رفتن به مطلب

نگرفتن تست

MrAbolfazl

ارسال‌های توصیه شده

نام شما داخل بازی:OxAbolfazl

نام لیدری که از ایشان شکایت دارید:RedFox

اطلاعات اکانتی شما:level 14 cv

توضیحات شکایت:من پست میزارم لیدر محترم acc میکنه من هرچی در سرور منتطر کال یا اس ام اس لیدر هستم اصلا نمیده خودمم کال یا اس ام اس میدم جواب نمیده اگر میخوای از من تست نگیری خب پستمو acc نکن که منو منتظر بزاری من emrooz yek Report dadam به ادمین گفتم این کار میکنی گفت بهش کال بده من هرچی کال میدم چرا جواب نمیدی

فیلم و عکس مورد نیاز:میتونید در قسمت در خواست عضویت PD چک کنید که پستامو Acc میکنه تست نمیگیره 

ویرایش شده توسط OxAbolfazl
.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@RedFoX

توضیحات لازم رو قرار بدید

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام
بنده
ساب لیدر فکشن PD هستم و مسئول تست گیری برای عضویت در فکشن  هستم
طبق
اولویت بندی لیدر ایشان در طبقه اخر دسته بندی میشن....
ایشان در تست های زیادی رد شده اند و اولویت به کسانی داده میشود که تا به حال تست نداده اند
و ایشان با Spam Call & Sms  مزاحمت ایجاد میکنند
شکایت زیر نیز مشابه این شکایت هست  کلیک
در صورت تست گرفتن از کسانی که اولویت بیشتری نسبت به شما دارند اول تست خواهد گرفته شد و اگر اسلاتی باقی ماند از شما....
از ادمین محترم خواهشمندم که با پلیر شاکی که شکایت بیمورد انجام میدن برخورد شود
لیدر بنده نیز توضیحات کامل و تکمیلی رو ارسال میکنند....

• Like 4
لینک به دیدگاه

باتشکر از سابلیدر محترم برای شفاف کردن موضوع

ابتدا اگر از دید RP نگاه کنیم در بسیاری از شغل ها برای پر کردن ظرفیت های مدنظر استخدامی گرفته خواهد شد، که هزاران نفر شرکت کننده مدارک خود را ارسال میکنند،

اما آیا همه ی آن چند هزار نفر استخدام خواهد شد ؟! 

ادمین محترم ایشان چندین بار در تست های هر سه فکشن DP شرکت کرده و رد شده اند، همچنین سابقه ی حضور در فکشن بنده را نیز دارا هستند

ایشان در تنها حضور خود در DP بعد از دو روز به علت شکایت های پی در پی و عدم تسلط به ساده ترین قوانین با چهار AV از چهار شکایت ، کیک شدند

همچنین ایشان اقدام به مزاحمت های پی در پی می کنند که در اصل بنده  و همچنین لیدرهای محترم دو دپارتمان دیگر هستیم که شاکی هستیم ، نه ایشان!

مزاحمت های ایشان در تلگرام ، فروم ، تماس و اس ام اس و مزاحمت های حضوری برای لیدرها و سابلیدر های کل DP دردسرساز شده.

بنده از شما تقاضای اشد اخطار های فروم را دارم.

باتشکر

• Like 7
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

با سلام اگر بنده مزاحمت های پیا پی میکنم مشکل خودتونین که نمیایین تست بگیری 

1 شما 2 بار از من تست گرفتین بار اول @POOYA_F گرفت رد شدم و بعد خودت گرفتی با 5 سوال قبول شدم 

2 من تا به حال دو بار تست دادم 1 بار رد شدم بار دوم فبول شدم

3بنده امروز وارد سرور شدم من به کسی نه call va sms دادم @AnRcY امد تست گرفت ازش ببپرسین بگین call ya sms بهش دادم یا نه

4من هرچقدرم منتظر باشم اخرم تست نمیگیرین 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، RedFoX گفته است :

باتشکر از سابلیدر محترم برای شفاف کردن موضوع

ابتدا اگر از دید RP نگاه کنیم در بسیاری از شغل ها برای پر کردن ظرفیت های مدنظر استخدامی گرفته خواهد شد، که هزاران نفر شرکت کننده مدارک خود را ارسال میکنند،

اما آیا همه ی آن چند هزار نفر استخدام خواهد شد ؟! 

ادمین محترم ایشان چندین بار در تست های هر سه فکشن DP شرکت کرده و رد شده اند، همچنین سابقه ی حضور در فکشن بنده را نیز دارا هستند

ایشان در تنها حضور خود در DP بعد از دو روز به علت شکایت های پی در پی و عدم تسلط به ساده ترین قوانین با چهار AV از چهار شکایت ، کیک شدند

همچنین ایشان اقدام به مزاحمت های پی در پی می کنند که در اصل بنده  و همچنین لیدرهای محترم دو دپارتمان دیگر هستیم که شاکی هستیم ، نه ایشان!

مزاحمت های ایشان در تلگرام ، فروم ، تماس و اس ام اس و مزاحمت های حضوری برای لیدرها و سابلیدر های کل DP دردسرساز شده.

بنده از شما تقاضای اشد اخطار های فروم را دارم.

باتشکر

1من بار اولم بود امده بودم DP خیلی وارد نبودم از DP میبایست بهم حداقل یک اخطار اقلیتی بدین نه کیک کنین و من هرچی پست میزارم acc میشه ولی تست گرفته نمیشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ReZa_JeRiChOo گفته است :

با سلام
بنده
ساب لیدر فکشن PD هستم و مسئول تست گیری برای عضویت در فکشن  هستم
طبق
اولویت بندی لیدر ایشان در طبقه اخر دسته بندی میشن....
ایشان در تست های زیادی رد شده اند و اولویت به کسانی داده میشود که تا به حال تست نداده اند
و ایشان با Spam Call & Sms  مزاحمت ایجاد میکنند
شکایت زیر نیز مشابه این شکایت هست  کلیک
در صورت تست گرفتن از کسانی که اولویت بیشتری نسبت به شما دارند اول تست خواهد گرفته شد و اگر اسلاتی باقی ماند از شما....
از ادمین محترم خواهشمندم که با پلیر شاکی که شکایت بیمورد انجام میدن برخورد شود
لیدر بنده نیز توضیحات کامل و تکمیلی رو ارسال میکنند....

1 شما کی از من تست گرفتین که رد شدم بگین؟

لینک به دیدگاه

شما اگر به موقع تست بگیرین کسی کال و اس ام اس نمیده من از ساعت 9 صبح تا 3 4 بعد از ظهر صبر میکنم میبینم نه کال میدین نه اس ام اس اگر از من نمیخواین هیچ وقت تست بگیرین اصلا درخواست منو Acc نکنین که منتظر بزارین ادمو 

• Like 1
لینک به دیدگاه

تا زمان بررسی صبور باشید ...

لینک به دیدگاه

با لیدر خاطی جهت سیستم تست گیری ایشان صحبت خواهد شد

و لیدر خاطی هم میتواند طبق قانون پست شما رو اکسپت کرده و از شما تست بگیرد

توجه فرمایید که پست های عضویت به ترتیب تست گرفته میشود و طبق اولویت بندی میباشد

ایشان به علت بی احترامی در زیر پست یک اخطار فروم دریافت میکنند

. CloseD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن