رفتن به مطلب

جواب ندادن پست

EZzRaEiL

ارسال‌های توصیه شده

شما در بازی:mahdipour
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:purmonto
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):level 19
توضیحات شکایت:من پست میزارم ایشون نه قبول میکند نه رد میکنه جواب اصن نمیده چن هفته پیش هم به یکی از دوستام گفته بود من از این تست نمیگیرم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من تازه داخل سرور GOV دادم و منتظرم پلیر های بیشتری پست قرار بدند و من شروع به Accept پست ها و بعد شروع به تست گیری کنم ! اسلات موجود در فکشن هم بالاست بنابراین باید پلیر های بیشتری پست قرار بدهند .
هیچ 15 دقیقه گذشته از پست گذاشتن شما که اومدید شکایت از لیدر ؟ 3 سری هم که رد شدید داخل تست ها ...

ویرایش شده توسط Purmonto
  • Like 5
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Purmonto گفته است :

من تازه داخل سرور GOV دادم و منتظرم پلیر های بیشتری پست قرار بدند و من شروع به Accept پست ها و بعد شروع به تست گیری کنم ! اسلات موجود در فکشن هم بالاست بنابراین باید پلیر های بیشتری پست قرار بدهند .
هیچ 15 دقیقه گذشته از پست گذاشتن شما که اومدید شکایت از لیدر ؟ 3 سری هم که رد شدید داخل تست ها ...

شما میتونی تو 15 دقیقه پست های بقیرو نگاه کنی و جوابشونو بدی ولی برای من چن ثانیه وقت نداری؟

لینک به دیدگاه

قابل درک هست که من لزوما با 1-2 پست , پست هارو Accept نمیکنم ؟ من منتظر پست های افراد دیگری هم بودم که جمعا بشه 10-12 پست و یکجا در یک متن کلی به مانند همچین چیزی | FederalGov
پست هارو Accept کنم , چون اسلات فکشن بالاست و درخواست ها هم بالاست و من لزوما با 1 درخواست عضویت , پست هارو Accept نمیکنم اینجا مافیا نیست ! روزی 20+ درخواست عضویت در پلیس فدرال ارسال میشه و باید یکجا سازماندهی بشه نه صرفا این که من رو هر پست نقل قول کنم بگم Accepted ...
و همونطور هم که اشاره کردم گفتم من تازه GOV دادم در سرور و منتظر پست های پلیر های دیگر هم بودم , اسلات خالی فکشن بالاست و من هم منتظر بودم پلیر های دیگری هم درخواست عضویت قرار بدهند که یکجا بنده همه رو بررسی کنم . شکایت شما هم بیمورد بوده و شاید صرفا یک تلاش بوده برای اخطار گرفتن من , ولی از این آگاه نیستید که برای اتلاف وقت من و ادمین های محترم شما اخطار دریافت خواهید کرد ...

ویرایش شده توسط Purmonto
لینک به دیدگاه

شمایی ک میگی اینجا مافیا نیس چرا پست چن نفرو قبول و بعضیار رد کردی و اصن به پست من اهمیتی ندادی  بعد این بار اول من نیس من چند بار پست گذاشتم اصن جوابی به من نداده است فقط یا دوستای خودشو میاره یا اصن ادرخواست دیگران براش اهمیتی نداره 

لینک به دیدگاه

پست شما برای بعد از Accept پست های قبلی هست ! زمانی پست خودتون رو قرار دادید که بنده GOV دادم برای ممبر گیری 
برای دور جدید پست گزاری اولین نفر شما پست گذاشتید که من کماکان منتظر هستم پلیر های دیگری هم اقدام به پست گزاری کنند و سپس یکجا تمام درخواست های عضویت رو بررسی کنم ...
ضمنا این که پست شخصی رد میشه من همون جا تگ میکنم طرف رو و دلیلش رو هم مینویسم و ضمنا من الان نزدیک به یک ماه لیدری و چه بسا دو ماه در دوران ساب لیدری , همین روش و GOV ها و بررسی پست ها و ... را اجرا میکنم , قوانین تست گیری طرح کردم و همواره هم در متن Accept , Reject پست ها این قوانین رو یادآور میشم . شما چه زمانی پست گذاشتید من اشاره ای نکردم ؟ یا برای SMS & Call و مزاحمت های فراوان ( قبل Accept کردن پست ها مدام مزاحمت ایجاد میکردند که پست من رو Accept کن الان و تست بگیر !) رد شدید در مرحله بررسی درخواست ها یا این که از شما تست گرفتیم , یکبار من و ساب لیدر پیشین من @KroNoS که هر دو سری رد شدید و یک سری هم که زمان لیدری NikLaus . اصلا هیچگونه تسلطی به قوانین ندارید ... حالا من کلی گفتم مثل این که متوجه این موضوع نیستید ! من هنگامی که GOV میدهم صبر میکنم تا چند ساعت که تعداد پست ها و درخواست ها بره بالا و یکجا همه درخواست ها رو بررسی و سازماندهی کنم . 
حالا که خودتون پی بردید شکایتتون بیمورده اتهام برای قوت شکایت میزنید ؟ میشه منظورتونو واضح تر بگید ؟ من تمام پست هارو بررسی میکنم و تایید و رد (به دلایل مختلف) میکنم و طبق اولویت بندی هایی که نوشتم , شروع به تست گیری میکنم ...
چیز خیلی نامفهومی نیست امیدوارم متوجه باشید .

ویرایش شده توسط Purmonto
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Purmonto گفته است :

پست شما برای بعد از Accept پست های قبلی هست ! زمانی پست خودتون رو قرار دادید که بنده GOV دادم برای ممبر گیری 
برای دور جدید پست گزاری اولین نفر شما پست گذاشتید که من کماکان منتظر هستم پلیر های دیگری هم اقدام به پست گزاری کنند و سپس یکجا تمام درخواست های عضویت رو بررسی کنم ...
ضمنا این که پست شخصی رد میشه من همون جا تگ میکنم طرف رو و دلیلش رو هم مینویسم و ضمنا من الان نزدیک به یک ماه و چه بسا دو ماه در دوران ساب لیدری , همین روش و GOV ها و بررسی پست ها و ... را اجرا میکنم , قوانین تست گیری طرح کردم و همواره هم در متن Accept , Reject پست ها این قوانین رو یادآور میشم . شما چه زمانی پست گذاشتید من اشاره ای نکردم ؟ یا برای SMS & Call و مزاحمت های فراوان ( قبل Accept کردن پست ها مدام مزاحمت ایجاد میکردند که پست من رو Accept کن الان و تست بگیر !) رد شدید در مرحله بررسی درخواست ها یا این که از شما تست گرفتیم , یکبار من و ساب لیدر پیشین من @KroNoS که هر دو سری رد شدید و یک سری هم که زمان لیدری NikLaus . اصلا هیچگونه تسلطی به قوانین ندارید ... حالا من کلی گفتم مثل این که متوجه این موضوع نیستید ! من هنگامی که GOV میدهم صبر میکنم تا چند ساعت که تعداد پست ها و درخواست ها بره بالا و یکجا همه درخواست ها رو بررسی و سازماندهی کنم . 
حالا که خودتون پی بردید شکایتتون بیمورده اتهام برای قوت شکایت میزنید ؟ میشه منظورتونو واضح تر بگید ؟ من تمام پست هارو بررسی میکنم و تایید و رد (به دلایل مختلف) میکنم و طبق اولویت بندی هایی که نوشتم , شروع به تست گیری میکنم ...
چیز خیلی نامفهومی نیست امیدوارم متوجه باشید .

شمایی ک میگی من کلان 2 بار تست دادم و شما بار اول ک کلن 4 تاسوال پرسیدی 5 بار تایم اوت خوردید (طوری ک هر پلیری دیگری هم بود اعصابش خورد میشد)  و معلوم بود ک رد میشود من حرفی دیگر نمیزنم خودتون قضاوت کنین !!!

لینک به دیدگاه

Timeout شدن من بهونه رد شدن داخل تسته ؟ دلیلش این نیست که ساده ترین قوانین رو بلد نیستید هنوز ؟
ضمنا حالا شاید من 1-2 بار تایم اوت شدم ولی تست شما تا انتها پیش رفت و رد شدید !

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Purmonto گفته است :

Timeout شدن من بهونه رد شدن داخل تسته ؟ دلیلش این نیست که ساده ترین قوانین رو بلد نیستید هنوز ؟
ضمنا حالا شاید من 1-2 بار تایم اوت شدم ولی تست شما تا انتها پیش رفت و رد شدید !

شمایی ک میگی من قوانین بلد نیستی میتونی الان ثابت کنی (به غیر از اون تست هایی م رد شدم ) الان ک ایشالا برا تست گرفتن مشکلی ندارین؟

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق گفته ی لیدر محترم ایشان به تازگی در سرور Gov ( اعلام عمومی ) کردند و منتظر پست های بیشتری از سوی پلیر های سرور هستند

باید به شما عرض کنم که زمانی که پست عضویتی در یک فکشنی میذارین باید صبر کنین تا تعداد پست ها به حد نصاب برسه و آن لیدر مربوطه پس از تایید پست ها تست رو به ترتیب شروع کنند

برای مثال اگر شما نفر آخر پست گذاشته باشید و 5 نفر در صف تست باشند به ترتیب از اول تست گرفته خواهد شد و اگر فکشن 1 اسلات داشته باشد نفر اولی که به فکشن Invite شود دیگر از بقیه ی کسانی که در صف بودند تست گرفته نخواهد شد

موفق باشید

. CloseD

• Like 1
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن