رفتن به مطلب

پارتی بازی

Wild

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Wild
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Admins
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): 67
توضیحات شکایت: قانون فکشن مافیا اینه که وقتی یه لیدر استعفا میده کل ممبرا کیک میشن وقتی @Zoom رفته هلپری و دیگه نمیتونه لیدر باشه کل ممبراش باید کیک بشن این قانون مافیاس ولی جالبیش اینجاست که هنوز اونجرز لیدر نداره پست لیدری نزاشته هنوز معلوم نیست کی میخواد لیدر اونجرز بشه بر میدارین طرفو دعوت به مافیا هم میکنین ؟ ممبرای اونجرزم کیک نمیکنین ؟؟؟؟ این چ وضعشه ؟ بعد میای میگی چرا فحش میدین ب ادمین رفیق مارو بن میدین که چرا فحش داده به ادمین وقتی این کارارو میکنی انتظار داری طرف بگه دمت گرم تو بهترین ادمین سروری ؟! تموم کنین این بازیه کثیفو/ @TurBOo الان واقعا این کارا کار توعه یا کسی دیگه داره این کارارو میکنه که تورو بده کنه ؟! @Parsa_AvengeR شما مگه نمیگفتی من ادم منطقی هستم من سخت گیرم تو قوانین این همه ادعا پس چی شد خون اینا رنگی تره از ماعه ؟! / @Ciavash حرفی ندارم / از خودتون دفاع کنین و الکی شکایتو نبندین مثل شکایت های قبلی و منتظر جواب Owner سرور باشید تمام.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
http://uupload.ir/files/zu2_mta-screen_2020-03-26_17-14-29.png

• Like 8
  • Haha 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام...

به دلیل اینکه اسم بنده در متن شکایت ذکر شده و همچنین موضوع اصلی این شکایت حول محور اینوایت شدن بنده در این مافیا میباشد اجازه دخالت دارم...

بنده تست هلپری دادم و با موفقیت در تست به تیم هلپری پیوستم و با FP متناسب با مدت زمان لیدری از رنک Leader دیموت شدم. تا جایی که یاد دارم به طور معمول زمانی که Leader یک فکشن به هر دلیلی برکنار میشه برای حفظ فعالیت فکشن , ممبر ها را در Faction مذکور نگهداری میکنند تا Leader جدید تصمیم بر کیک یا نگه داشتن اعضا بگیرد!

ثانیا این مافیا دارای Sub-Leader میباشد (آقای VitoCorleone ) که ایشان از بنده تست گرفتند و بنده بعد از ClearFP توسط ایشان Invite شدم! 

پ.ن : قطعا مافیا بودن یا نبودن بنده آسیبی به کسی نمیرساند... واقعا دلیل این شکایت را متوجه نمیشوم!

• Like 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ZooM گفته است :

باسلام...

به دلیل اینکه اسم بنده در متن شکایت ذکر شده و همچنین موضوع اصلی این شکایت حول محور اینوایت شدن بنده در این مافیا میباشد اجازه دخالت دارم...

بنده تست هلپری دادم و با موفقیت در تست به تیم هلپری پیوستم و با FP متناسب با مدت زمان لیدری از رنک Leader دیموت شدم. تا جایی که یاد دارم به طور معمول زمانی که Leader یک فکشن به هر دلیلی برکنار میشه برای حفظ فعالیت فکشن , ممبر ها را در Faction مذکور نگهداری میکنند تا Leader جدید تصمیم بر کیک یا نگه داشتن اعضا بگیرد!

ثانیا این مافیا دارای Sub-Leader میباشد (آقای VitoCorleone ) که ایشان از بنده تست گرفتند و بنده بعد از ClearFP توسط ایشان Invite شدم! 

پ.ن : قطعا مافیا بودن یا نبودن بنده آسیبی به کسی نمیرساند... واقعا دلیل این شکایت را متوجه نمیشوم!

سلام
مرسی از توضیحاتت
متاسفانه FMS هم دوتا ساب لیدر داشت ولی بعد از اینکه لیدر FMS استعفا داد همه اعضای FMS کیک شدن و کلا همیشه همین بوده و قوانین مافیاست
دلیل این شکایت: پارتی بازی دوباره و ضایع شدن حق دیگران

ویرایش شده توسط Wild
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن