رفتن به مطلب

ساب لیدر تازه کار و نابلد مثلا هلپره

TheViPeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:TheViPeR
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:_Massih_6

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):

Rank 6 Mechanic !
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Level 55 | Civilian !
توضیحات شکایت:

با سلام خدمت ادمین 

یه روز خیلی عادی بود رفتم فروم رو نگاه کردم یهو دیدم میتینگ گذاشته فروم ! بعد توی همون موقع لیدر تا شب دیموت نشده بود ! شب قبلش گذاشت فروم تا اونجایی که ما میدونیم لیدر وقتی هست ساب لیدر هیچ حقی نداره چیزی بزاره ! از این میگذریم حالا ادمینا میان میگن که لیدر استعفا داده بوده در حالیکه نداده بوده ! 

این به کنار موضوع بعدی اینکه اومدم سرور و گفتم چرا بدون مشورت من که ساب لیدرم میتینگ گذاشتی  , و ایشون یهو رنکمو کرد 2 و کرد 1 در صورتی که من باید رنک 2 باشم 🙂 اصن چه حقی داره وقتی لیدر هست این رنکمو بگیره؟

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

http://s11.picofile.com/file/8392993134/mta_screen_2020_04_02_13_14_03.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ساب لیدر محترم

@_MassiH_6

توضیحات لازمه رو قرار بدید

لینک به دیدگاه

با سلام  و عرض ادب خدمت ادمین محترم!

در مورد میتینگ:

اول اینکه بنده به لیدر ساعت 2:00 شب پیام دادم که چرا میتینگ رو اعلام نکردی و فرمودند من دیگه استعفا دادم!

بنده گفتم باشه پس میتینگ رو خودم اعلام میکنم و ایشون مخالفتی با بنده نداشت و اعلام کردم همچنان برگزار شد!

در مورد اینکه شما نظر دادید بنده میتینگ رو اعلام کردم:

بنده به شما پیام دادم که میتینگ میزارم و ساعت دقیق رو به شما گفتم شما هم مخالفتی نکردید! 

اگر مخالفت داشتید قبول ولی هیچی نگفتین و آفلاین شدید!

حالا دلیل اینکه دیموت رنک شدن شما این بود که

بنده تازه وارد سرور شدم و در تیم اسپیک حضور داشتم یکی از ادمین های محترم

امدن به بنده گفتن وضع فکشن خرابه نصف بیشتر ممبرا رفتن تیون غیره مجاز+ تیون بر رو ماشین فکشن+تیون بر روی ماشین های آزاد سرور انجام داده اند!

که بنده برای بالا بردن امنیت فکشن با هماهنگی  ادمین محترم HoseinKhan شما رو دیموت رنک کردم!

چون لیدر قبلی استعفا داده بود و شما سوءاستفاده های کردید و بنده بیشتر به شما مشکوک بودم!

به هر حال به شما گفتم که منتظر باشید لیدر جدید اعلام شود بعد تصمیم گیری خواهد شد!

بنده هلپر هستم و همچنان اعتماد دارند ممبر ها و حتی ادمین ها که همچین سوءاستفاده های نمیکنم پس بهتر بود در آن لحضه که شدیدا اوضاع فکشن خراب بود شما را دیموت رنک کنم! 

+

بنده از یکی از پلیر ها که بهتر است اسم شان رو نبرم قبل از استعفا لیدر تست گرفتم و ایشان در تست رد شدند که هدف ایشان از آمدن به فکشن سوءاستفاده بود و مشکوک هم بودند! به هر حال تست سختی نبود ایشان رد شدند!

و شما برای همکاری با ایشان که هدف شان رو خدمتتون عرض کردم دوباره از ایشون تست گرفتید و در تست ایشون رو قبول کردید!

که همین چند شب پیش تیون غیر مجاز + تیون بدون اجازه + تیون ماشین آزاد سرور  زدن

از فکشن کیک شان کردم!

بنده اگه کاری میکنم برای بهتر شدن اوضاع فکشن انجام میدم پس دیموت رنک شما بی دلیل نبود 

در ضمن شما توهین های بسیار زیادی به بنده کردید که مهم نبود هرچند 

{{ ادب خانوادگی شما و شخصیت شما رو نشان میدهد}}

در ضمن شما دوست بنده بودید که بخاطر یک تست که از همین پلیر گرفتم به عنوان مثال قهر کردید

بنده خواستم از دل شما بیرون بیارم همچنین  اتفاق رو. ولی شما با اینکه خود را ادم خوب و دوست خوب ترجیح میدادید

کاملا فرق داشت!

انتظار از شما نبود!

با تشکر!

6_MassiH_#

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Diablo گفته است :

با پلیر مربوطه برخورد خواهد شد بسته شود، با تشکر

لینک به دیدگاه

بسته شد

• Confused 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن