رفتن به مطلب

_DarcyElioT_

saman

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Saman
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید:DarcyEliot
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Pd 2/Level25
توضیحات شکایت:دلیل بن کردن من از سرور اقای turbo بن کرده من بهشون اس ام اس داد میگند ایشون بن کرده دلیل هم فروش و خرید با پول واقی اگه اکانتم فروختم شما یه مدرک بزارید که من با سریال دیگه وارد سرور شدم یا اگر پولی فروختم مدرک بزارید که من به کسی پول یا خونه یا ماشین دادم ! واقعا انتظار نداشتم
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...): افلاین بودم بن شدم 

• Like 4
  • Thanks 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسپم نمیخواهم کنم اما این اقا در تلگرام هم جواب ما را نمیدهد لطفا رسیدگی شود وقت زیادی از شکایت گذشته! به خاطر نمیدونم اشتباه یا کینه من از فکشن کیک نشوم

@Parsa_AvengeR

@GodFather

@Ciavash

@TurBOo

لینک به دیدگاه

سلام... دوست عزیز الان دقیقا مشکل کجاست؟ به نظر شما اشتباه بن شدید؟ توسط کدوم ادمین بن شدید؟ ( نوشتید TurBOo ) ولی چرا شکایت از یک ادمین دیگه!؟

لطفا در
یک پست توضیحات را ارسال کنید...

لینک به دیدگاه

من در تلگرام به اقای  @TurBOo پیام فرستادم و اشون گفتند من در واقع به گفته ادمین درسی بن کردم ایشون رنکشون نمیرسید و منم به پی وی اقای درسی رفتم درخواست مدارک کردم اما ایشون هی گفتند مدارک به ادمین مورد نظر فرستاده و من مجبور به شکایت شدم تا مدارک قرار بدن اما میبینم مدارک نیست!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saman گفته است :

من در تلگرام به اقای  @TurBOo پیام فرستادم و اشون گفتند من در واقع به گفته ادمین درسی بن کردم ایشون رنکشون نمیرسید و منم به پی وی اقای درسی رفتم درخواست مدارک کردم اما ایشون هی گفتند مدارک به ادمین مورد نظر فرستاده و من مجبور به شکایت شدم تا مدارک قرار بدن اما میبینم مدارک نیست!

سلام مجدد...
شما خیلی وقت است که آنبن شده‌اید...
در صورت وجود مشکل، به آیدی
تلگرام بنده پیام بدید: Parsa_AvengeR @

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن