رفتن به مطلب

Ciavash

Broken-

ارسال‌های توصیه شده

نام شما در بازی: Keyhan
نام ادمینی که شما از ایشان شکایت دارید: Ciavash
اطلاعات اکانت شما (Level، رنک و فکشن فعلی شما در سرور): level 21 fac ndrm
توضیحات شکایت: این نظر ادمین محترم سرور درباره ی نظر پلیر ها. شما که نظر بقیه براتون مهم نیست 6تا ادمین بشید دور هم تو سرور بازی کنید گور بابای بقیه پلیر ها. (جناب آقای سیاوش شما که نحوه صحیح صحبت کردن با پلیر ها رو بلد نیستید به چه دلیل عضو تیم استف شدید؟) در ضمن شما به لطف منیجر( @Parsa_AvengeR) و اونر( @GodFather) به این رنک رسیدید فکر نکنید در دنیای عادی فرد خاصی هستید که با بقیه بد برخورد میکنید. بقیه به دلیل ترس از بن شدنشون جواب شمارو نمیدن.
مدارک مورد نیاز(فیلم،عکس‌و...):Screenshot_2019-03-05-01-23-29.thumb.png.f030cbbdc6626f1b095f60da0a4ce703.png

ویرایش شده توسط Keyhanmz
اشتباه تایپی
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با احترام

شما حق ندارید هیچ گونه جو خاصی در group ایران MTa ایجاد کنید و به دلیل همین موضیع ادامین دیگر شما را از گپ محروم کردند

بنده به شما گفتم چون ساب لیدر بودید امکان ندارد 100 % شما باید لیدر میشدید ایشالا تلاش کنید شاید در انده برای خودتان کسی شوید

طرز برخورد هر کس همانطور خواهد بود که دیگران باهاش برخورد میکنند

یا حق

• Like 1
لینک به دیدگاه

اگه پیاما من بود بهتون میگفتم طرز برخورد  من چجور بود این یک.

دوما من بحثم دیروز یا پریروز نیست بحثم 6ماهیه که تو سرور بودمو بد صحبت کردن شمارو با خودم و یا پلیر های دیگه دیدم. این چنماه برام خیلی مهم بود پلی دادنم تو سرور برای عمین از ترس بن شدن حرفی نمیزنم( میدونم خیلیای دیگه هم اینطوری هستن) ولی الان به دلیل وجود ادمینی مانند شما دیگه ملی دادنم تو سرور مهم نیست. این مسئله رو منیجر باید بررسی کنه و با اونر محترم امین در میون بذاره

@Parsa_AvengeR

@GodFather

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Keyhanmz گفته است :

اگه پیاما من بود بهتون میگفتم طرز برخورد  من چجور بود این یک.

دوما من بحثم دیروز یا پریروز نیست بحثم 6ماهیه که تو سرور بودمو بد صحبت کردن شمارو با خودم و یا پلیر های دیگه دیدم. این چنماه برام خیلی مهم بود پلی دادنم تو سرور برای عمین از ترس بن شدن حرفی نمیزنم( میدونم خیلیای دیگه هم اینطوری هستن) ولی الان به دلیل وجود ادمینی مانند شما دیگه ملی دادنم تو سرور مهم نیست. این مسئله رو منیجر باید بررسی کنه و با اونر محترم امین در میون بذاره

@Parsa_AvengeR

@GodFather

لطفا با مدرک حرف بزنید ! در این صورت با شما به دلیل تهمت با شما برخورد خواهد شد !

لینک به دیدگاه

سلام به تمامی عزیزانی که تازه به گروه پلیرهای سرور ایرانی MTA وارد شدند
رعایت موارد زیر الزامیست :
۱- هرگونه بی احترامی و کل کل موجب محرومیت از چت خواهد شد
۲- تبلیغ گیم سرورهای دیگر ممنوع می‌باشد
۳-اینجا فقط در مورد سرور صحبت خواهد شد
۴-شکایات فقط در انجمن پیگیری شود
۵-گذاشتن اسکرین و لینک از مواردی که ارتباطی به سرور ندارد ممنوع است
شاد و پیروز باشید 😍✋

با سلام شما وقتی وارد گروه میشود بهتر است قبلش قوانین گروه را برسی کنید !

شما به دلیل بهم زدن نظم گروه توسط بنده از گروه محروم شدید

اگر مدارکه کامل تری از این که توهینی به شما شده دارید در شکایت دیگر از بنده ارائه دهید

بسته شد

لینک به دیدگاه

سلام...

همانطور که میدانید تمامی موارد گفته شده از طرف شما ( داخل تلگرام، شکایت داخل انجمن و... ) در حال پیگیری است...
ادامه این انتقاد و شکایت شما از اخلاق و رفتار ادمین Ciavash به دلیل گستردگی شکایت شما و تمایل خودتان، داخل تلگرام بررسی می‌شود...

بسته شد...

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

قوانین انجمن