رفتن به مطلب

حرف حسابتون چیه ؟

Amirdadash

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:amirdadash
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:TurBOo
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Level 25 | Faction NR R1
توضیحات شکایت:آقا حرف حسابت چیه .

1. دفعه اول به دلیل ندونم کاری و ندونستن قوانین درخواست لیدری منو رد کردی با اینکه من لول 20 بودم و رنک کولیدر نیوز ریپورتر داشتم و رنم اصلیم هم 4 بود . 

2. دفعه دوم من به یه دلیلی کیک شدم که اصلا توهین حساب نمیشد  و در فکشن های مختلف این به لیدر گفته میشه و لیدر ته تهش یه FW میده به ممبرش .

3. الان دلیل لیدر نشدم چی بود . بابا اگه مشکلی چیزی با من دارید بگید چه گناهی کردم ؟      مدرک

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):گزاشتم اون بالا

@GodFather

@Parsa_AvengeR

@LastTime

بررسی کنید و انصاف داشته باشید .

امیدوارم فردی عادل باشید .

• Like 2
  • Haha 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در واقع دو مدرک هم دارم

مدرک

اگه میگید این ادیت شدس

مدرک

اسم ایشون با اسم فروم ایشون یکی نبوده و ایشون لیدر شده و پس از لیدر شدنش آقای @TurBOo اسم ایشون رو تو فروم عوض کرده .

اگه قانون برا همه یکیه پس چرا برا این آقا چرا فرق میکنه ؟

آقای @TurBOo برای افرادی که نام فرومشون با نام داخل بازیشون یکی نبود رو تو درخواست لیدری رد میکردند . چطور شد که این آقا رد نشد و اسم فرومشم بعد از لیدری به _Younes_ تغییر کرد .

نتیجه میگیریم که این به جز پارتی بازی چیز دیگه ای نبوده و همه با من و بعضیا تو سرور مشکل دارن .

#پارتی_بازی_نکنیم

#انصاف_داشته_باشیم

@GodFather

@Parsa_AvengeR

@LastTime

بررسی شود .

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
لینک به دیدگاه

@GodFather

@Parsa_AvengeR

@LastTime

لطفا بررسی شود

• Haha 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

بر اساس تصمیم بنده از انتخاب لیدر خبرنگار حضور بیشتر در فکشن  و سابقه بالا (رنک ساب لیدری ) بوده و ترتیب پست تنها دلیل انتخاب لیدر نمیباشد لطفا قوانین فورم دوباره مطالعه کنید .

ویرایش شده توسط TurBOo
  • Like 3
لینک به دیدگاه

خوب شما درست میگی .

پس چرا دفعه قبل من لیدر نشدم ؟؟؟؟ .

رنک اصلیم 4 بود و بالاترین رنک فکشن بود . ساب لیدر هم بودم .

چرا آخه داری میپیچونیش ؟؟

@GodFather

چرا بررسی نمیشه ؟

ویرایش شده توسط Amirdadash
لینک به دیدگاه

در در 19 فروردین 1399 در 21:20، TurBOo گفته است :

سلام دوست عزیز 

بر اساس تصمیم بنده از انتخاب لیدر خبرنگار حضور بیشتر در فکشن  و سابقه بالا (رنک ساب لیدری ) بوده و ترتیب پست تنها دلیل انتخاب لیدر نمیباشد لطفا قوانین فورم دوباره مطالعه کنید .

در گذشته، موارد زیادی برای ما در اولویت بود اما با تصمیماتی که گرفته شد، همین موردی که ادمین محترم ذکر کردند، به یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها تبدیل شد... طبیعی است که گاهی اوقات حتی تغییرات جزئی در قوانین به یک سری از افراد سود و به بقیه ضرر برساند... البته این فرصت از شما گرفته نشده است! مطابق قوانین جدید شما هم شانس دریافت رنک را دارید!

با احترام

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن