رفتن به مطلب

Rezafarahfard

EhSan_ZaLKhan

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:HoXtoR
نام لیدری که شما از ایشان شکایت دارید:Rezafarahfard
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):leader
توضیحات شکایت:به این اقا من گفتم میخوام استفا بدم بدون اینکه من ببینم جلسه گزاشتن fw برای من زد من دلیل fw ازش خواستم گفتم راضی نیستم بامن لج میکنه در صورتی که من استفامو تو سایت گزاشتم fw واسه نزاشتن گزارش کار بهم میده بعد کیک این اقا دو روزه لیدر شده با همه لج میکنه fw  میده نمیدونم چرا ...
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خداوکیلی وقتی که استفا دادمو با وقتی که fw برای گزارش کار من گزاشت ببنید من گفتم مشتری نیست نمیتونم گزارش کار کنم سر غضیه اینکه گفتم راضی نیستم یه fw برام گزاشت با خدافظ تمومش کرد نمیدونم کی جوابگوی این اقا هست هرکاری دلبخوایی از سر لج نیست

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام

اولا ممنون از اینکه اولین شکایت رو از من کردی.افتخار بزرگیه که به اولین شکایت دارم جواب میدم.

دوما شما مدرک نزاشتی چرا؟

خب میریم سراغ مدارک بنده مبنی بر کیک کردن ایشون:

اولا که ایشون تاریخ ورودشون 1399/1/2 هست

مدرک!

دوما شما دلیل کیک شدنتون گرفتن 2 FW در هفته اول بوده

مدرک!

سوما شما 2 FW و 1 Av داشتین که دلایل این اخطار ها به شرح زیر است:

Av:فحاشی Ss اخطار

FW اول:عدم حضور در میتینگ

مدرک!

Fw دوم:عدم ارسال گزارش کار

مدرک!

در ضمن من با کسی خصومت شخصی ندارم و از سر لج و لج بازی کسی رو Fw یا کیک نمیدم.ایشون امروز پست استعفای خودشون گزاشتن اما یک سری Fw از ایشون مونده بود که باید به ایشون میدادم مثل عدم ارسال گزارش کار یا عدم حضور در میتینگ که من به ایشون این Fw هارو دادم و بعد کیکشون کردم.

مدارک بیشتری هم از ایشون دارم که قانون شکنی می کنن اما اون هارو اعمال نکردم.در ضمن به دلایلی روز قبل نتونستم در میتینگ حاضر شم که برگزاری میتینگ رو بر دوش ساب لیدر گزاشتم و Ss میتینگ نیمه شب به من داده شد و صبح که داشتم گزارش کار هارو بررسی می کردم ایشون گفتن کیک کن گفتم این مجازات هارو اعمال کنم شما رو کیک می کنم.

Av شما رو اعمال نکردم

بر طبق قوانین استف:

*دریافت دو FW در 7 روز اول ( فقط هفته اول!! ) عضویت = 60FP کیک.

و شما 6 روز است که وارد فکشن شده اید

یا حق

ویرایش شده توسط RezaFarahfard
  • Like 2
لینک به دیدگاه

این چیزایی که گزاشتی هیچ ربطی ب موضوع من نداشت شما استفای منو میبینی داری میبینی که من برای گزارش کار نمیتونم ب شما گفتم که مشتری نیس به شما از قبل گفتم که استفای بپرزید شما کاملا از روی لج fw برای گزارش کار زدید نیازی به مدارک نیست اقای رضا ادمین موقعه ای که استفای منو ببنید وشما چه موقعه به منfw گزارش کار دادی کافیه نیازی به مدارک نیس شما کاملا خواستید باهوش عمل کنید  این کارتون زشت بود شما لیدری با رعایت کنی 

• Like 1
لینک به دیدگاه

مدرک برای گزارش کارتون اصلا چیزیو ثابت نمیکنه.... قبول کنید یه fw کاملا از سر لج دادید  ‌..قبل جلسه بهتون گفتم من میخوام استفا بدم بدون اینکه جواب حرف منو بدی خدافظی کردی بحث در مورد fw جلسه یه دونه دیگه میده fw میده شما وقتی استفای منو میبیند واسه چی fw گزارش کار میدی.... ی جور میگید اولین شکایت از من شما کلا ۳ روزه لیدر شدید 

• Like 1
لینک به دیدگاه

http://s6.picofile.com/file/8392219334/۲۰۲۰۰۳۲۷_۱۲۱۶۲۸.jpg

چونکه گفتم از کارتون شکایت میکنم سری کیک میده خداحافظی هم میکنه کاملا معمولا دارید اینکارو از رو لج انجام میدی

لینک به دیدگاه

میگم یه سوال من گفتم دارم فروم چک می کنم بعد که اومدم سوالت رو یادت باشه ازم بپرسی شما برای چی سوال رو از من نپرسیدی؟

بعد امروز که جلسه ای نداشتیم.

دلیل کیک سریع من محاسبه گزارش کار ها بود دیدم شما عجله دارید گفتم خداحافظ بگم سریع شما رو کیک کنم چون کارم زیاده مشغله دارم و ... برا همین دیدم وقت جواب پس دادن به شما رو ندارم و شما گفتی کیخوای شب تست پلیس بدی برای همین دیدم هم خودم عجله دارم هم شما سریع کیک کردم

لینک به دیدگاه

بله اقا چون عجله داره یه دونه fw بده بعد راحت کیک کنه اقای ادمین ایشون نظم فکشن بهم میریزن ازتون خواهش میکنم این همه به پلیر ها نظارت میکنید به لیدر هاتون یکم توجه کنید این اقا میگه من حوصله نداشتم وقت نداشتم fw دادم حوصله جواب پس دادن ندارم چون این اقا حوصله نداره من باید fw بخورم چرا باید بخاطر حوصله تو من باید fw بخورم. چرا وقتی من استفا دادم شما fw گزارش کار میزنید...ادمین ایا این قابل پسند شماست موقعه ای که من استفا دادم به این اقا گفتم مشتری ندارم نمیتونم از پسش بربیام این اقا از روی لج fw گزارش کار میکنه با عصبانیت کیک میده خداحافظی میکنه ایا اینو قبول دارید؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

عصبانیت چی برادر من.من توی چت فکشن روز قبل از میتینگ اعلام کردم هر کس نمیتونه بیاد درخواست مرخصی بزاره حالا شما سهل انگاری کردی نخوندی من باید تاوان پس بدم؟

لینک به دیدگاه

اقای رضا بحث نکنید تا بررسی لیدر معلوم میشه 

ادمین جان درخواست من اینه که این اقا از روی عصبانیت fw داده و من استفامو ارسال کردم این اقا چرا گزارش کار fw زد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اینم از عکس استفای بنده که حتی ایشون هم سین کردن دیدن استفای منو

http://s7.picofile.com/file/8392226092/Screenshot_۲۰۲۰۰۳۲۷_۱۴۲۸۳۷_Chrome.jpg

ولی بازمfw گزارش کار واسه من زدن اقای لیدر معلم ها این کار شما شایسته لیدری است ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من از روی عصبانیت به کسی Fw نمیدم.خود شما دیدی که برای اون Av من نزدیک به 1 ساعت برای شما زمان گذاشتم.اون زمان که من Fw دادم هم از زمان تمام شدن میتینگ گذشته بود هم از زمان تحویل گزارش کار و شما اصلا برای میتینگ حضور پیدا نکردی و گزارش کار ارسال نکردی.

لینک به دیدگاه

کاملا تو اسکرین بالای من معلومه گفتم از کارتون شکایت میکنم سریع خداحافظی کردی کیک کردی این از این دومن من قبل جلسه اعلام کردم که نمیتونم درجلسه حضور داشته باشم شما توجه نکردین بدون اینکه جواب بدین خداحافظی کردی بعدشم  شما استفای منو میبینی چراااا fw گزارش کار میدی اقای رضا انکار نکن ادای مظلوم هارو در نیار کاملا ثابت شده ای 

لینک به دیدگاه

از شانس بد شما من دیشب زود خوابیدم و نتونستم اسکرین شات های میتینگ رو چک کنم.وگرنه دیشب Fw شما رو میدادم

لینک به دیدگاه

من از تمام لیدر های سرور درخواست می کنم تا بیان زیر این پست بگن آیا یک لیدر از شکایت شدن ازش خوشش میاد یا نه

لینک به دیدگاه

دروغ تحویل نده کارت بجایی رسیده دروغم میگی... واسه چی استفای منو سین میکنی بعد fw گزارش کار میدی از هرکی اصبانی بشی باید سر خود fw بدی شما بدرد لیدری نمیخورید اقای از موقعه که اومدید نظم فکشن ب هم خورده 

لینک به دیدگاه

من کاملا این کارشو توصیف میکنم : ایشون روزی که خواست جلسه بزاره من بهشون گفتم نمیتونم بیام این جواب نداد تا فردا ساعت ۳ اومدم گفت fw میگیری نیومدی گفتم من ب شما گفتم نمیتونم بیام من کارتون راضی نیستم این اقا کاملا با اصبانیت خداشاهده من تو قسمت استفا درخواست هم داده بودم برای گزارش کار زد و اخراجم کرد نمیدونم چرا باید اینکارو بکنه

http://s7.picofile.com/file/8392226092/Screenshot_۲۰۲۰۰۳۲۷_۱۴۲۸۳۷_Chrome.jpg

این از استفای من اقای رضا هم سین کرده دیده استفای منو حتی داخل گیم هم گفتم بهش

http://s6.picofile.com/file/8392219334/۲۰۲۰۰۳۲۷_۱۲۱۶۲۸.jpg

و تو این عکس وقتی میگم از کارتون شکایت میکنم سری کیک میده و خداحافظی میکنه قضاوت با شماست ادمین ..

لینک به دیدگاه

دوما یک ممبر فکشن وقتش به مراتب آزاد تر از یک ساب لیدر هست.

برای چی ساب لیدر فکشن آقای AbbasSains 1342 اسکرین شات داره با وجود مشغلشون به عنوان ساب لیدر یا چرا ممبر @hajiARM با وجود حضور 2 روزه در فکشن،تونستن حداقل هارو بدست بیارن و ارسال کنن با وجود اینکه 2 روزه و ارسال گزارش کار براشون اجبار نیست.

حالا شما که 6 روزه وارد فکشن شدی نتونستی حداقل هارو بدست بیارید ایشون تونسته؟

آقا نخواستین کار کنین به من مربوط نیست هر کس خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه

بعدشم من دیروز ویندوزم مشکل پیدا کرده بود داشتم ویندوز عوض میکردم خودم تا ساعت 6 عصر توی بازی نبودم  شما چطور به من گفتی نمیتونی بیای؟

بعدشم من گفتم همون روز چند بار که هر کس نمیتونه بیاد مرخصی بزاره شما چرا نزاشتی؟

چرا ممبر  @Snoopy  Fw نگرفت؟

چون پست مرخصی گذاشته بود.

الکی کار خودتون رو توجیح نکنید.

بعد کجا میزنه سین کردم؟

من هر استعفایی رو تایید می کنم فرد رو منشن می کنم

لطفا اسپم نکن تا ادمین @MaSteRHoSeiN رسیدگی کنن به شکایت

یا حق

• Like 1
لینک به دیدگاه

من چی میگم شما چی میگید من میگم وقتی استفای منو دیدی داخل گیم بهت گفتم که استفا دادم شما چرا fw گزارش کار زدی مثل اینکه شما مشکل دارید بحث جای دیگه واسه میاری چرا الکی واسه خودت موضوع متن درست میکنی چرا از دیگران مثال میزنی من گفتم مشتری نیست من نمیتونم چون بقیه مشتری دارن من باید مجازات شم من بهت گفتم نمیتونم گزارش کار بدم استفا دادم چرا گزارش کارو fw دادی تو اینو جواب بده که اکانت من رو دو اختاره کردی ب چه حقی؟

اقای ادمین لطفا اسکرین شات های بالا رو بررسی کنید چک کنید... 

لینک به دیدگاه

I ɴ  T н e  N α м e  O ғ G o d

باسلام خدمت ادمین محترم...

اقای HeXtoR اول اینکه شما امروز که میشه 1399/1/8 درخواست استعفا گذاشتید...
دوم اینکه شما میگید قبل جلسه به لیدر گفتم که نمیتونم در جلسه حضور داشته باشم...

لیدر در روز جلسه مشکل سیستمی براشون پیش اومده بوده که مجبور به عوض کردن ویندوز شدن...
میتینگ در ساعت 14:45 روز 1399/1/7 برگزار شده توسط Sub-Leader محترم...
پس یعنی لیدر در اون تایمی که شما گفتید من نمیتونم بیام نبوده...
و طبق قوانین شما موظف هستید حداقل 6 ساعت قبل از تایم میتینگ درخواست مرخصی ارسال کنید...
پس درخواست مرخصی نگذاشته بودید...
طبق گفته شما که قبل جلسه به لیدر گفتید من نمیتونم بیام پس حرف شما صحتی ندارد...

( طبق قوانین فروم وقتی بنده زیر یک پستت تگ میشم میتونم ارسال نظر بکنم )
#hajiARM 

یاعلی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HeXtoR گفته است :

لطفا اختار داده شود ادمین دخالت در شکایت

لینک به دیدگاه

شما اصلا گوش میدی من چی میگم؟

میگم اگر شکایتی قبل از تایم درخواست استعفا داشته باشی یا اخطاری که اعمال نشده باشه باید اول اون اخطارها اعمال بشه بعد فرد مورد نظر کیک بشه.

بعد یک سوال دیگه شما لولت 10 هست من لولم 30 هست شما رنکت 1 بود من رنک 7 هست یا اصطلاحا لیدر هستم حتی قبل از اینکه به رنک لیدری برسم رنکم 4 و ساب لیدر بودم پس یعنی من در هر صورت تجربم از شما بیشتره و 4 پیراهن بیشتر از شما پاره کردم.

وقتی میگم چنین مجازاتی رو باید برای شما اعمال کنم پس اطمینان داشته باش که لیدر های قبل از من هم چنین کاری رو کردن

لینک به دیدگاه

ادمین جان ایشون چ حقی در دخالت کردن شکایت ما دارن رضا ار پس خودش بر نمیاد بقیه رو میاره اولن ب شما مربوط نیس دومن شما هیچی نمیدونی پس دخالت نکن 

درخواست مرخصی نکردم درست fw اونو گرفتم  هی بحث جلسه نیار من میگم fw گزارش کار موقعه که من قبلش استفا داده بودم چرا دادی 

لینک به دیدگاه

برای اینکه تایم ارسال گزارش کار تموم شده بود و شما تاپیکی مبنی بر گزارش کار ارسال نکردین

بعدشم من از پس خودم بر میام

hajiARM هم طبق قوانین فروم اومده پست گذاشته کار خلافی انجام نداده

لینک به دیدگاه

با توجه به تاپیک زیر ایشون حوالی 13:00 پست استعفاشون رو ارسال کردن که من Fw میتینگ که قاعدتا بعد از میتینگ باید بدم رو قبل از اکسپت کردن پستشون دادم.اینجا 1Fw دیگه هم میمونه که به خاطر ارسال نکردن گزارش کارشون در وقت معین شده باید میدادم.

بر طبق قوانین 2Fw در هفته اول کیک با 60Fp به همراه دارد

مدارک نیز در زیر ارسال شده است

مدرک!

لینک به دیدگاه

با احترام

طبق صحبت هایی که با لیدر انجام شد شما از زمان ورود به فکشن که اول هفته بوده هیچگونه فعالیت خاصی در فکشن نداشتید و به قول ایشان برای خوشگذرانی به فکشن اومده بودید

و در روزی که باید گزارش کار قرار میدادید استفاء گذاشتید که این کار سوء استفاده از فکشن میباشد که نباید همچین چیزی صورت بگیرد

مدارکی که لیدر محترم ارائه کردند کار ایشان کاملا صحیح بوده است

. CloseD

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن