بعده اونت ایشون  که خودشون در اونت حضور داشتن به دلیل فشا... های مکرر ایشون !
بنده رو  Wanted RunneR دادن که جلوشون بودم ! و کیل میدند باید بگم که ادمین شاهده این موضوع  بودن  ممنون از شما  ! 

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): نیاز نیست ادمین بوده و دیده!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما 

وانتد هایی که در ایونت میگیرید مسولیتشان با خودتان است و شما باید برای پاک کردن وانتد خود با همان ادمین یا لیدر یا سابلیدر های فکشن هماهنگ میکردید .

یا اینکه به ادمین میگوفتید تا به افسر مربوطه بگویند که شما را دستگیر نکنند تا اینکه وانتد شما توسط لیدر و ... پاک شود .

ایشون خیچ مسولیتی در قبال واند گرفته شده شما ندارد . 

ودر مورد وانتد داده شده شما میتوانستید با پلیس همکاری های لازم را انجام دهید تا ازینگونه مسائل پیش نیاید . 

با تشکر بسته شود .

#ساب_لیدر

لینک به دیدگاه

@DarcyElioT  @Ciavash @Joseph
رسیدگی شود ممنون 

لینک به دیدگاه

در در ‏۲۳‏/‏۱۲‏/‏۱۳۹۷ در 14:19، peerage9 گفته است :

با سلام خدمت شما 

وانتد هایی که در ایونت میگیرید مسولیتشان با خودتان است و شما باید برای پاک کردن وانتد خود با همان ادمین یا لیدر یا سابلیدر های فکشن هماهنگ میکردید .

یا اینکه به ادمین میگوفتید تا به افسر مربوطه بگویند که شما را دستگیر نکنند تا اینکه وانتد شما توسط لیدر و ... پاک شود .

ایشون خیچ مسولیتی در قبال واند گرفته شده شما ندارد . 

ودر مورد وانتد داده شده شما میتوانستید با پلیس همکاری های لازم را انجام دهید تا ازینگونه مسائل پیش نیاید . 

با تشکر بسته شود .

#ساب_لیدر

با احترام

بر اساس فرموده ساب لیدر محترم

به دلیل نبودن ادمین با رنک بالاتر یا نبود رنکی که بتواند وانتد شما را پاک کند ...

شما هم با وانتد نمیتوانید به صورت یک فرد عادی راه بروید .

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن