رفتن به مطلب

BOP

Nima

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:
BIG

نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:
Ciavash

اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):
(Level: 30 | Faction: Federal Bureau Of Investigation(1
توضیحات شکایت:
تو این سرور از ادمین نمیشه شکایت کرد ( بررسی نمیشه ).
اگه از ادمینی شکایت بشه که منیجر مطمئنه تأیید میشه منتظر میمونن تو فروم یکم پست بزارن، پست شکایت بره پایین پلیرا یادشون بره.
این قسمت فروم 70% شکایتا همینطوری میمونن..اگه قرار باشه هر کدومو خواستین بررسی کنین هر کدومم که خواستین بزارین به عهده خود ادمینی که ازش شکایت شده هدفت از فروم چیه کلا؟
چیزی نمیگم خواستی خودت چک کن نخواستی هم بزار مثل همون شکایتا بره پایین.

مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):
(1)
------
اینم بگم که فقط شکایت من نیست..

(1) - (2) - (3) - (4) - (5) - (6) - (7) - (8) - (9) - (10)
قبلا هم برای همین مورد ازشون شکایت شده..
(1)
این شکایت رد میشه ولی خواستم پلیرا فقط ببینن!
چون به این فرد رنکی دادن که AV هیچ تاثیری روش نداره.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Parsa_AvengeR
هدفم این نیست که به ادمین بسیار محترمتون AV بگیره..
میخوام اینو ببینم که مثل همیشه پارتی بازی کنید و شکایتو ببندید.
لیدر شکایت بررسی نمیکنه:

(1)
Head Admin شکایت بررسی نمیکنه:
شکایت شما به دلیل استفاده از ایموجی
(Emojyyyy) رد شد.
خیلی چیزای دیگ هست که میتونین باعث رد شدن شکایت بشه.
مطمئنأ هم رد میکنید ولی اینو خواستم بگم ک قوانینی رو که خودتون نمیخواین رعایت کنین، کلاً دلیلش چیه تو فروم برا پلیرا پست میدین؟

لینک به دیدگاه

این قصه زیبا چه ربطی به من داره ؟ موفق باشید قبل تمامی این داستان نویسی در این مورد با یک بزرگ تر مشورت کنید ، موفق باشید

تا برسی منیجر بسته شد .

• Haha 3
لینک به دیدگاه

سلام...
من واقعا متوجه این رفتار شما نمیشم! در کل قضاوت رو به پلیرهای محترم میسپارم.. ولی... !
در ابتدا این موضوع برای همه قابل فهم است که این شکایت‌هایی که کردید هیچ ارتباطی با ادمینی که شما از ایشان شکایت کردید نداشته! و قاعدتا رد شدن شکایت به این دلیل! نباید پارتی بازی تلقی بشه...
من 10 خط هم برای شما اینجا تایپ کنم.. و تمامی اتفاقات سرور رو توضیح بدم و توجیه کنم... شما حرف خودتون رو میزنید... و میگید که سرور پارتی بازیه! اگر شما اینطور فکر میکنید و با دلایل مزخرف میخواهید حرفتان را ثابت کنید... من به شما پیشنهاد میدم که داخل سرور پلی ندید! دوستانی که سرور و ما را با تمامی کم و کاستی‌ها تحمل میفرمایند، ما نسبت بهشون ارادت داریم و صمیمانه ازشون تشکر میکنیم که نقص‌های سرور رو به ما گزارش میدهند... من هم در مقابل، تمام سعی و تلاشم رو انجام میدهم که این مشکلات برطرف بشه... اما در مقابل شما... زبانم قاصره! چون احساس میکنم این مشکل و کمبود شما از طرف ما قابل حل نیست!
عذرخواهی میکنم که اینطور صحبت کردم... چون بنده روانپزشک نیستم که بدانم در مقابل این گروه از افراد، باید از چه روش و دارویی استفاده کنم...

از تمامی پلیرهای محترم تقاضا دارم، در صورتی که با این دوستمون موافق هستند و به نظر آنها داخل سرور پارتی بازی وجود داره، از طریق شکایت از ادمین یا تلگرام بنده، این موضوع را پیگیری کنند... من تضمین میدهم، در صورتی که حق با شما بود و با مدارک شما این موضوع اثبات میشد،پس از بررسی و صحبت منطقی، اگر من را قانع کردید، برایتان جبران کنم و شما را به حق‌تان برسانم... اگر موردی تا به اینجا دیده‌اید و رنجیده‌خاطر شدید، من از شما عذرخواهی میکنم.. ممنون میشم به بنده گزارش کنید...
ارادتمند...

با احترام

بسته شد...

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن