رفتن به مطلب

Rezafarahfard

EhSan_ZaLKhan

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HoXtoR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Rezafarahfard
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):leader
توضیحات شکایت:سلام ادمین جان شما بدون اینکه جوابی از من بشنوید شکایت رو بستید علت جواب ندادن من ارسال زیاد داشتم نمیتونستم پیام بدم ..
http://s6.picofile.com/file/8392302134/۲۰۲۰۰۳۲۸_۰۴۰۴۴۸.jpg
کاملا واضح هست که من به این اقا گفتم استفای منو بپزیرید میخواهم در فکشن پلیس بروم این اقا از روی لج بازی در صورتی استفای منو سین کرده 
http://s7.picofile.com/file/8392293576/Screenshot_۲۰۲۰۰۳۲۷_۱۴۲۸۳۷_Chrome.jpg
اینم درخواست استفای من بعد رفتم تو گیم هم گفتم اصلا توجه نکرد تو اسکرین اولی کاملا معلومه
 که سین کرده تو چت فکشن گفتم استفا دادم میبینه ولی بازم fw گزارش کار میده حتی تو جلسه که گزاشته بود گفته بود پنجشنبه گزارش اماده کنید کل اعضای فکشن شاهد هستن ...ایشون میگن که وقت گزارش من تمام شده بود ولی خودشون در جلسه اعلام کرده بودن پنجشنبه این هفته گزارش تحویل میگیرن ولی ایشون با اینکه استفای منو میبینن از الان fw گزارش کار میزارن واقعا شرمه... 
کل اعضای فکشن معلم من میارم ازشون تک تک میپرسم خود شما بودین تو جلسه پنجشنبه گفتید که هفته بعد پنجشنبه گزارش کار بیارین مگه من از شما سوال نکردم که گزارش کار کی هست گفتید تو جلسه میگم از همه پرسیدم حتی از خودتون گفتید پنجشنبه هفته بعد بعد چطوری وقت گزارش کار من تموم شده مگه زودتر استفا نداده بودم چرا از روی لج بازی این کارو میکنید بخاطر غرور شما من 60 ساعت از تست پلیس محروم شدم واقعا این حق من نبود.این اقا در حق من نامردی کرد اقاااای ادمین به خاک مرده هام قسم من قبلش استفا داده بودم حتی بهشم گفتم این اقا از سر لج بازی اینکار کرد که من تا بعد عید هم نتونم تست پلیس بدم ادمین جان لطفا خوب بررسی کنید حق به حق دان برسه یه هفته اینور اونور میزدم تست پلیس بدم این اقا همه چیو بهم زد...

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):بالا گزاشته شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این اقا داره میگه من حوصله شمارو نداشتم مشعله زیادی داشتم سریع کیکت دادم مثل مرد بیا بگو قضیه رو چرا میپیچونی چون میدونستی میخوام برم تست پلیس بدمfp بردی بالا فک میکنی ما ادم نیستیم فک کردی لیدر شدی با fw .av ادمو بسوزونی؟ نخیر اقا اینجا صاحاب داره 

http://s6.picofile.com/file/8392343942/۲۰۲۰۰۳۲۸_۱۵۵۴۳۹.jpg
اینم صحبت ایشون که میگن حوصله ندارن خودشون میبینن که برای تست پلیس میرم از سر لج استفای منم دیده فقط میخواست منو بسوزونه که کارشم کرد من fw الکی بخاطر این اقا خوردم خواهشا هوای ما پلیر هارو داشته باشیم که دستمون به جایی بند نیس ولی این حقشه fw بخوره هنوز ی هفته لیدر نشده همه ازش شکایت دارن کل معلم ها نمیان بگن چون کیک میشن 

• Like 1
لینک به دیدگاه

تو گیم همه فوش میدن وسط کار معلم تیر میزدن میکشتن یه بار  ss نگرفتم برای اینکه کنار هم باشیم بازی کنیم ولی شما بازی ریختی که اصاب همرو بهم بریزی fp 60 دادی بهم بعد اومدی پیوی میگی برو sleep کن؟شما هدفت بازی کردن نیس ولا نیس شما شما فقط فقط میخوایید بازیو خراب کنید حرص بقیه رو در بیاری بسلام ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

ایشون حرف زدنشون شده مثل سران مکه زمان پیامبر هست که قرآن رو میخوندن اما بخشیی از اون که به نفع خودشون بود.

من نگفتم که از همه گزارش کار هفته  بعد تحویل می گیرم.اگر تاپیک گزارش کار رو چک کنید می بینید که که ما اون هفته New ممبر زیاد داشتیم

طبق قوانین افرادی که در هفته از 2 روز قبل از میتینگ وارد فکشن شوند،نیازی به ارسال گزارش کار ندارند اما شما در روز میتینگ 5 روز بود که وارد شده بودید.

پس ارسال گزارش کار برای شما واجب بود.همچنین حضور در میتینگ برای همه ی افراد واجب هست.

بعدشم قوانین فرم میگه فردی 2Fw در هفته اول بگیره با 60Fpکیک میشه.

*دریافت دو FW در 7 روز اول ( فقط هفته اول!! ) عضویت = 60FP کیک.(این متن توی خود فرم هم هست)

من که الکی Fp شما رو زیاد نکردم بر اساس قوانین پیش رفتم.سرخود هم Fw ندادم.شما اومده بودی سوءاستفاده کنی.

اگر قبل از ساعت 12 شب پنجشنبه استعفا گذاشته بودی من Fw گزارش کار رو به شما نمیدادم.

الان پلیر مرتضی هم همین کارو کردن fw گزارش کار نزاشتن Fwهم نگرفتن چون که قبل از تایم تموم شدن ارسال گزارش کار استعفا دادن اما میتینگ نیومدن و مجازاتش رو هم دریافت کردن.

حالا شما اول Fw میتینگ گرفتی بعد گزارش کار هم نزاشتی که بعدش Fw اون رو گرفته بودی

اگر Fw گزارش کار رو به شما نمیدادم AV داشتی که یک Av دیگه هم دریافت میکردی به دلیل چت بی مورد در /f حالا باز تصمیم با شماست که این بحثو ادامه بدی یا نه.

اگر این Fw رو نمیگرفتی یک Fw با عنوان گرفتن 2Av می گرفتی.

در ضمن این شکایت بسیار بی محتوی است چرا که مطالبی که اینجا بیان شده در شکایتی به همین اسم وجود دارد که به دلیل بسته شدن و لج بازی پلیر،در تاپیکی دیگر ایشان شکایت کرده و ادامه ی مطالب قبلی رو اینجا بیان کردن.

یا حق

• Like 1
لینک به دیدگاه

اقا رضا شما همچنان پست تکراری بحثو بزرگش میکنی که چی؟؟؟طبق اماری که من دارم شما سه روزه لیدر شدی ...و من پنج روزه معلم قوانین میگه تویک هفته شما موظف هستی گزارش کار بدی من اولین بارم توفکشن حضور داشتم نزد شما اومدم ب شما گفتم گزارش کارو کی تحویل بدیم گفتید در جلسه اعلام میکنم تو جلسه من حضور نداشتم اطلاع داده بودم که نیستم بعدش من پرس و جو کردم از اقای #abbassins و Fc12# و از اقای #snofy پرسیدم که گفتن گزارش کار هفته بعد 5 شنبس خود شما هم گفتید زشته سن سالی ازت گزشته... رضا جان انکار نکن شاهد دارم دارم بعد،من استفای خودمو گزاشتم گرچه یه هفته مهلت داشتم شما از روی لج منو 60fp میدی بعد با بی ادبی خداحافظی میکنی کیک میدی شما ۳ روزه لیدر شدی کمبود fw داری تا هر چی دستت بیاد بدی تو این روزای تعطیلی خواستم برم تو فکشن تست داشتم ولی شما بخاطر غرورتون fw الکی دادید که منو سریع کیک کنید،،، واقعا کارتون fw داره .

لینک به دیدگاه

از اونجا شما قانون خوب خوندی که2 fw در یک هفته کیک داره شما یه fw الکی گزاشتید که منو از فکشن باfp60 کیک بدی بعدشم جدا از حرفی که تو جلسه زدی که گفتی هفته بعد پنجشنبه گزارش کار بیارید اصلا بگیم تو نگفتی طبق قانون من دو روز مهلت داشتم گزارش کار بدم بعدشم استفای خودمو از ۶ ساعت قبل گزاشته بودم کاملا تو اسکرین شات های بالا معلومه که زیر پست من پست گزاشتی و دیدی واسه چی fw گزارش کار میدی 

ادمین لطفا رسیدگی کنید... 

• Like 1
لینک به دیدگاه

من از شما عذر میخوام که اون دوستان اشتباه به شما گفتن اما گزارش کار این هفته رو شما باید میدادین یا حداقل توی فروم به من اطلاع میدادین از من میپرسیدین که گزارش کار رو کی باید تحویل بدید.

این حرف عباس درست بوده اما این برای زمانی هست که من مرخصی باشم و بررسی گزارش کار ها بر عهده ی ساب لیدر باشه وگرنه الان که من گزارش کار هارو بررسی می کنم میگم که ایشون کارش اشتباه بوده.بعدش هم قبل از میتینگ به من که نگفتین این دلیل نمیشه باید پست مرخصی میزاشتین.

من دلیل عدم حضور شما در میتینگ و عدم ارسال گزارش کار رو که نمیتونم صرفا بر اساس یک حرف اونم داخل بازی در نظر بگیرم.

پس تاپیک درخواست مرخصی اینجا به چه درد می خوره؟

بعد شما که میگی FC12 گفتن هفته بعد ایشون خودش روز بعد از شما اومدن فکشن و گزارش کار قرار دادن.

چرا شما که 1 روز قبل از ایشون وارد شدین گزارش کار نزاشتین؟

این دلایلی که میارین قبول نیست

یا حق

ویرایش شده توسط RezaFarahfard
لینک به دیدگاه

MaSteRHoSeiN@ ادمین جان من سر شما رو درد نمیارم این اقا حرف تکراری اصلا حرفاشون جواب حرف من نیس خواهش میکنم ازت با حق باش متن های منو ببینی اسکرین شات هارو نگاه بندازی خودتون متوجه میشید که مشکل کجاست و این اقا چه اشتباهی کرده ... ممنون 

• Like 1
لینک به دیدگاه

ای بابا حالا هرچی میگم شما حرف خودتو بزن من توی جلسه حضور نداشتم.دیگه به چه زبونی بگم

لینک به دیدگاه

شما خودتون تو جلسه نیستید بعد اومدی مارو سر این غضیه fw میزنی تو خودت تو کارت نظم نداری بعدشم وقتی از موضوع خبردار نیستی که تحویل گزارش کار کیهست واسه چی fw میدی بعدشم من  دوروز وقت داشتم تا گزارش کار بدم استفامم گزاشتم fw میدی؟؟؟اسپم نده اقا مارو از کار بیکار کردی که هیییچ؛؛؛کاری کردی تا بعد عید هم عضو فکشن نشم بخاطر اشتباه تو بخاطر نبودن خودت تو جلسه بخاطر خبر نداشتن تو بخاطر لج بازی تو fw الکی ب کسی میدی باید پاش وایسی رضا خودت ی دونه بگیری مفهمی تمش چیه .. تو لیدری کارتو درست انجام بده سو استفاده نکن از مقامت دلبخوایی عمل نکن ...اگه قرار بود به خواست شما باشه که وا ویلا.....

• Like 1
لینک به دیدگاه

ای بابا من دیگه نمیدونم به چه زبونی باید برای شما توضیح بدم خودم 1 ساعت قبل از شروع جلسه ویندوزم ریخته به هم.

بد کردم به ساب لیدر گفتم جلسه رو به جای من شروع کنه.میتونستم بگم شروع نکن اومدم توی بازی خودم جلسه میزارم هر کس هم نبود Fw میدم.

شما که میدونستی نمیتونی بیای برای چی مرخصی نزاشتی؟

الکی کار خودتون رو توجیه نکنید

ادمین @MaSteRHoSeiN دیگه واقعا نمیدونم باید چطور برای ایشون توضیح بدم

لینک به دیدگاه

قبل از اینکه ویندوز شما خراب شه ب قول خودتون باید مرخصی میزاشتی.... و شما تو جلسه حضور داشتیبیخود بکسی fw نمیدادی جلسه رو عباس برگزار کرد خودش هم بهم گفت هفته بعد پنجشنبه باید گزارش کار تحویل بدی.از این خبر نداشتی نه اشکال نداره پس اینیکی چیکارش میکنی هان.؟ من کلا پنج روزه تو فکشنم دوروز وقت داشتم استفامو ۶ ساعت قبل اینکه fw گزارش کار بدی من گزاشته بودم چراااااااا fw زدی...تو جلسه حضور نداشتی. مرخصی نزاشتی .چرا تو نباید fw بخوری چرا .... شما الان دوتاباید fw بخوری 1- حضور نداشتن در جلسه مهم بدون گزاشتن مرخصی ....منم میتونستم بگم ویندوزم پریده ایاااا کسی باور میکرد؟؟؟؟؟ایا شما راست میگی ؟؟؟ 2- بخاطر ندانستن شما لج کردن سو استفاده از کار لیدری fw میدی باید پاش وایسی به متن های بزرگ نیست به دروغگویی نیست داداش من انسانیت داشته باش عین مرد بگو چیکار کردی..  باید به کارت نظم بدی کسیو الکی میزاری تو fp بایدم پاش وایسی ...کاملا تو کارت بینظمی کردی... اینو همه شاهد هستن.اگه میخوایین بیارمشون کارتو توصیف کنن  

ادمین جان ازت خواهش میکنم تمنا میکنم با حق باش ما دستمون به جایی نمیرسه اقایی کن یکم پست هارو چک کن قضاوت با شماست مدارک های لازم گزاشته شدن ..

لینک به دیدگاه

MaSteRHoSeiN@ ادمین جان ایشون اولن پست خودشونو ویراش زدن  و این خلاف قوانین هست ایشون بنظمی دارن لطفا رسیدگی کنید 

لینک به دیدگاه

MaSteRHoSeiN@ اقای ادمین شما زحمت میکشید تا یه سرور خوب بدون مشکل داشته باشید ولی این اقا مشکل ایجاد کردن از مقام سو استفاده کردن خودشو باما خیلی فرق گزاشته این میتونه تو جلسه نباشه الکی بگه ویندوز پریده از جلسه خبر نداشته باشه که گزارش کار کی هست اونموقه کی هست که این بنظمیو fw بده به ایشون تازه دوروز وقت داشتم که گزارش کار بزارم استفامم ۶ ساعت قبل گزاشته بودم ایشون سین کردن بودن این اقا با پست های الکی میخوان جلب توجه کنن ولی نمیزارم از این کار شرم اورت فرار کنی این اقا اصلا نمیدونه تو جلسه چی گفته شده نرفته بپرسه ولی من رفتم پرسیدم استفامم گزاشتم این شما بودید که واسه تفریح اومدید تو فکشن نه من اقای محترم یه حرفی میزنی سری ویرایش میزنی ادمین نبینه این کارتونو اختار داره این یک.... و دو در جلسه حضور نداشتی حتی بخودت زور ندادی بری بپرسی که ساب لیدرت گزارش کارو واسه کی گزاشته بی خود بدون اطلاع fw گزاشتی این از این... این اقا میخواست منو  2fw کنه بهونه بده کیک کنه ..این کارشون واقعا زشته اگه بخواییم حساب کنیم کلااا تو کارت بینظم تر از من بودی تو جلسه نبودی متن خودتو ویرایش میزنی بی دلیل از عصبانیت یه fw میدی واسه کیک .. چطوری روت میشه متن بزاری؟؟ 

لینک به دیدگاه

من از دو نفر که همون موقع حضور داشتن و خود عباس که داشتم باهاش حرف میزدم دعون می کنم بیان و زیر این پست بگن.برای اینکه دروغ گو نباشم همون موقع عکس گرفتم فرستادم برای یکی از دوستام که تون عکس رو هم میزارم.

عکس های میتینگ رو هم عباس برای من فرستاد اما هم دیر فرستاد هم من دیر تونستم ببینمشون. از لحظه لحظه میتینگ عکس گرفته و برای من فرستاده و خود ادمین میتونن چک کنن توی گزارش کار من.

مدرک خراب شدن ویندوزم

مدرک خراب شدن ویندوزم که اگر مشاهده کنید گوشه تصویر از ساعت 9 صبح گیرش بودم تا ساعت 6 عصر که وارد بازی شدم نتونستم قبلش وارد شم

مدرک نصب ویندوزمم که نشون میده دو روز پیش بوده

این وضعیت من دو روز پیش بوده(مدرک هست)

افرادی که باهاشون حرف زدم سر این موضوع:

@AbbasSins

@hajiARM

@mhdi13750

شما که تایم پلی هنوز زیر 1000 هست چرا به منی که 1500 ساعت تایم پلی دارم میگی هیچی از لیدری سرم نمیشه؟

در ضمن دلیل ویرایش کردن من یه سری غلط املایی بوده و بس همین

بعدشم من از کجا باید میدونستم که ویندوزم روز میتینگ خراب میشه؟

ولی شما میدونستی که اون روز نمیتونی گزارش کار بزاری برای چی درخواست مرخصی نزاشتی؟

برا چی من اخطار بگیرم وقتی که ساب لیدر همه چیو گفته؟

اگر آنلاین نباشم اون موقع تازه میشه یه ایراد گرفت اخطار داد

من دیگه از بعد از این پست چیزی نمیگم تا بررسی ادمین معلوم کننده برد و باخت این شکایت بشه

لینک به دیدگاه

ویندوزت خراب بود..؟؟ قسمت مرخصی میگفتی.. ولی نگفتی تو جلسه نبودی  پس fw میخوری همون طوری که واس من زدی خودتم باید بخوری ایشون پیامشونو سریع ویرایش کردن این کارشون سرپیچی از قانونه  ساب لیدر جای خودت گزاشتی اوکی قبول ولی .. ساب لیدرت گفت هفته بعد پنجشنبه گزارش کار بده شما سر جلسه نبودین بدون اطلاع که بودی  استفای منو که دیدی سین کردی دوروزم وقت دارم کلا پنج روزه تو فکشنم تو چرا fw زدی چند بار پست کنم بهت اینکارتو بفهمونم بازم شروع میکنی پست های مزخرف فقط برای رفع مشکلت ؟؟

لینک به دیدگاه

Dadash bia pool clear Fp to khodam midm Gerye Nkon😐

• Like 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

I ɴ  T н e  N α м e  O ғ G o d

با سلام خدمت ادمین محترم...
برادر من ...
1- رنک ساب لیدر زمانی که لیدر در مرخصی نیست نمیتواند تایید کند کسی گزارش کار بگزارد یا خیر...
2- طبق قوانین شما اگر قبل روز سه شنبه به فکشن مربوطه اینوایت شدید موظف هستید گزارش کار خود را تا روز پنجشنبه تکمیل و روی سایت قرار دهید..
3- خرابی ویندوز یک مشکل عادی هست چونکه تا اینجایی که من میدونم برای اینکه هزینه خرید ویندوز نکنیم از ویندوز کرکی استفاده میکنیم و خرابی های احتمالی خود را دارد...
4- طبق لینک زیر شما فردای میتینگ پست استعفا گذاشتید پس Fw نبودن شما در میتینگ به شما داده میشود

( تایم میتینگ روز پنجشنبه مورخ 1399/1/7 ساعت 14:45 بوده است )

5- FW قرار ندادن گزارش کار شما هم طبق قوانین صحیح بوده چراکه شما پست استعفای خود را 13 ساعت پس از تمام شدن تایم ارسال گزارش کار بر روی سایت قرار دادید...

6- لیدر محترم پس از نگاه کردن به گزارش کار ها به کسانی که گزارش کار ارائه نداده بودند Fw داده اند...
پس درخواست استعفای شما پس از چک کردن گزارش کار بوده و لیدر باید Fw گزارش کار رو برای شما اعمال میکردند
و اگر هم لیدر در حال چک کردن نبوده انده باز هم شما مستحق گرفتن یک FW بوده اید چرا که تا ساعت 12 شب بیشتر فرصت نداشته اید برای ارسال گزارش کار...

7- ساب لیدر هم فکر کنم به آنهایی گفتند هفته بعد گزارش کار قرار بدید که بعد از روز سه شنبه اینوایت داده شدند ولی شما در روز شنبه در تاریخ 1399/1/2 اینوایت شدید...

8- مهم نیست که لیدر چه روزی به رنک لیدری ارتقا پیدا کردن ولی تا اینجا که لیدر بر اساس قوانین کار کردن اگر هم قبول ندارید ادمین محترم @MaSteRHoSeiN
شما را با قوانین اشنا کنند...

9- دسترسی ویرایش پست تا 15 دقیقه پس از ارسال فعال است پس ویرایش متن خلاف قوانین فروم نیست...

( طبق قوانین فروم وقتی بنده زیر یک پست تگ میشم میتونم در آن پست اضهار نظر کنم )

( عادل باشیم )
( آدم باشیم )
یاعلی
#hajiARM

ویرایش شده توسط hajiARM
خرابی لینک
  • Like 1
لینک به دیدگاه

ببین شما دو سری دخالت میکنید هیچی نگفتم اگه به تگ کردن باشه کل رفیقامو تگ میکنم بریزن از رضا تا جا هست بگن  حاجی نمیدونم شما کی هستید تو فکشن شمارو ندیدم وظیفه شما فضولی در شکایت دیگران است یا یازی عادلانه من شکایت های خودمو گزاشتم مدارک های کافی هست دخالت شما هیچیو عوض نمیکنه ب اندازه کافی خودمون چت کردم لازم نکرده تو جواب پس  بدی ..

لینک به دیدگاه

با احترام

همونطور که در شکایت قبل به شما اعلام کردم کار لیدر خاطی صحیح بوده زیرا شما زمانی که به یک فکشنی دخول میکنید باید در آن فکشن کار کنید و گزارش کارتان را قرار بدید

اما به علت آنکه لیدر خاطی هنگام خرابی ویندوز درخواست مرخصی ای قرار ندادن به ایشان تذکرات لازم داده میشود

کسانی که بدون اجازه در این شکایت دخالتی انجام دادند اخطار فروم دریافت نمودند

. CloseD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن