رفتن به مطلب

FBI

MEHDI83

ارسال‌های توصیه شده

ابتدا در قسمت شکایت از پلیر، با استفاده از "ایجاد موضوع جدید" یک پست جدید باز کنید و سپس فرم زیر را به طور کامل کپی کرده و اطلاعات مورد نیاز را به دقت پر کنید.

نام شما در بازی
: SHINER

نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:RepSoL

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):FBI Rank 1 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Civilian Lvl 21
توضیحات شکایت:داخل قوانین Frisk نوشته شده که افسر پلیس نمی تواند در ماشین Frisk کند اما افسر RepSoL نه تنها در ماشین بنده را Frisk کرده اند بلکه به بنده وانتد دادن و Drug  های مرا Take کرده اند 
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://uupload.ir/view/2lu2_repsol.rar/

پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1- دوست گرامی شما مجاز به مواد مخدر نیستید و لطفا دورغ الکی ندید که شما رو در ماشین فریسک کردم

2-شما بیرون از ماشین بودید و که بنده فریسک کردم اگه مدارک کامل دارید لطفا قرار دهید این که دلیل نمیشه وانتد دادم و شما اومدید سوار ماشین شدید و اسکرین شات گرفتید و از بنده شکایت کنید

مدارک کامل دارید قرار بدید

# یا حق

ویرایش شده توسط RepSoL
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MEHDI83 گفته است :

ابتدا در قسمت شکایت از پلیر، با استفاده از "ایجاد موضوع جدید" یک پست جدید باز کنید و سپس فرم زیر را به طور کامل کپی کرده و اطلاعات مورد نیاز را به دقت پر کنید.

نام شما در بازی
: PEEKA

نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Black_one

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):FBI Rank 1 
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور)20
توضیحات شکایت:سلام وعرض ادب به ولا قسم ما یک ماشین داشتم دود ازش بلند میشد بعد درحال حرکت بودیم بعد یک لحظه دیدم که یک مامور داره به ماشین ما تیر میزنه ماشین ما ترکید ما نتونستیم ss بگیرم ازش زنگ زدم بش گفتم هیچ چیزی ندارم بزارم فروم بعدش گردن نگرفت که اون ترکونده گوشی قطع کرد روز بعدی امد وتمامی ماشین های گنگ مارا ریخت به هم درحالی که میدونستم پلیس هیچ کاری نکردم  ولی اون بایک دوستش من را با مشت میزد بعد خودش گان کشید به چه حقی نمیدونم از گان استفاده کرد درحالی که من هیچکار نکردم چند تیر به من زد من هم از ته دل واعصبانیت به اون شخص  تیر زدم چرا پلیس الکی از گانش استفاده کرد خودتان داخل  قوانین نوشتین که نمیتونان بی دلیل کسی را تیزر کرد یا با گان هوجم اورید چرا به من تیر زد چرا واقعا چرا من به ان تیر زدم یکی زد یکی خورد درسته پلیسع نمیتونه که همیشه سوار پلیرها باشه که واقعا خسته شدم از دست این پلیسه !!! لطفا برسسی کنید بسیار ممنونم از شما.من توانستم هیچ عکسی از این فرد بگیرم بسیار ممنونم.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...)

پست‌های شما باید مطابق قوانین انجمن باشد.

لینک به دیدگاه

مدارک شما از Frisk داخل ماشین کافی نیست ...
شاید صرفا پس از Frisk شدن سوار ماشین شده اید که شاید من یا افسر مربوطه را فریب دهید ! به هر حال مدارک شما ناقص میباشد .
بسته شود

لینک به دیدگاه

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن