رفتن به مطلب

HoSeiN021

TheViPeR

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:TheViPeR
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:HoSeiN021
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):

Rank 6 Mechanic , Level 55
توضیحات شکایت:

با سلام خدمت ادمین محترم اول این رو بگم که من منظورم از این شکایت دشمنی نیست اصلا !

بریم سر اصل مطلب , واقعا نمیدونم چی بگم به دلیل باگ بهم وارن دادید ولی یچیزی میگم بهتون من تنها نبودم و شخص دیگری هم بود به اون فکشن وارن میدین به بنده وارن ؟ چقد واقعا خار شدم ؟ نمیخواید پلی بدم بن بدید راحت بشید 

1.ناتوانی PD و فکشن های نظامی دیگر ! ایشون انقد ضعیفه که نمیتونه با گان های رایفل [ m4 , ak47 و...] ماشین رو بترکونه یا هد شات منو بزنه یا بغلیمون !

2.واقعا متاسفم که چرا سرور رو این باگش رو اوکی نمیکنید ؟ هرکسی 2 تا گان بسازه اینجوری تیر پرت میکنه ما باید AV بگیریم خدایی ؟ بازم میگم من هیچ مشکلی با هیچ ادمینی ندارم فقط میخام این وارن الکی رو براجی دادید من نتونستم با اسلحه mp5 بزنم و پشت سرش یه گان دیگه ای ساختم بتونم بزنم بعد یهو ایشون اومد من زدم خودمم تعجب کردم که چرا یهو اینجوری تیر زد !

3. ممنون میشم رسیدگی کنید تا کسه دیگه ای دچار این مشکل نشه 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

تشکر !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا وارن بنده با همانگی رنک های بالا  داده شده 

و شما نیز نباید از باگی که تو سرور وجود داره سو اسفاده کنید با تشکر !!

• Like 1
لینک به دیدگاه

داداش من کف دستمو بو کردم که این باگه؟؟؟

لینک به دیدگاه

2.واقعا متاسفم که چرا سرور رو این باگش رو اوکی نمیکنید ؟ هرکسی 2 تا گان بسازه اینجوری تیر پرت میکنه ما باید AV بگیریم خدایی ؟ بازم میگم من هیچ مشکلی با هیچ ادمینی ندارم فقط میخام این وارن الکی رو براجی دادید من نتونستم با اسلحه mp5 بزنم و پشت سرش یه گان دیگه ای ساختم بتونم بزنم بعد یهو ایشون اومد من زدم خودمم تعجب کردم که چرا یهو اینجوری تیر زد !

طبق گفته خودتونه 

لطفا تا برسی منیجر محترم تاپیک بسته شه !!
@Parsa_AvengeR

لینک به دیدگاه

سلام...
دوست عزیز این موضوع داخل گروه ادمین‌ها مطرح شد و در صورتی که این اتفاق عمدی نبوده باشد ( که با توجه به طرز صحبت شما و نوشته‌های خودتان احتمال این موضوع کم است )، Warn شما پاک می‌شود... ولی لطفا تا جایی که امکان دارد با ما همکاری کنید و از مشکلات و باگ‌های احتمالی سرور تا زمان فیکس شدن آنها، سواستفاده نکنید...
در ضمن، این طرز صحبت شما و اشاره به اینکه مجازات اشخاص دیگر با شما تفاوت داشته است و ما با شما مشکل داریم و باید بن کنیم و... ! اصلا درست نیست! اگر اشتباه نکنم قبلا هم به این شکل شکایت کردید و مطلع هستید که با این طرز صحبت به شدت مخالف هستم!

با احترام

بسته شد...

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن