رفتن به مطلب

PD

theJoker

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی:theJOKER
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Negar022

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Lvl 20 Pd
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Lvl 51 Civilian
توضیحات شکایت:دو تا وانتد داشتم این گفت g کن بعد گفتم وایسا در برا دوستم باز کن رفتم طرف دوستم که بیاد دو تا وانتد رانر داد! بعد افتاد دنبالم زدمش... بعد 2 تا وانتد توسط POOYA_F کم شد به خاطر اشتباه پلیس. بعد ایشون اومد 5 تا وانتد به جرم کشتن پلیس داد. خب اگه 2 تا وانتد نمیدادی قطعا نمی کشتمت!اگه اشتباه کردی وانتدو کم میکنی چرا وانتد اضاف می کنی!؟من متوجه نشدم یکی برام توضیح بده شاید اشتباه از منه!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s6.picofile.com/file/8390154918/mta_screen_2020_03_05_18_36_22.png         http://s7.picofile.com/file/8390155026/mta_screen_2020_03_05_18_36_52.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته من wanted Runner  را اشتباه دادم و از شما کم شد !  ولی این را چه می گویید ؟ ولی  چرا وقتی گفتم صبر کنید پاک می شود چرا منا کیل کردین ؟

خودتان اشتباه کردین اگر هم باور نمی کنید  از  POOYA_F .hhhhamir بپرسید !   تازه شما فرار کردین و من گفتم پاک می شود و شما منا کیل کردین ! در این مورد من  شاهد دارم که گفته ام ! 

http://uupload.ir/files/0c35_kill_cop.png

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

درسته من wanted Runner  را اشتباه دادم و از شما کم شد !  ولی این را چه می گویید ؟ ولی  چرا وقتی گفتم صبر کنید پاک می شود چرا منا کیل کردین ؟

خودتان اشتباه کردین اگر هم باور نمی کنید  از  POOYA_F .hhhhamir بپرسید !   تازه شما فرار کردین و من گفتم پاک می شود و شما منا کیل کردین ! در این مورد من  شاهد دارم که گفته ام ! 

طبق مدارک شکایت شما رد شد

و سو استفاده شما از خونه مپری به زودی گزارش و با شما بر خورد میشود پلیر محترم جوکر

شما به جای اینکه از این بترسید که abuse شما گزارش شع

میاید شکایت میکنید 

بابا چ رویی داری تو 

• Like 3
لینک به دیدگاه

از ادمین های محترم می خواهم که بگزارند مانند در های دیگر اعضای دپارتمان بتوانند وارد ان شوند تا همچین  Abuse  هایی نشودد !!

با تشکر !

• Like 1
لینک به دیدگاه

بنده mansor هستم همون ماموری که theJOKER رو kill کردم و کاملا شاهد صحنه بودم و wanted کاملا درسته

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، theJoker گفته است :

نام شما در بازی:theJOKER
نام کسی که شما از ایشان شکایت دارید:Negar022

اطلاعات اکانتی که از ایشان شکایت دارید(رنک و فکشن/مافیا):Lvl 20 Pd
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور):Lvl 51 Civilian
توضیحات شکایت:دو تا وانتد داشتم این گفت g کن بعد گفتم وایسا در برا دوستم باز کن رفتم طرف دوستم که بیاد دو تا وانتد رانر داد! بعد افتاد دنبالم زدمش... بعد 2 تا وانتد توسط POOYA_F کم شد به خاطر اشتباه پلیس. بعد ایشون اومد 5 تا وانتد به جرم کشتن پلیس داد. خب اگه 2 تا وانتد نمیدادی قطعا نمی کشتمت!اگه اشتباه کردی وانتدو کم میکنی چرا وانتد اضاف می کنی!؟من متوجه نشدم یکی برام توضیح بده شاید اشتباه از منه!
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):http://s6.picofile.com/file/8390154918/mta_screen_2020_03_05_18_36_22.png         http://s7.picofile.com/file/8390155026/mta_screen_2020_03_05_18_36_52.png

از من در شکایت نام برده شده پس حق دخالت دارم ....

داداش شما وقتی میدونستی وانتد runner اشتباه است نباید killing Cop میکردی چون وانتد اشتباه شما پاک شد و شما وانتد صحیح گرفته اید پس شکایت شما کاملا بی مورد بوده

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، POOYA_F گفته است :

از من در شکایت نام برده شده پس حق دخالت دارم ....

داداش شما وقتی میدونستی وانتد runner اشتباه است نباید killing Cop میکردی چون وانتد اشتباه شما پاک شد و شما وانتد صحیح گرفته اید پس شکایت شما کاملا بی مورد بوده

بگم اشتباه بوده منو نکش اونم میگه چشم مث پلنگ دنبالم افتاده بود چی می گی؟ به خودش بگو بیاد چرا تورو فرستاده؟

ویرایش شده توسط theJoker
اضافه کردن مطلب
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amiram گفته است :

طبق مدارک شکایت شما رد شد

و سو استفاده شما از خونه مپری به زودی گزارش و با شما بر خورد میشود پلیر محترم جوکر

شما به جای اینکه از این بترسید که abuse شما گزارش شع

میاید شکایت میکنید 

بابا چ رویی داری تو 

شکایت من رد شد؟ تو کی هستی که نظر میدی مگه ادمینی دخالت می کنی ؟ به حق چیزای نشنیده! پیگیری شود 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Negar022 گفته است :

دقیقا کجا گفتی صبر کن؟ میتونی مدرک بدی؟ من که چیزی ندیدم یکی دیدم که مث پلنگ دنبالمه داره شلیک میکنه!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ĞŘØÜÑĐŹĘŔÕ گفته است :

بنده mansor هستم همون ماموری که theJOKER رو kill کردم و کاملا شاهد صحنه بودم و wanted کاملا درسته

واقعا؟ جدی می گی؟خودت تنها؟ نشستن چهار پنج تایی دور میز هماهنگ کردن چی بگن چی نگن!اون وقت میان میگن بین مرد و زن نابرابریه!

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که طرف داری بیخودی میکنین اگه همه اینا بخاطر 250 گرمه بیاید مال خودم نیم کیلوعه 🤤

لینک به دیدگاه

شکایت درحال بررسی هست 

لطفا اشخاص نامربوط در شکایت دخالت نکنید، در غیر این صورت از ادمین تقاضای محرومیت فروم دارم

صبور باشید

لینک به دیدگاه

@Negar022

افسر محترم لطفا مدارک دفاعیه خود را قرار دهید.(خصوصا مدرک از سه اخطاری که به ایشون دادید و بعدش وانتد رانر دادید)

• Like 1
لینک به دیدگاه

اولیش : http://uupload.ir/files/vtmf_lol_(2).png

دومیش : http://uupload.ir/files/0l01_lol.png البته من 5 تا m دادم که دیگه حرفی نباشه نشنیده باشه !

فکر نکنم حرف دیگه ای باشه ! با تشکر ! دیگه وانتد رانر که خود شاکی گفته اند !

ویرایش شده توسط Negar022
...
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

اولیش : http://uupload.ir/files/vtmf_lol_(2).png

دومیش : http://uupload.ir/files/0l01_lol.png البته من 5 تا m دادم که دیگه حرفی نباشه نشنیده باشه !

فکر نکنم حرف دیگه ای باشه ! با تشکر !

امضا : Negar022

مدرک اینکه به من گفتی نزن وانتد اشتباه دادم پاک می کنم کو؟ که بالا گفتی و من بدون اعتنا کشتمت؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، theJoker گفته است :

مدرک اینکه به من گفتی نزن وانتد اشتباه دادم پاک می کنم کو؟ که بالا گفتی و من بدون اعتنا کشتمت؟

عزیزم ! دیگه فکر نمی کردم  شما  Kill Cop  کنید !   شما اخر خطا کردید ! و درست با شما رفتار شده !

دیگه شاهد هم که موجود است.

ویرایش شده توسط Negar022
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

عزیزم ! دیگه فکر نمی کردم  شما  Kill Cop  کنید !   شما اخر خطا کردید ! و درست با شما رفتار شده !

شما بالا گفتی به من گفتی وایسا وانتد اشتباهی دادم وانتدتو پاک میکنم نزن! اینجا یه چیز دیگه میگی؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

یعنی انقدر اسکرین شات کم داری واسه گزارش کار که متهم با رفیقش میاد دم PD که تو بیای ارستش کنی بعد میگه وایسا ماشین بدم رفیقم سوار شه سوار میشه گیر میکنه میگه بیا واسش بازش کن که وانتد Runner بهش بدی؟ یعنی انقدر؟اصن گوش میکردی من چی می گفتم؟از قانون سو استفاده نکن!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، theJoker گفته است :

شما بالا گفتی به من گفتی وایسا وانتد اشتباهی دادم وانتدتو پاک میکنم نزن! اینجا یه چیز دیگه میگی؟

اکی این جوری داری می گی که من هیچ  m ندادم بعد بت واتند دادم بهد اینا گفتم 😐 خب عزیزم اول m  می دن 😐 از اون اسکیرت ندارم ولی شاهد دارم که تو /d گفتم پس چرا وانتد تو پاک شد ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، theJoker گفته است :

یعنی انقدر اسکرین شات کم داری واسه گزارش کار که متهم با رفیقش میاد دم PD که تو بیای ارستش کنی بعد میگه وایسا ماشین بدم رفیقم سوار شه سوار میشه گیر میکنه میگه بیا واسش بازش کن که وانتد Runner بهش بدی؟ یعنی انقدر؟اصن گوش میکردی من چی می گفتم؟از قانون سو استفاده نکن!

اکی شما دخالت نکنید در اسکرین شات های من ادمین خودش رسیدگی می کنه !

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

درضمن شاهد شاهد نکن! شاهدات در حد چت تو /b یا /d بودن چیزی ندیدن از اصل قضیه!اگه این حساب باشه شاهد منم رفیقمه اون دیگه خودش حضور داشت!بیارمش؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، theJoker گفته است :

باید به دستور پلیس گوش می دادی ! 😄  

لینک به دیدگاه

من به عنوان یک پلیس لازم ندونستم که دوستت وارد چا پارک ماشیت های پلیس شود حرف دیگه هم هست ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

اکی این جوری داری می گی که من هیچ  m ندادم بعد بت واتند دادم بهد اینا گفتم 😐 خب عزیزم اول m  می دن 😐 از اون اسکیرت ندارم ولی شاهد دارم که تو /d گفتم پس چرا وانتد تو پاک شد ؟؟؟؟؟؟

وانتد بعد این که نتونستی kill کنی kill ت کردم پاک شد! و بلافاصله 5w killing Cop دادی!اگه اشتباه بوده باید نادیده گرفت اتفاقای پشت سر اونم باید نادیده گرفت!

لینک به دیدگاه

من از قانون سو استفاده نکرم ! شما دارید جرم می کنید به من چه !

ویرایش شده توسط Negar022
.
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negar022 گفته است :

من به عنوان یک پلیس لازم ندونستم که دوستت وارد چا پارک ماشیت های پلیس شود حرف دیگه هم هست ؟

شما به عنوان یه پلیس داری زور میگی اصن نمیدونی چی گذشته دلت خوشه میزنی وانتد میدی دوست بنده قصد ورود نداشت ماشینمو دادم که بره این نرده که جلو پی دی هست اون اومد پایین این بنده خدا اون زیر گیر کرد اصن اعتنا نمیدی شما فکر کردی پلیسی هر کاری دلت بخواد میتونی بکنی!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

از قانون سو استفاده نکنم باشه شما یک مجرم قانون شکنین پس !

اصن خودتم نمی فهمی چی میگی! میخوای فلسفی حرف بزنی ؟چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا؟ از قانون سو استفاده نکنی کسی قانون شکن نمیشه از قانون باید استفاده کنی اوکی؟

لینک به دیدگاه

هرچی باشه نباید کیل می دادی یا فرار می کردی وانتد 2 بودی به من چه ! نباید کیل می کردی سریع هم باید g می کردی ! دیگه ادمین چک می کنه دیگه حرف نمی زنم !

لینک به دیدگاه

نفس عمیق بکش 🙂

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

من از قانون سو استفاده نکرم ! شما دارید جرم می کنید به من چه !

از ترسته میای چتتو ویرایش میکنی بنده ی خدا اینم من ازت ایراد نگیرم انقدر سوتی میدی که خود ادمین میاد میگه برو دست خدا 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Negar022 گفته است :

هرچی باشه نباید کیل می دادی یا فرار می کردی وانتد 2 بودی به من چه ! نباید کیل می کردی سریع هم باید g می کردی ! دیگه ادمین چک می کنه دیگه حرف نمی زنم !

آغا من شهروندم بیخودی میای وانتد میدی انتظار نداشته باش کسی که 4 تا وانتد داره از 6 وانتد بترسه .وظیفت نبود ولی شعور کاریتو رسوندگی که اصلا انسانیت حالیت نیست طرف با ماشین گیر کرده ماشینش دود سیاه میکنه خانم وایساده منتظره وانتد بده و اس اس هفتگیشو با وانتد دادنای بی مورد و افتادن دنبال شهروند و وانتد گرفتن به خاطر اشتباه و وانتد دادن بخاطر عمل انجام شده با اشتباه بده! خب اگه اشتباه وانتد دادی منم اشتباه کیلت دادم! دیگه چرا بعد اینکه کشتمت وانتدمو میگیری؟ قبلش که مث پلنگ دنبالم بودی می گرفتی!

لینک به دیدگاه

شکایت برسی شد
با افسر مربوطه برخورد و تذکر خواهد داده شد
تذکر میتوانتد AV . FW و گاهی صحبت خالی باشد

وانتد رانر به درستی داده شده و نباید پاک می شد
طبق شدت اشتباه یکی از گزینه های بالا در نظر گرفته خواهد شد
بسته شود
@DarcyElioT @ADeL

لینک به دیدگاه

الکی به من 4کال مید     armin666 بوده

ویرایش شده توسط STRoNG_BoY
لینک به دیدگاه

در در 15 اسفند 1398 در 23:15، poryaredfox گفته است :

شکایت برسی شد
با افسر مربوطه برخورد و تذکر خواهد داده شد
تذکر میتوانتد AV . FW و گاهی صحبت خالی باشد

وانتد رانر به درستی داده شده و نباید پاک می شد
طبق شدت اشتباه یکی از گزینه های بالا در نظر گرفته خواهد شد
بسته شود
@DarcyElioT @ADeL

بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن